Hledat

Ubytování

Popis ubytování Chalupa Stoklaska

Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 72 km. Chalupa Stoklaska se nachází v Ludvíkově a nabízí přímý přístup na sjezdovku a terasu. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat lyžování. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. 42 km od Nysy. Apartmán je vzdálený 42 km od města Lądek-Zdrój a 38 km od Dolní Moravy. Tento apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Ludvíkov

Chata Danuše

9,6

Chata Danuše

Ubytování (Chata) Chata Danuše. Chata Danuše se nachází na kraji lesa v Ludvíkově a nabízí zahradu s altánkem a bezplatné Wi-Fi. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Chata Danuše se nachází ve městě Ludvíkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Danuše má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Danuše momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmány Pony

9,4

Apartmány Pony

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pony. Apartmány Pony se nachází v Ludvíkově v Jeseníkách, 40 metrů od malého lyžařského vleku. Nabízí vybavené apartmány, bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Apartmány Pony se nachází ve městě Ludvíkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmány Pony má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Pony momentálně evidujeme 84 recenzí.

Peras Wellness Hotel

9,3

Peras Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Peras Wellness Hotel. Peras Wellness Hotel se nachází v obci Ludvíkov, 600 metrů od nejbližšího lyžařského vleku, a nabízí restauraci, fitness centrum, wellness centrum, volný... Ubytování Peras Wellness Hotel se nachází ve městě Ludvíkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Peras Wellness Hotel má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Peras Wellness Hotel momentálně evidujeme 209 recenzí.

Lodge U Mařenky A Jeníčka

9,3

Lodge U Mařenky A Jeníčka

Ubytování (Chata) Lodge U Mařenky A Jeníčka. Ubytování Lodge U Mařenky A Jeníčka se nachází v obci Ludvíkov, 42 km od města Lądek-Zdrój, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky i ve všech... Ubytování Lodge U Mařenky A Jeníčka se nachází ve městě Ludvíkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Lodge U Mařenky A Jeníčka má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Lodge U Mařenky A Jeníčka momentálně evidujeme 73 recenzí.

Ubytování v soukromí Karin

9,2

Ubytování v soukromí Karin

Ubytování (Apartmán) Ubytování v soukromí Karin. Ubytování v soukromí Karin se nachází v Ludvíkově a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Na místě lze zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Ubytování v soukromí Karin se nachází ve městě Ludvíkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytování v soukromí Karin má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Ubytování v soukromí Karin momentálně evidujeme 88 recenzí.

Hotel Singer

8,8

Hotel Singer

Ubytování (Hotel) Hotel Singer. Hotel Singer se nachází v Jeseníkách, 150 metrů od lyžařského areálu Ludvíkov a nabízí à la carte restauraci, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Singer se nachází ve městě Ludvíkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Singer má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Singer momentálně evidujeme 322 recenzí.

Pension Grizzly

8,8

Pension Grizzly

Ubytování (Penzion) Pension Grizzly. Pension Grizzly se nachází v malebném městečku Ludvíkov a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, restauraci v loveckém stylu a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Pension Grizzly se nachází ve městě Ludvíkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Pension Grizzly má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Grizzly momentálně evidujeme 111 recenzí.

pension U Jiřího

8,6

pension U Jiřího

Ubytování (Penzion) pension U Jiřího. Penzion U Jiřího se nachází v Ludvíkově a nabízí gril, zahradu, terasu, sdílený lounge a vlastní restauraci, která podává místní pokrmy. Ubytování pension U Jiřího se nachází ve městě Ludvíkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování pension U Jiřího má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion pension U Jiřího momentálně evidujeme 223 recenzí.

Penzion Stonozka

8,4

Penzion Stonozka

Ubytování (Penzion) Penzion Stonozka. Penzion Stonožka se nachází v Ludvíkově a nabízí vstup do lyžařského střediska, zahradu, vlastní restauraci, dětský klub a dětské hřiště. Ubytování Penzion Stonozka se nachází ve městě Ludvíkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Stonozka má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Stonozka momentálně evidujeme 37 recenzí.

Chata Pepino

8,2

Chata Pepino

Ubytování (Chata) Chata Pepino. Chata Pepino se nachází v Ludvíkově a nabízí Wi-Fi zdarma. K ubytování dojedete na lyžích přímo ze sjezdovky. Ubytování Chata Pepino se nachází ve městě Ludvíkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Pepino má celkové hodnocení 8,2. Pro Chata Chata Pepino momentálně evidujeme 63 recenzí.

Hotel Koliba

8

Hotel Koliba

Ubytování (Hotel) Hotel Koliba. Hotel Koliba se nachází v Ludvíkově. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Koliba se nachází ve městě Ludvíkov (Česko - Moravskoslezský kraj).

CHATA AMÁLKA

CHATA AMÁLKA

Ubytování (Prázdninový dům) CHATA AMÁLKA. Featuring accommodation with a balcony, CHATA AMÁLKA is located in Ludvíkov. The property has garden views and is 26 km from Jarnołtówek. Ubytování CHATA AMÁLKA se nachází ve městě Ludvíkov (Česko - Moravskoslezský kraj).