Hledat

Ubytování

Popis ubytování Chalupa Krkonošská

Vila má 5 ložnic, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 4 koupelny se sprchou. Chalupa Krkonošská se nachází v Jilemnici a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Pardubice je to 69 km. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Vila stojí 24 km od města Karpacz a 23 km od města Szklarska Poręba. Po dni stráveném pěší turistikou, lyžováním nebo jízdou na kole mohou hosté relaxovat ve společném salonku. Jelenia Góra je vzdálená 35 km.

Jiná ubytování ve městě Jilemnice

Apartmán Kamenný Dům

9,8

Apartmán Kamenný Dům

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kamenný Dům. Apartmán Kamenný Dům se nachází v Jilemnici a nabízí sezonní venkovní bazén a zahradu. Na místě je možné hrát stolní tenis. Ubytování Apartmán Kamenný Dům se nachází ve městě Jilemnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Kamenný Dům má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Kamenný Dům momentálně evidujeme 24 recenzí.

Pension Vila Julie

9,2

Pension Vila Julie

Ubytování (Penzion) Pension Vila Julie. Pension Vila Julie se nachází v Jilemnici v Krkonošském národním parku. Nabízí vlastní restauraci s TV, zahradu s grilem a dětské hřiště. Ubytování Pension Vila Julie se nachází ve městě Jilemnice (Česko - Liberecký kraj).

Restaurace a penzion Jilm

9,2

Restaurace a penzion Jilm

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Jilm. Restaurace a penzion Jilm se nachází v Jilemnici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Je zde restaurace a zahrada s terasou. Ubytování Restaurace a penzion Jilm se nachází ve městě Jilemnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Restaurace a penzion Jilm má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Restaurace a penzion Jilm momentálně evidujeme 106 recenzí.

U potoka Cedronu

8,8

U potoka Cedronu

Ubytování (Penzion – hostinec) U potoka Cedronu. Ubytování U potoka Cedronu se nachází v Jilemnici a nabízí zahradu, sdílenou kuchyň, terasu, společenskou místnost a dětský klub. Ubytování U potoka Cedronu se nachází ve městě Jilemnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U potoka Cedronu má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion – hostinec U potoka Cedronu momentálně evidujeme 10 recenzí.

Pension Alexander

8,7

Pension Alexander

Ubytování (Penzion) Pension Alexander. Pension Alexander se nachází 400 metrů od centra Jilemnice a nabízí pokoje s vlastní koupelnou. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné... Ubytování Pension Alexander se nachází ve městě Jilemnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Alexander má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension Alexander momentálně evidujeme 128 recenzí.

Hotel Vyhlídka

8,1

Hotel Vyhlídka

Ubytování (Hotel) Hotel Vyhlídka. Hotel Vyhlídka v Jilemnici nabízí zahradu, terasu, gril a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je přepážka s turistickými informacemi a dětské hřiště. Ubytování Hotel Vyhlídka se nachází ve městě Jilemnice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Vyhlídka má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Vyhlídka momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmán Sluka

Apartmán Sluka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sluka. Apartmán Sluka se nachází v Jilemnici. Využít lze zdarma dostupné Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 26 km od města Karpacz a 15 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Apartmán Sluka se nachází ve městě Jilemnice (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování U Bohouše

Ubytování U Bohouše

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Bohouše. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Ubytování U Bohouše provides accommodation in Jilemnice with free WiFi and... Ubytování Ubytování U Bohouše se nachází ve městě Jilemnice (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Jilemnice-Hrabacov

Apartment Jilemnice-Hrabacov

Ubytování (Apartmán) Apartment Jilemnice-Hrabacov. Apartmán Jilemnice-Hrabačov se nachází v Jilemnici. Nabízí plně vybavenou kuchyni. Apartmán má obývací pokoj s TV. Ubytování Apartment Jilemnice-Hrabacov se nachází ve městě Jilemnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartment Jilemnice-Hrabacov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Roudnice P-976

Apartment Roudnice P-976

Ubytování (Apartmán) Apartment Roudnice P-976. Apartmán Roudnice P-976 se nachází ve Vítkovicích, 8 km od lanovky Medvědín-Horní Mísečky a 900 metrů od lanovky Prezidentský Expres. Ubytování Apartment Roudnice P-976 se nachází ve městě Jilemnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartment Roudnice P-976 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Roudnice I-978

Apartment Roudnice I-978

Ubytování (Apartmán) Apartment Roudnice I-978. Apartment Roudnice I-978 se nachází ve Vítkovicích, 11 km od ski areálu Horní Mísečky-Medvědín a 2 km od Prezidentského Expresu. Ubytování Apartment Roudnice I-978 se nachází ve městě Jilemnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartment Roudnice I-978 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Prokes (KUU100)

Holiday Home Prokes (KUU100)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Prokes (KUU100). Located in Jilemnice in the Liberec region, Holiday Home Prokes (KUU100) has a balcony. Ubytování Holiday Home Prokes (KUU100) se nachází ve městě Jilemnice (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Agáve

Apartmán Agáve

Ubytování (Apartmán) Apartmán Agáve. Apartmán Agáve se nachází v Jilemnici v Libereckém kraji a má balkon. Ubytování je vzdálené 30 km od Harrachova. Ubytování Apartmán Agáve se nachází ve městě Jilemnice (Česko - Liberecký kraj).

Hotel Na Staré poště

Hotel Na Staré poště

Ubytování (Hotel) Hotel Na Staré poště. Hotel Na Staré poště se nachází v Jilemnici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají vlastní koupelnu. Denně se podává kontinentální snídaně. Ubytování Hotel Na Staré poště se nachází ve městě Jilemnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Hotel Hotel Na Staré poště nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Jilemnice 08

Holiday Home Jilemnice 08

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jilemnice 08. Set 2 km from Vurmovka Lift in Roudnice, Holiday Home Jilemnice 08 offers accommodation with a kitchen. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Holiday Home Jilemnice 08 se nachází ve městě Jilemnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Jilemnice 08 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Roudnice H-977

Apartment Roudnice H-977

Ubytování (Apartmán) Apartment Roudnice H-977. Penzion Roudnice H-977 se nachází 11 km od Horních Míseček-Medvědín a 2 km od Prezidentského expresu ve Vítkovicích a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartment Roudnice H-977 se nachází ve městě Jilemnice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartment Roudnice H-977 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pension Hermína

Pension Hermína

Ubytování (Penzion) Pension Hermína. Providing free WiFi, Penzion Dobré Světlo is located in Jilemnice. Guests can make use of a garden. At the guest house, the rooms have a wardrobe. Ubytování Pension Hermína se nachází ve městě Jilemnice (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Roudnice

Apartmány Roudnice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Roudnice. Apartmány Roudnice se nachází v Jilemnici, 17 km od Sklářské Poruby, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Roudnice se nachází ve městě Jilemnice (Česko - Liberecký kraj).