Hledat

Ubytování

Casa Zafiro Casabermeja Vila

Diseminado Poligono 55, 123, 29230 Casabermeja, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Zafiro Casabermeja. Set in Casabermeja, within 7 km of Parque Natural Montes de Málaga, Casa Zafiro Casabermeja offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování Casa Zafiro Casabermeja se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Zafiro Casabermeja

The nearest airport is Malaga Airport, 27 km from the villa. Set in Casabermeja, within 7 km of Parque Natural Montes de Málaga, Casa Zafiro Casabermeja offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. The villa has 3 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, a washing machine, and 2 bathrooms with a shower. Guests may go for a swim in the private pool.

Vybavení ubytování Casa Zafiro Casabermeja

 • Parkování pro handicapované
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Sprcha
 • Krb
 • Satelitní programy
 • TV
 • Sušák na prádlo
 • Topení
 • Ventilátor
 • Žehlicí potřeby
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Zahrada
 • Wi- Fi
 • Internet
 • Stolní hry/puzzle
 • Služba žehlení
 • Pouze pro dospělé

Jiná ubytování ve městě Casabermeja

Country House. Perfect location to visit Andalucia

9,7

Country House. Perfect location to visit Andalucia

Ubytování (Chata) Country House. Perfect location to visit Andalucia. Country House se nachází v Casabermeji. Perfect location to visit Andalucia nabízí ubytování s vlastním bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Country House. Perfect location to visit Andalucia se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La ilusion

9,7

Casa Rural La ilusion

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural La ilusion. Casa Rural La ilusion se nachází v Málaze, 20 km od muzea Jorge Rando, 21 km od Muzea skla a křišťálu a 21 km od Picassova muzea. Ubytování Casa Rural La ilusion se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Las Melosillas

9,6

Casita Las Melosillas

Ubytování (Venkovský dům) Casita Las Melosillas. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Casita Las Melosillas is located in Casabermeja. Ubytování Casita Las Melosillas se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca La Meica

9,5

Finca La Meica

Ubytování (Privát) Finca La Meica. Set in Casabermeja, Finca La Meica offers accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a bar and a shared lounge. Ubytování Finca La Meica se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie).

La Casa de Corruco

8,9

La Casa de Corruco

Ubytování (Venkovský dům) La Casa de Corruco. Located in Casabermeja, La Casa de Corruco provides free WiFi and city views, 11 km from Parque Natural Montes de Málaga. Ubytování La Casa de Corruco se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensión y apartamentos El Taxi

8,6

Pensión y apartamentos El Taxi

Ubytování (Penzion) Pensión y apartamentos El Taxi. Featuring free Wi-Fi, Pensión y apartamentos El Taxi is a guest house located in Casabermeja, a small village 20 km from Málaga. Ubytování Pensión y apartamentos El Taxi se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Gallos

8,5

Los Gallos

Ubytování (Penzion) Los Gallos. Okouzlující penzion Los Gallos se nachází 15 minut severně od Málagy, je obklopený klidnými poli a horami a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Los Gallos se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Rincon De La Higuera

8,4

Hostal Rincon De La Higuera

Ubytování (Penzion) Hostal Rincon De La Higuera. Hostal Rincon De La Higuera se nachází v Casabermeja, 10 km od přírodního parku Montes de Málaga, a nabízí pokoje s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hostal Rincon De La Higuera se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Little Paradise

8,3

Villa Little Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Little Paradise. Located only 13 km from Parque Natural Montes de Málaga in Casabermeja, Villa Little Paradise provides accommodation equipped with a patio, garden and... Ubytování Villa Little Paradise se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento La Pedriza 2

8,3

Apartamento La Pedriza 2

Ubytování (Prázdninový dům) Apartamento La Pedriza 2. Apartamento La Pedriza 2 se nachází v Casabermeja, 5 km od přírodního parku Montes de Málaga, v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartamento La Pedriza 2 se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie).

El lagar de Pepe

8

El lagar de Pepe

Ubytování (Bed and breakfast) El lagar de Pepe. With river views, El lagar de Pepe is located in Casabermeja and has a restaurant, a tour desk, bar, garden, children's playground and terrace. Ubytování El lagar de Pepe se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento La Pedriza

7,8

Apartamento La Pedriza

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Pedriza. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartamento La Pedriza is situated in Casabermeja. Ubytování Apartamento La Pedriza se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Rengue

7,7

El Rengue

Ubytování (Bed and breakfast) El Rengue. With Parque Natural Montes de Málaga reachable in 10 km, El Rengue offers accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a shared... Ubytování El Rengue se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurante El Corte

7,7

Hotel Restaurante El Corte

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurante El Corte. Hotel Restaurante El Corte se nachází na silnici A-45, nedaleko přírodního parku Montes de Málaga, 2 km od města Casabermeja. Ubytování Hotel Restaurante El Corte se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Casabermeja

7,5

Hotel Casabermeja

Ubytování (Hotel) Hotel Casabermeja. Located in Casabermeja, 13 km from Parque Natural Montes de Málaga, Hotel Casabermeja provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytování Hotel Casabermeja se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Habitaciones rurales Venta Pedro

Habitaciones rurales Venta Pedro

Ubytování (Aparthotel) Habitaciones rurales Venta Pedro. Located 7 km from Parque Natural Montes de Málaga, Habitaciones rurales Venta Pedro offers accommodation with a balcony, as well as a bar and a garden. Ubytování Habitaciones rurales Venta Pedro se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Melon Casabermeja

Casa Melon Casabermeja

Ubytování (Vila) Casa Melon Casabermeja. Located in Casabermeja, Holiday villa for fifteen people on the outskirts of Casabermeja offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Casa Melon Casabermeja se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gaea

Villa Gaea

Ubytování (Vila) Villa Gaea. Set in Casabermeja, Villa Gaea offers accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytování Villa Gaea se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Molinillo. The senses experience. WIFI

Molinillo. The senses experience. WIFI

Ubytování (Prázdninový dům) Molinillo. The senses experience. WIFI. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Molinillo. The senses experience. WIFI is set in Casabermeja. Ubytování Molinillo. The senses experience. WIFI se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie).

Casa Eneldo Casabermeja

Casa Eneldo Casabermeja

Ubytování (Vila) Casa Eneldo Casabermeja. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Casa Eneldo Casabermeja is located in Casabermeja. Ubytování Casa Eneldo Casabermeja se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubos Terrazas de Casa Bermeja

Cubos Terrazas de Casa Bermeja

Ubytování (Prázdninový dům) Cubos Terrazas de Casa Bermeja. Cubos Terrazas de Casa Bermeja se nachází v Casabermeji a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Cubos Terrazas de Casa Bermeja se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Habitaciones rurales Venta Pedro

Habitaciones rurales Venta Pedro

Ubytování (Aparthotel) Habitaciones rurales Venta Pedro. Providing river views, Habitaciones rurales Venta Pedro in Casabermeja provides accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Habitaciones rurales Venta Pedro se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirador de los Palomos

Mirador de los Palomos

Ubytování (Prázdninový dům) Mirador de los Palomos. Featuring an outdoor pool and mountain views, Mirador de los Palomos is set in Casabermeja. Ubytování Mirador de los Palomos se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Cottage in Casabermeja with Private Pool

Spacious Cottage in Casabermeja with Private Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious Cottage in Casabermeja with Private Pool. Situated in Casabermeja, Spacious Cottage in Casabermeja with Private Pool features a private pool and free WiFi. Ubytování Spacious Cottage in Casabermeja with Private Pool se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie).

El cielo

El cielo

Ubytování (Prázdninový dům) El cielo. Boasting pool views, El cielo features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 19 km from Parque Natural Montes de... Ubytování El cielo se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTOS EL TAXI

APARTAMENTOS EL TAXI

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTOS EL TAXI. Situated in Casabermeja, APARTAMENTOS EL TAXI offers accommodation with a balcony and kitchen. Complimentary WiFi is provided. Ubytování APARTAMENTOS EL TAXI se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Jirafa Casabermeja

Casa Jirafa Casabermeja

Ubytování (Vila) Casa Jirafa Casabermeja. Offering a garden and a terrace, Villa in Casabermeja with magnificent views is located in Casabermeja, 5 km from Parque Natural Montes de Málaga. Ubytování Casa Jirafa Casabermeja se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie).

Le new village

Le new village

Ubytování (Vila) Le new village. Le new village se nachází v Casabermeja a nabízí soukromý bazén. Tato klimatizovaná vila má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Le new village se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie).

House with 5 bedrooms in Casabermeja with wonderful mountain view private pool enclosed garden 22 km from the beach

House with 5 bedrooms in Casabermeja with wonderful mountain view private pool enclosed garden 22 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with 5 bedrooms in Casabermeja with wonderful mountain view private pool enclosed garden 22 km from the beach. Set about 10 km from Parque Natural Montes de Málaga, House with 5 bedrooms in Casabermeja with wonderful mountain view private pool enclosed garden 22 km... Ubytování House with 5 bedrooms in Casabermeja with wonderful mountain view private pool enclosed garden 22 km from the beach se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie).

Mirador de los Palomos

Mirador de los Palomos

Ubytování (Prázdninový dům) Mirador de los Palomos. Boasting pool views, Mirador de los Palomos provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, around 6 km from... Ubytování Mirador de los Palomos se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASITA LAS MELOSILLAS II

CASITA LAS MELOSILLAS II

Ubytování (Apartmán) CASITA LAS MELOSILLAS II. Located in Casabermeja, just 5 km from Parque Natural Montes de Málaga, CASITA LAS MELOSILLAS II provides accommodation with free WiFi. Ubytování CASITA LAS MELOSILLAS II se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Clivia Casabermeja

Casa Clivia Casabermeja

Ubytování (Vila) Casa Clivia Casabermeja. Set in Casabermeja, Casa Clivia Casabermeja provides accommodation with a private pool. This property is 2.9 km from Parque Natural Montes de Málaga. Ubytování Casa Clivia Casabermeja se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca ecológica Colores

Finca ecológica Colores

Ubytování (Chata) Finca ecológica Colores. Finca ecológica Colores se nachází v Casabermeji, 5 km od přírodního parku Montes de Málaga. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Finca ecológica Colores se nachází ve městě Casabermeja (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)