Hledat

Ubytování

CASA XEADA Penzion

Souto Vello 7, San Xurxo de Lourenza Lugo, 27751 Lourenzá, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) CASA XEADA. Situated in Lourenzá, CASA XEADA has a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování CASA XEADA se nachází ve městě Lourenzá (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování CASA XEADA

Guests at CASA XEADA can enjoy a buffet breakfast. At the guest house rooms come with a private bathroom. Ribadeo is 34 km from the accommodation, while Foz is 20 km from the property. Situated in Lourenzá, CASA XEADA has a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Vybavení ubytování CASA XEADA

  • Vlastní koupelna
  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Bar
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Jiná ubytování ve městě Lourenzá

Casa Rural Norita

9,6

Casa Rural Norita

Ubytování (Penzion) Casa Rural Norita. Located in Lourenzá, Casa Rural Norita features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi. The guest house provides garden views and a terrace. Ubytování Casa Rural Norita se nachází ve městě Lourenzá (Španělsko - Galicie).

Pensión Albergue O Pedregal

9,1

Pensión Albergue O Pedregal

Ubytování (Hostel) Pensión Albergue O Pedregal. Pensión Albergue O Pedregal se nachází v Lourenzá a nabízí zahradu. K dispozici je sdílená kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Pensión Albergue O Pedregal se nachází ve městě Lourenzá (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart. cerca de Playa Catedrales

9

Apart. cerca de Playa Catedrales

Ubytování (Apartmán) Apart. cerca de Playa Catedrales. Apart se nachází v obci Lourenzá v Galicii. Cerca de Playa Catedrales má balkon. Burela de Cabo leží 22 km daleko. Ubytování Apart. cerca de Playa Catedrales se nachází ve městě Lourenzá (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albergue Savior

8,8

Albergue Savior

Ubytování (Hostel) Albergue Savior. Situated in Lourenzá, Albergue Savior offers a terrace. Ubytování Albergue Savior se nachází ve městě Lourenzá (Španělsko - Galicie).

CASA SAVIOR

8,2

CASA SAVIOR

Ubytování (Penzion) CASA SAVIOR. CASA SAVIOR se nachází v Lourenzá. Pokoje mají vlastní koupelnu. CASA SAVIOR stojí 22 km od Ribadea a 32 km od Viveira. Na letiště A Coruña je to 89 km. Ubytování CASA SAVIOR se nachází ve městě Lourenzá (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Muiño dos Frades

Casa Muiño dos Frades

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Muiño dos Frades. Casa Muiño dos Frades is set in Lourenzá and offers a garden. The property has garden views and is 32 km from Viveiro. Ubytování Casa Muiño dos Frades se nachází ve městě Lourenzá (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casetón do Forno

Casetón do Forno

Ubytování (Apartmán) Casetón do Forno. Casetón do Forno is situated in Lourenzá and offers a garden. Guests have access to free WiFi. Ubytování Casetón do Forno se nachází ve městě Lourenzá (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casetón do Forno.

Casetón do Forno.

Ubytování (Prázdninový dům) Casetón do Forno.. Casetón do Forno se nachází v obci Lourenzá v Galicii. Má terasu a výhled do zahrady. Foz leží 11 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casetón do Forno. se nachází ve městě Lourenzá (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One bedroom appartement with enclosed garden and wifi at Lourenza

One bedroom appartement with enclosed garden and wifi at Lourenza

Ubytování (Apartmán) One bedroom appartement with enclosed garden and wifi at Lourenza. One bedroom appartement with closed garden and wifi at Lourenza se nachází v Lourenzá. Má výhled do zahrady a je vzdálen 11 km od Fozu. Ubytování One bedroom appartement with enclosed garden and wifi at Lourenza se nachází ve městě Lourenzá (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2 bedrooms appartement with city view at Lourenza

2 bedrooms appartement with city view at Lourenza

Ubytování (Apartmán) 2 bedrooms appartement with city view at Lourenza. 2 bedrooms appartement with city view at Lourenza se nachází v Lourenzá. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 11 km od Fozu. Ubytování 2 bedrooms appartement with city view at Lourenza se nachází ve městě Lourenzá (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)