Hledat

Ubytování

Casa Waldoria Prázdninový dům

10 Calle Vuelta de Escota, 04116 Las Negras, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Waldoria. Situated in Las Negras and only less than 1 km from Las Negras Beach, Casa Waldoria features accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytování Casa Waldoria se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Waldoria

Situated in Las Negras and only less than 1 km from Las Negras Beach, Casa Waldoria features accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. A TV is available. The holiday home features 3 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and a microwave, a washing machine and 1 bathroom with a hairdryer. The nearest airport is Almeria Airport, 32 km from the accommodation. Casa Waldoria provides a terrace. The property has mountain views.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Waldoria

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Toustovač
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • TV
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Terasa
 • Výhled na hory
 • Výhled na moře
 • Možnost vystavení faktury
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Las Negras

Apartamento Algazul

9,9

Apartamento Algazul

Ubytování (Apartmán) Apartamento Algazul. Apartamento Algazul is situated in Las Negras. This property offers access to a balcony. Ubytování Apartamento Algazul se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bonito apartamento

9,7

Bonito apartamento

Ubytování (Prázdninový dům) Bonito apartamento. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Bonito apartamento is located in Las Negras. Ubytování Bonito apartamento se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Luna

9,7

Casa Luna

Ubytování (Apartmán) Casa Luna. Located in Las Negras in the Andalucía region, Casa Luna has a balcony and sea views. Ubytování Casa Luna se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vistas Increibles

9,7

Vistas Increibles

Ubytování (Apartmán) Vistas Increibles. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Vistas Increibles is situated in Las Negras. Ubytování Vistas Increibles se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos La Noria

9,7

Apartamentos La Noria

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos La Noria. Situated in Las Negras, Apartamentos La Noria offers accommodation with a seating area and flat-screen TV. Ubytování Apartamentos La Noria se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Eslora

9,7

Casa Eslora

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Eslora. Set in Las Negras in the Andalucía region, Casa Eslora features a garden. Ubytování Casa Eslora se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Euphorbia

9,6

Casa Euphorbia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Euphorbia. Boasting an outdoor pool and pool views, Casa Euphorbia is situated in Las Negras. Ubytování Casa Euphorbia se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Cerro Negro

9,5

Apartamento Cerro Negro

Ubytování (Apartmán) Apartamento Cerro Negro. Apartamento Cerro Negro se nachází v Las Negras, pouhých 150 metrů od pláže Las Negras, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamento Cerro Negro se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K´Las Negras

9,5

K´Las Negras

Ubytování (Apartmán) K´Las Negras. Set in Las Negras, K´Las Negras offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování K´Las Negras se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Acogedor apartamento junto al mar

9,4

Acogedor apartamento junto al mar

Ubytování (Apartmán) Acogedor apartamento junto al mar. Acogedor apartamento junto al mar offers accommodation in Las Negras, 100 metres from Las Negras Beach. Ubytování Acogedor apartamento junto al mar se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie).

Casa Zen Oro y Luz

9,3

Casa Zen Oro y Luz

Ubytování (Vila) Casa Zen Oro y Luz. Casa Zen Oro nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na moře a balkonem. y Luz se nachází v Las Negras. Ubytování Casa Zen Oro y Luz se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bitacora

9,2

Bitacora

Ubytování (Aparthotel) Bitacora. This apartment hotel complex is situated in the heart of Cabo de Gata National Park, bordering the fishing town of Las Negras. Ubytování Bitacora se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Congrio

9,2

Villa Congrio

Ubytování (Apartmán) Villa Congrio. Located in Las Negras, within 100 metres of Las Negras Beach, Villa Congrio offers accommodation with air conditioning. Ubytování Villa Congrio se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Los Olivos

9,2

Apartamento Los Olivos

Ubytování (Apartmán) Apartamento Los Olivos. Located in Las Negras in the Andalucía region, Apartamento Los Olivos features a terrace. Ubytování Apartamento Los Olivos se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Negras CENTRO. Al lado del mar. Con dos terrazas

9,2

Las Negras CENTRO. Al lado del mar. Con dos terrazas

Ubytování (Apartmán) Las Negras CENTRO. Al lado del mar. Con dos terrazas. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Las Negras CENTRO. Al lado del mar. Con dos terrazas is located in Las Negras. Ubytování Las Negras CENTRO. Al lado del mar. Con dos terrazas se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie).

apartamento el molino con piscina privada

9,1

apartamento el molino con piscina privada

Ubytování (Prázdninový dům) apartamento el molino con piscina privada. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, apartamento el molino con piscina privada is located in Las Negras. Ubytování apartamento el molino con piscina privada se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atico En Las Negras

9,1

Atico En Las Negras

Ubytování (Apartmán) Atico En Las Negras. Featuring pool views, Atico En Las Negras offers accommodation with an outdoor swimming pool, around 200 metres from Las Negras Beach. Ubytování Atico En Las Negras se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mi Paraiso en Las Negras

9

Mi Paraiso en Las Negras

Ubytování (Apartmán) Mi Paraiso en Las Negras. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Mi Paraiso en Las Negras is set in Las Negras. This beachfront property offers access to a balcony. Ubytování Mi Paraiso en Las Negras se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Sara

9

Apartamento Sara

Ubytování (Apartmán) Apartamento Sara. Apartamento Sara se nachází v Las Negras, 150 metrů od pláže Las Negras, 600 metrů od zátoky Del Cuervo a 1,8 km od zátoky Hernandez. Ubytování Apartamento Sara se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Negras, apartamento con vistas al mar

9

Las Negras, apartamento con vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Las Negras, apartamento con vistas al mar. Las Negras, apartamento con vistas al mar se nachází v Las Negras, 100 metrů od pláže Las Negras a 600 metrů od zátoky Del Cuervo, a nabízí klimatizaci. Ubytování Las Negras, apartamento con vistas al mar se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita del Molino

8,9

Casita del Molino

Ubytování (Prázdninový dům) Casita del Molino. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Casita del Molino is situated in Las Negras. Guests benefit from a patio and a terrace. Ubytování Casita del Molino se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casas la Noria

8,9

Casas la Noria

Ubytování (Venkovský dům) Casas la Noria. Located in Las Negras, within the Cabo de Gata Nature Reserve and 300 metres from the beach, the Casas la Noria houses and apartments offer a private... Ubytování Casas la Noria se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa David

8,9

Casa David

Ubytování (Prázdninový dům) Casa David. Situated in Las Negras, within 400 metres of Las Negras Beach, Casa David offers accommodation with air conditioning. Ubytování Casa David se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderno apartamento con vistas al mar

8,8

Moderno apartamento con vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Moderno apartamento con vistas al mar. Set in Las Negras, within 200 metres of Las Negras Beach, Moderno apartamento con vistas al mar offers accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytování Moderno apartamento con vistas al mar se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Negras apartamento en primera linea de playa

8,8

Las Negras apartamento en primera linea de playa

Ubytování (Apartmán) Las Negras apartamento en primera linea de playa. Las Negras apartamento en primera linea de playa se nachází v Las Negras, jen pár kroků od pláže Las Negras, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Las Negras apartamento en primera linea de playa se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estrellas en Las Negras

8,8

Estrellas en Las Negras

Ubytování (Apartmán) Estrellas en Las Negras. Estrellas en Las Negras se nachází v Las Negras, 100 metrů od pláže Las Negras, 600 metrů od zátoky Del Cuervo a 1,8 km od zátoky Hernandez, a nabízí... Ubytování Estrellas en Las Negras se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Batavia

8,8

Casa Batavia

Ubytování (Apartmán) Casa Batavia. Casa Batavia se nachází v Las Negras, 200 metrů od pláže Las Negras a 750 metrů od zátoky Del Cuervo. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Casa Batavia se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA BLANCA Apartment

8,8

CASA BLANCA Apartment

Ubytování (Apartmán) CASA BLANCA Apartment. Situated in Las Negras, 1.2 km from Las Negras Beach, CASA BLANCA Apartment features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování CASA BLANCA Apartment se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie).

Apartamento encantador con vistas al mar

8,8

Apartamento encantador con vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Apartamento encantador con vistas al mar. Apartamento encantador con vistas al mar se nachází u pláže v Las Negras, 100 metrů od pláže Las Negras a 600 metrů od zátoky Del Cuervo. Ubytování Apartamento encantador con vistas al mar se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento encantador

8,7

Apartamento encantador

Ubytování (Apartmán) Apartamento encantador. Apartamento encantador se nachází u pláže v Las Negras, 250 metrů od pláže Las Negras a necelý 1 km od zátoky Del Cuervo. Ubytování Apartamento encantador se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cala Chica Cabo de Gata

8,6

Cala Chica Cabo de Gata

Ubytování (Hotel) Cala Chica Cabo de Gata. Cala Chica Cabo de Gata is located 150 metres from the sea, within the Cabo de Gata Natural Park. Ubytování Cala Chica Cabo de Gata se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie).

APARTAMENTO ACOGEDOR CON VISTAS AL MAR

8,6

APARTAMENTO ACOGEDOR CON VISTAS AL MAR

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO ACOGEDOR CON VISTAS AL MAR. APARTAMENTO ACOGEDOR CON VISTAS AL MAR se nachází v Las Negras, 100 metrů od pláže Las Negras a 600 metrů od zátoky Del Cuervo, a nabízí terasu a... Ubytování APARTAMENTO ACOGEDOR CON VISTAS AL MAR se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oro y Luz Las Negras

8,6

Oro y Luz Las Negras

Ubytování (Prázdninové domy) Oro y Luz Las Negras. Located less than 1 km from Las Negras Beach, Oro y Luz Las Negras offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with... Ubytování Oro y Luz Las Negras se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Del Mar Las Negras

8,6

Apartamento Del Mar Las Negras

Ubytování (Apartmán) Apartamento Del Mar Las Negras. Apartamento se nachází v Las Negras, 150 metrů od pláže Las Negras a 700 metrů od zátoky Del Cuervo. Del Mar Las Negras nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartamento Del Mar Las Negras se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Paulonia

8,5

Casa Paulonia

Ubytování (Apartmány) Casa Paulonia. Casa Paulonia nabízí klimatizované ubytování v Las Negras, 500 metrů od pláže Las Negras, 700 metrů od zátoky Del Cuervo a 1,8 km od Playazo de... Ubytování Casa Paulonia se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Negras

8,2

Las Negras

Ubytování (Apartmán) Las Negras. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Las Negras is set in the apartment. Ubytování Las Negras se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Palmera

8

Casa La Palmera

Ubytování (Apartmán) Casa La Palmera. Casa La Palmera offers accommodation in Las Negras, 100 metres from Las Negras Beach. Ubytování Casa La Palmera se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estación Las Negras

7,9

Estación Las Negras

Ubytování (Apartmán) Estación Las Negras. Estación Las Negras se nachází v Las Negras, 100 metrů od pláže Las Negras a 600 metrů od zátoky Del Cuervo, a nabízí klimatizaci. Ubytování Estación Las Negras se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Luna de las Negras Alto

7,5

Apartamento Luna de las Negras Alto

Ubytování (Apartmán) Apartamento Luna de las Negras Alto. Apartamento se nachází v Las Negras, 100 metrů od pláže Las Negras a 600 metrů od zátoky Del Cuervo. Ubytování Apartamento Luna de las Negras Alto se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CALABUELOS:LA CASITA DEL MAR

CALABUELOS:LA CASITA DEL MAR

Ubytování (Prázdninový dům) CALABUELOS:LA CASITA DEL MAR. Located 600 metres from Las Negras Beach, less than 1 km from Del Cuervo Cove and 2 km from Hernandez Cove, CALABUELOS:LA CASITA DEL MAR provides... Ubytování CALABUELOS:LA CASITA DEL MAR se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie).

Villa with 4 bedrooms in Las Negras with wonderful sea view private pool furnished terrace

Villa with 4 bedrooms in Las Negras with wonderful sea view private pool furnished terrace

Ubytování (Vila) Villa with 4 bedrooms in Las Negras with wonderful sea view private pool furnished terrace. Set in Las Negras and only 700 metres from Las Negras Beach, Villa with 4 bedrooms in Las Negras with wonderful sea view private pool furnished terrace... Ubytování Villa with 4 bedrooms in Las Negras with wonderful sea view private pool furnished terrace se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie).

APARTAMENTOS GATAGATA 4

APARTAMENTOS GATAGATA 4

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTOS GATAGATA 4. APARTAMENTOS GATAGATA 4 se nachází v Las Negras, pouhých 200 metrů od pláže Las Negras a 650 metrů od zátoky Del Cuervo, a nabízí soukromý bazén. Ubytování APARTAMENTOS GATAGATA 4 se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie).

STUDIO DELUXE für 2

STUDIO DELUXE für 2

Ubytování (Apartmán) STUDIO DELUXE für 2. Featuring a terrace, STUDIO DELUXE für 2 provides accommodation in Las Negras with free WiFi and garden views. Ubytování STUDIO DELUXE für 2 se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie).

APARTAMENTOS GATAGATA 3

APARTAMENTOS GATAGATA 3

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTOS GATAGATA 3. APARTAMENTOS GATAGATA 3 se nachází v Las Negras, 200 metrů od pláže Las Negras, 650 metrů od zátoky Del Cuervo a 1,8 km od zátoky Hernandez. Ubytování APARTAMENTOS GATAGATA 3 se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie).

APARTAMENTOS GATAGATA 2

APARTAMENTOS GATAGATA 2

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTOS GATAGATA 2. APARTAMENTOS GATAGATA 2 se nachází v Las Negras, 200 metrů od pláže Las Negras a 650 metrů od zátoky Del Cuervo. Ubytování APARTAMENTOS GATAGATA 2 se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTOS GATAGATA 1

APARTAMENTOS GATAGATA 1

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTOS GATAGATA 1. APARTAMENTOS GATAGATA 1 se nachází v Las Negras, pouhých 200 metrů od pláže Las Negras a 650 metrů od zátoky Del Cuervo, a nabízí soukromý bazén. Ubytování APARTAMENTOS GATAGATA 1 se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft con piscina comunitaria

Loft con piscina comunitaria

Ubytování (Apartmán) Loft con piscina comunitaria. Loft con piscina comunitaria se nachází v Las Negras, 500 metrů od pláže Las Negras, 750 metrů od zátoky Del Cuervo a 1,8 km od Playazo de Rodalquilar. Ubytování Loft con piscina comunitaria se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux&Cool Las Negras

Lux&Cool Las Negras

Ubytování (Apartmán) Lux&Cool Las Negras. Lux&Cool Las Negras se nachází v Las Negras, pouhých 100 metrů od pláže Las Negras a 600 metrů od zátoky Del Cuervo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Lux&Cool Las Negras se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento con terraza y piscina

Apartamento con terraza y piscina

Ubytování (Apartmán) Apartamento con terraza y piscina. Apartamento con terraza y piscina se nachází v Las Negras, 500 metrů od pláže Las Negras a 750 metrů od zátoky Del Cuervo. Ubytování Apartamento con terraza y piscina se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento La Rosada

Apartamento La Rosada

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Rosada. Apartamento La Rosada se nachází v Las Negras a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento La Rosada se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Precioso loft con piscina comunitaria

Precioso loft con piscina comunitaria

Ubytování (Apartmány) Precioso loft con piscina comunitaria. Precioso loft con piscina comunitaria se nachází v Las Negras, nedaleko pláže Las Negras, zátoky Del Cuervo a Playazo de Rodalquilar, a nabízí terasu. Ubytování Precioso loft con piscina comunitaria se nachází ve městě Las Negras (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)