Hledat

Ubytování

Casa Verde Prázdninový dům

38B Carrer Major, 03728 Alcalalí, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Verde. Featuring a hot tub, Casa Verde is located in Alcalalí. The air-conditioned accommodation is 14 km from Calpe. Ubytování Casa Verde se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Verde

This holiday home comes with 3 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. The nearest airport is Alicante Airport, 69 km from the accommodation. Featuring a hot tub, Casa Verde is located in Alcalalí. The air-conditioned accommodation is 14 km from Calpe. The holiday home provides a terrace. Benidorm is 25 km from Casa Verde, while Gandía is 27 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Casa Verde

  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Kuchyň
  • Pračka
  • TV s plochou obrazovkou
  • Topení
  • Vířivka
  • Klimatizace
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Terasa

Jiná ubytování ve městě Alcalalí

Villa Romana Mountainside apartment in Alcalali, Jalon Valley

9,7

Villa Romana Mountainside apartment in Alcalali, Jalon Valley

Ubytování (Apartmán) Villa Romana Mountainside apartment in Alcalali, Jalon Valley. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Romana Mountainside apartment in Alcalali, Jalon Valley is situated in Alcalalí. Ubytování Villa Romana Mountainside apartment in Alcalali, Jalon Valley se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství).

Benestar In Jalon Valley

9,2

Benestar In Jalon Valley

Ubytování (Prázdninový dům) Benestar In Jalon Valley. Situated in Alcalalí in the Valencia Community region, Benestar In Jalon Valley features a patio and pool views. Ubytování Benestar In Jalon Valley se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca La Vall - anteriormente Casa Almar

8,6

Ca La Vall - anteriormente Casa Almar

Ubytování (Venkovský dům) Ca La Vall - anteriormente Casa Almar. Ca La Vall - anteriormente Casa Almar is located in Alcalalí, 25 minutes’ drive from the beaches of Calpe and Dénia. Ubytování Ca La Vall - anteriormente Casa Almar se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca El Curret

8,2

Ca El Curret

Ubytování (Apartmán) Ca El Curret. Ca El Curret is situated in Alcalalí and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 18 km from Calpe. Ubytování Ca El Curret se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VISTAS FRONTALES VISTA ALEGRE 4-7 Albert Villas

8,2

VISTAS FRONTALES VISTA ALEGRE 4-7 Albert Villas

Ubytování (Apartmán) VISTAS FRONTALES VISTA ALEGRE 4-7 Albert Villas. Featuring sea views, VISTAS FRONTALES VISTA ALEGRE 4-7 Albert Villas offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around a few steps from... Ubytování VISTAS FRONTALES VISTA ALEGRE 4-7 Albert Villas se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Armonía Retreat - Apartment 2

7

La Armonía Retreat - Apartment 2

Ubytování (Prázdninový dům) La Armonía Retreat - Apartment 2. La Armonía Retreat - Apartment 2 se nachází v Alcalalí a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. 15 km od Calpe. Ubytování La Armonía Retreat - Apartment 2 se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství).

Vista Xalo

Vista Xalo

Ubytování (Vila) Vista Xalo. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Vista Xalo is located in Alcalalí. The air-conditioned accommodation is 18 km from Calpe. Ubytování Vista Xalo se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spanish villa in stunning location - Jalon Valley

Spanish villa in stunning location - Jalon Valley

Ubytování (Vila) Spanish villa in stunning location - Jalon Valley. Spanish villa in wonderful location - Jalon Valley se nachází v Alcalalí ve Valencii a nabízí zahradu. 15 km od Calpe. Ubytování Spanish villa in stunning location - Jalon Valley se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lea

Casa Lea

Ubytování (Vila) Casa Lea. Located in Alcalalí in the Valencia Community region, Casa Lea has a garden. The air-conditioned accommodation is 15 km from Calpe. Ubytování Casa Lea se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa Mimosa

Casa Mimosa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mimosa. Located in Alcalalí, Casa Mimosa provides accommodation with a private pool. The property features free private parking. Ubytování Casa Mimosa se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LOFT ALQUILER ALCALALÍ

LOFT ALQUILER ALCALALÍ

Ubytování (Apartmán) LOFT ALQUILER ALCALALÍ. LOFT ALQUILER ALCALALÍ se nachází v Alcalalí a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 14 km od Calpe. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování LOFT ALQUILER ALCALALÍ se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious Holiday Home In Alcanali with Pool

Luxurious Holiday Home In Alcanali with Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Luxurious Holiday Home In Alcanali with Pool. Located in Alcalalí, Luxurious Holiday Home In Alcanali with Pool provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Luxurious Holiday Home In Alcanali with Pool se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One Bed Apartment overlooking Jalon Valley, Costa Blanca

One Bed Apartment overlooking Jalon Valley, Costa Blanca

Ubytování (Apartmán) One Bed Apartment overlooking Jalon Valley, Costa Blanca. One Bed Apartment s výhledem na údolí Jalon, Costa Blanca se nachází v Alcalalí a nabízí sezónní venkovní bazén. 15 km od Calpe. Ubytování One Bed Apartment overlooking Jalon Valley, Costa Blanca se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cara Mull

Villa Cara Mull

Ubytování (Vila) Villa Cara Mull. Villa Cara Mull se nachází v Alcalalí a nabízí ubytování s vlastním bazénem, terasou a výhledem na hory. Ubytování Villa Cara Mull se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

We Love Villas - Villa Cara-Mull 8pp

We Love Villas - Villa Cara-Mull 8pp

Ubytování (Vily) We Love Villas - Villa Cara-Mull 8pp. We Love Villas - Villa Cara-Mull 8pp se nachází v Alcalalí, 15 km od Calpe. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování We Love Villas - Villa Cara-Mull 8pp se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství).

Majestic Villa in Alcalalí with Private Swimming Pool

Majestic Villa in Alcalalí with Private Swimming Pool

Ubytování (Vila) Majestic Villa in Alcalalí with Private Swimming Pool. Located in Alcalalí, Majestic Villa in Alcalalí with Private Swimming Pool provides accommodation with a private pool. Ubytování Majestic Villa in Alcalalí with Private Swimming Pool se nachází ve městě Alcalalí (Španělsko - Valencijské společenství).