Hledat

Ubytování

Casa valsain Apartmány

Carretera de Madrid N 43, 40109 La Granja de San Ildefonso, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa valsain. Located in La Granja de San Ildefonso, 3.7 km from San Ildefonso o La Granja, Casa valsain offers accommodation with free WiFi, a patio or a terrace and... Ubytování Casa valsain se nachází ve městě La Granja de San Ildefonso (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa valsain

7 km from San Ildefonso o La Granja, Casa valsain offers accommodation with free WiFi, a patio or a terrace and access to a garden and an outdoor pool. Located in La Granja de San Ildefonso, 3. The nearest airport is Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport, 58 km from the apartment.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Vybavení ubytování Casa valsain

  • Vlastní koupelna
  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Možnost vystavení faktury
  • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma

Jiná ubytování ve městě La Granja de San Ildefonso

Piso Turístico del Real Sitio

9,6

Piso Turístico del Real Sitio

Ubytování (Apartmán) Piso Turístico del Real Sitio. Piso Turístico del Real Sitio is located in La Granja de San Ildefonso and offers ski-to-door access. Ubytování Piso Turístico del Real Sitio se nachází ve městě La Granja de San Ildefonso (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos "Casa Abuelo Juan"

9,1

Apartamentos "Casa Abuelo Juan"

Ubytování (Apartmány) Apartamentos "Casa Abuelo Juan". Located in La Granja de San Ildefonso in the Castile and Leon region, with San Ildefonso o La Granja nearby, Apartamentos "Casa Abuelo Juan" provides... Ubytování Apartamentos "Casa Abuelo Juan" se nachází ve městě La Granja de San Ildefonso (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos El Plantel

8,9

Apartamentos El Plantel

Ubytování (Apartmány) Apartamentos El Plantel. Set in La Granja de San Ildefonso, Apartamentos turisticos El Plantel provides accommodation within 700 metres of San Ildefonso o La Granja. Ubytování Apartamentos El Plantel se nachází ve městě La Granja de San Ildefonso (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Alfonso XIII

8,9

Apartamentos Alfonso XIII

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Alfonso XIII. Offering modern apartments, Apartamentos Alfonso XIII is set close to San Ildefonso’s La Granja Palace and Gardens. Ubytování Apartamentos Alfonso XIII se nachází ve městě La Granja de San Ildefonso (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parador de La Granja

8,9

Parador de La Granja

Ubytování (Hotel) Parador de La Granja. Set in the regal surroundings of La Granja, this luxury hotel occupies a property originally built for children of King Carlos III. Ubytování Parador de La Granja se nachází ve městě La Granja de San Ildefonso (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Plantel

8,8

Casa del Plantel

Ubytování (Apartmány) Casa del Plantel. Casa del Plantel se nachází 5 minut chůze od krásného paláce Granja de San Ildefonso. Ubytování Casa del Plantel se nachází ve městě La Granja de San Ildefonso (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Roma

8,5

Hotel Roma

Ubytování (Hotel) Hotel Roma. Tento hotel z 19. století se nachází vedle paláce Palacio Real de La Granja de San Ildefonso a nabízí pokoje zařízené v rustikálním a moderním stylu a... Ubytování Hotel Roma se nachází ve městě La Granja de San Ildefonso (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OYO Hostal La Chata

8,3

OYO Hostal La Chata

Ubytování (Penzion) OYO Hostal La Chata. OYO Hostal La Chata is situated in La Granja de San Ildefonso, 500 metres from San Ildefonso o La Granja, and features free WiFi throughout the property. Ubytování OYO Hostal La Chata se nachází ve městě La Granja de San Ildefonso (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel San Luis

8,1

Hotel San Luis

Ubytování (Hotel) Hotel San Luis. Set 500 metres from the La Granja de San Ildefonso Royal Palace, Hotel San Luis offers rooms with a separate living room. Ubytování Hotel San Luis se nachází ve městě La Granja de San Ildefonso (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)