Hledat

Ubytování

Casa Valle Iznajar Vila

Los Juncales 43, 14970 Iznájar, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Valle Iznajar. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Traditional holiday home with pool a perfect choice for groups is located in Iznájar. Ubytování Casa Valle Iznajar se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Valle Iznajar

Guests can also relax in the garden. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. The villa is equipped with a satellite TV and 8 bedrooms. Antequera is 40 km from the villa, while Priego de Córdoba is 17 km away. The villa also includes 3 bathrooms with a shower and a washing machine. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Traditional holiday home with pool a perfect choice for groups is located in Iznájar. Federico Garcia Lorca Granada-Jaen Airport is 46 km from the property.

Vybavení ubytování Casa Valle Iznajar

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Sprcha
 • Krb
 • Satelitní programy
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Sušák na prádlo
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Zahrada
 • Wi- Fi
 • Internet
 • Služba žehlení

Jiná ubytování ve městě Iznájar

El Mirador

9,9

El Mirador

Ubytování (Prázdninový dům) El Mirador. Featuring accommodation with a private pool, lake view and a patio, El Mirador is located in Iznájar. Ubytování El Mirador se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Las Majadillas

9,8

Casa Las Majadillas

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Las Majadillas. Casa Las Majadillas se nachází v Iznájaru a nabízí sezónní venkovní bazén, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 32 km od Luceny. Ubytování Casa Las Majadillas se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa la serena

9,7

Casa la serena

Ubytování (Prázdninový dům) Casa la serena. Casa la serena se nachází v Iznájaru a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 35 km od Antequery. Ubytování Casa la serena se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Pino Solo

9,7

Casa Pino Solo

Ubytování (Apartmány) Casa Pino Solo. Situated in Iznájar, 31 km from Cabra, Casa Pino Solo features an outdoor swimming pool, hot tub and free WiFi. Ubytování Casa Pino Solo se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie).

Casa Las Tinajas

9,6

Casa Las Tinajas

Ubytování (Hotel) Casa Las Tinajas. Casa Las Tinajas je hotel situovaný v Iznájaru. Nabízí terasu a bar. K dispozici je také restaurace. Ubytování Casa Las Tinajas se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cortijo La Haza

9,5

Cortijo La Haza

Ubytování (Bed and breakfast) Cortijo La Haza. Cortijo La Haza se nachází v kopcích, 10 km jižně od města Iznájar. Nabízí nekonečný bazén se slanou vodou. Ubytování Cortijo La Haza se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Los Juncares, Sn

9,5

Holiday home Los Juncares, Sn

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Los Juncares, Sn. Holiday home Los Juncares, Sn se nachází v Iznájaru a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na hory a terasou. 36 km od Luceny. Ubytování Holiday home Los Juncares, Sn se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Townhouse, Iznajar

9,4

The Townhouse, Iznajar

Ubytování (Prázdninový dům) The Townhouse, Iznajar. Located in Iznájar in the Andalucía region, The Townhouse, Iznajar has a balcony and lake views. Ubytování The Townhouse, Iznajar se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kayenne holiday rentals

9,3

Kayenne holiday rentals

Ubytování (Apartmány) Kayenne holiday rentals. Located in Iznájar, 47 km from Cabra, Kayenne holiday rentals provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Kayenne holiday rentals se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa de Mil Veranos

9,1

Villa de Mil Veranos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa de Mil Veranos. Set in Iznájar, Villa de Mil Veranos offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa de Mil Veranos se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turismo Rural Iznajar Lago de Andalucia

9

Turismo Rural Iznajar Lago de Andalucia

Ubytování (Hostel) Turismo Rural Iznajar Lago de Andalucia. Facing the beachfront in Iznájar, Turismo Rural Iznajar Lago de Andalucia features a shared lounge and a garden. Ubytování Turismo Rural Iznajar Lago de Andalucia se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie).

Casa Rural Cortijos San Jose

8,9

Casa Rural Cortijos San Jose

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Cortijos San Jose. Situated in Iznájar, Casa Rural Cortijos San Jose offers accommodation with free WiFi. Ubytování Casa Rural Cortijos San Jose se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iznájar Suites

8,8

Iznájar Suites

Ubytování (Penzion – hostinec) Iznájar Suites. Iznájar Suites provides air-conditioned rooms in Iznájar. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Iznájar Suites se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caserio de Iznájar

8,6

Caserio de Iznájar

Ubytování (Hotel) Caserio de Iznájar. Tento hotel v typickém andaluském stylu se nachází na nádherném venkově u jezera a nabízí okouzlující venkovní terasu, osvěžující bazén a skvělou... Ubytování Caserio de Iznájar se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Pluma

8,6

La Pluma

Ubytování (Penzion) La Pluma. La Pluma in Iznájar provides adults-only accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování La Pluma se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Valdearenas

8,1

Camping Valdearenas

Ubytování (Kemp) Camping Valdearenas. Camping Valdearenas se nachází v Iznájaru a nabízí výhled na jezero, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol a bar. Ubytování Camping Valdearenas se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Carneola Iznajar

Casa Carneola Iznajar

Ubytování (Vila) Casa Carneola Iznajar. Set in Iznájar, Casa Carneola Iznajar offers a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 25 km from Cabra. Ubytování Casa Carneola Iznajar se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Iznajar

Four-Bedroom Holiday Home in Iznajar

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Iznajar. Featuring an outdoor pool and sea views, Four-Bedroom Holiday Home in Iznajar is located in Iznájar. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Iznajar se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Iznajar w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Amazing home in Iznajar w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Iznajar w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Featuring an outdoor pool and mountain views, Amazing home in Iznajar w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms is located in Iznájar. Ubytování Amazing home in Iznajar w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cortijo de la Cruz

Cortijo de la Cruz

Ubytování (Prázdninový dům) Cortijo de la Cruz. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Cortijo de la Cruz is situated in Iznájar. Ubytování Cortijo de la Cruz se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Villa del Lago

La Villa del Lago

Ubytování (Venkovský dům) La Villa del Lago. Featuring an outdoor pool and lake views, La Villa del Lago is located in Iznájar. The property is 9 km from Rute and free private parking is featured. Ubytování La Villa del Lago se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Finca La Loma

Holiday home Finca La Loma

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Finca La Loma. Featuring an outdoor pool and mountain views, Holiday home Finca La Loma is located in Villanueva de Tapia. Ubytování Holiday home Finca La Loma se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful home in Iznajar with WiFi and 3 Bedrooms

Beautiful home in Iznajar with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Iznajar with WiFi and 3 Bedrooms. Beautiful home in Iznajar se nachází v Iznájaru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na jezero, terasou, Wi-Fi a 3 ložnicemi. Ubytování Beautiful home in Iznajar with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Pino

Casa del Pino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Pino. Casa del Pino se nachází v Iznájaru a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. 30 km od Antequery. Ubytování Casa del Pino se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 22 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Fuente del Conde with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms

Nice home in Fuente del Conde with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Fuente del Conde with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms. Nice home in Fuente del Conde se nachází v Iznájaru a nabízí zahradu, soukromý bazén, výhled na hory, venkovní bazén, Wi-Fi a 5 ložnic. 33 km od Antequery. Ubytování Nice home in Fuente del Conde with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca de Tranquilidad

Finca de Tranquilidad

Ubytování (Prázdninový dům) Finca de Tranquilidad. Located in Iznájar in the Andalucía region, Finca de Tranquilidad has a patio and river views. The property features pool views and is 41 km from Cabra. Ubytování Finca de Tranquilidad se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Iznájar w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Nice home in Iznájar w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Iznájar w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and sea views, Nice home in Iznájar w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms is set in Iznájar. Ubytování Nice home in Iznájar w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cirro Iznajar

Casa Cirro Iznajar

Ubytování (Vila) Casa Cirro Iznajar. Set in Iznájar, Holiday villa with large pool and nice views suitable for groups features a private pool and free WiFi. This villa offers a garden. Ubytování Casa Cirro Iznajar se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca El Almendrillo

Finca El Almendrillo

Ubytování (Prázdninový dům) Finca El Almendrillo. Finca El Almendrillo se nachází v Iznájaru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování Finca El Almendrillo se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie).

Cortijo Rocas Altas

Cortijo Rocas Altas

Ubytování (Vila) Cortijo Rocas Altas. Cortijo Rocas Altas se nachází v Iznájaru a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem na bazén. Ubytování Cortijo Rocas Altas se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Marimba Iznajar

Casa Marimba Iznajar

Ubytování (Vila) Casa Marimba Iznajar. Located in Iznájar, Splendid holiday villa all comfort enveloped by a rustic ambience provides a private pool. Ubytování Casa Marimba Iznajar se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eight-Bedroom Holiday Home in Iznajar

Eight-Bedroom Holiday Home in Iznajar

Ubytování (Prázdninový dům) Eight-Bedroom Holiday Home in Iznajar. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Eight-Bedroom Holiday Home in Iznajar is set in Iznájar. Ubytování Eight-Bedroom Holiday Home in Iznajar se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Calle Los Pechos

Holiday home Calle Los Pechos

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Calle Los Pechos. Featuring a private pool and mountain views, Holiday home Calle Los Pechos is set in Iznájar. Ubytování Holiday home Calle Los Pechos se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Valdearenas

Holiday home Valdearenas

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Valdearenas. Featuring an outdoor pool and sea views, Holiday home Valdearenas is set in Iznájar. Ubytování Holiday home Valdearenas se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA CARRILLO

CASA CARRILLO

Ubytování (Prázdninový dům) CASA CARRILLO. CASA CARRILLO se nachází v Iznájaru a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na jezero a balkonem. 38 km od Antequery. Ubytování CASA CARRILLO se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

6-Bed 5-Bath Villa with large private pool

6-Bed 5-Bath Villa with large private pool

Ubytování (Prázdninový dům) 6-Bed 5-Bath Villa with large private pool. Tento 6lůžkový pokoj se nachází v obci Iznájar v Andalusii. Vila s 5 koupelnami, velkým soukromým bazénem a zahradou. 31 km od Antequery. Ubytování 6-Bed 5-Bath Villa with large private pool se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Cierzos y Cabreras

Holiday home Cierzos y Cabreras

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Cierzos y Cabreras. Prázdninový dům Cierzos se může pochlubit klimatizací, soukromým bazénem, výhledem na hory a terasou. Hotel y Cabreras se nachází ve městě Fuentes de... Ubytování Holiday home Cierzos y Cabreras se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Iznajar

Five-Bedroom Holiday Home in Iznajar

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Iznajar. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Five-Bedroom Holiday Home in Iznajar is situated in Iznájar. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Iznajar se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Fraskito

Casa Fraskito

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Fraskito. Boasting accommodation with a private pool, lake view and a patio, Casa Fraskito is set in Iznájar. Ubytování Casa Fraskito se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La Loma

Casa Rural La Loma

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural La Loma. Boasting accommodation with a private pool, lake view and a terrace, Casa Rural La Loma is set in Iznájar. Ubytování Casa Rural La Loma se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie).

Casa Zircon Iznajar

Casa Zircon Iznajar

Ubytování (Vila) Casa Zircon Iznajar. Set in Iznájar in the Andalucía region, Holiday villa for groups in the staggering area of Cordoba province has a garden. Ubytování Casa Zircon Iznajar se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Averroes

Averroes

Ubytování (Prázdninový dům) Averroes. Averroes se nachází v Iznájaru a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, fitness centrum a zahradu. 39 km od Antequery. Ubytování Averroes se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa De Ladera

Casa De Ladera

Ubytování (Vila) Casa De Ladera. Casa De Ladera se nachází v Iznájaru a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a bar. 37 km od Antequery. Ubytování Casa De Ladera se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Siglo Viii (The 8th Century House)

La Casa Siglo Viii (The 8th Century House)

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa Siglo Viii (The 8th Century House). La Casa Siglo Viii (The 8th Century House) se nachází v Iznájaru. 22 km od Priego de Córdoba. Ubytování La Casa Siglo Viii (The 8th Century House) se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Celestial Heavenly House

Casita Celestial Heavenly House

Ubytování (Apartmán) Casita Celestial Heavenly House. Casita Celestial Heavenly House se nachází v Iznájaru a nabízí zahradu a gril. 38 km od Antequery. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casita Celestial Heavenly House se nachází ve městě Iznájar (Španělsko - Andalusie).