Hledat

Ubytování

Casa Turbolina Vila

Campo del Algarrobo s/n , 29750 Algarrobo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Turbolina. Situated in Algarrobo, Casa Turbolina features accommodation with a private pool, a terrace and sea views. Ubytování Casa Turbolina se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Turbolina

Situated in Algarrobo, Casa Turbolina features accommodation with a private pool, a terrace and sea views. The villa has 5 bedrooms, a TV, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, a washing machine, and 3 bathrooms with a shower. Towels and bed linen are available. Málaga is 43 km from the villa, while Nerja is 23 km from the property. The nearest airport is Malaga Airport, 42 km from Casa Turbolina. The air-conditioned accommodation is 43 km from Almuñécar.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Turbolina

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Toustovač
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Sprcha
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Žehlička
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Gril
 • Soukromý bazén
 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy
 • Výhled na hory
 • Výhled na moře
 • Možnost vystavení faktury
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Algarrobo

Villa Pura Vida Andalusien

9,6

Villa Pura Vida Andalusien

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Pura Vida Andalusien. Located in Algarrobo, 44 km from Almuñécar, Villa Pura Vida Andalusien provides an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa Pura Vida Andalusien se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional townhouse "La Casita" in Algarrobo village

9,3

Traditional townhouse "La Casita" in Algarrobo village

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional townhouse "La Casita" in Algarrobo village. Tradiční městský dům La Casita ve vesnici Algarrobo se nachází v Algarrobu. 48 km od Benalmádeny. Ubytování Traditional townhouse "La Casita" in Algarrobo village se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Madeira

9,2

Villa Madeira

Ubytování (Vila) Villa Madeira. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Madeira is set in Algarrobo. Ubytování Villa Madeira se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie).

Sailor Apartment

8,9

Sailor Apartment

Ubytování (Apartmán) Sailor Apartment. Sailor Apartment se nachází u pláže v Algarrobu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 41 km od Almuñécaru. Ubytování Sailor Apartment se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie).

Casa Lareymora

8,9

Casa Lareymora

Ubytování (Apartmány) Casa Lareymora. Casa Lareymora se nachází ve městě Algarrobo v Andalusii, 35 km od Málagy, a má terasu s výhledem na horu. Město Torremolinos se nachází 20 km odtud. Ubytování Casa Lareymora se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eldorado Yurt

8,6

Eldorado Yurt

Ubytování (Luxusní stan) Eldorado Yurt. Set in Algarrobo, Eldorado Yurt offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Eldorado Yurt se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensión Algarrobeña

8,2

Pensión Algarrobeña

Ubytování (Penzion) Pensión Algarrobeña. Pensión Algarrobeña se nachází v Algarrobu, 35 km od Málagy. Pokoje mají kabelovou TV s plochou obrazovkou, koupelnu a některé výhled na hory nebo řeku. Ubytování Pensión Algarrobeña se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tita Laura

7,9

Casa Tita Laura

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tita Laura. Situated in Algarrobo in the Andalucía region, Casa Tita Laura features a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 41 km from... Ubytování Casa Tita Laura se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa en Algarrobo Costa

7,7

Casa en Algarrobo Costa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en Algarrobo Costa. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Casa en Algarrobo Costa is set in Algarrobo. Ubytování Casa en Algarrobo Costa se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie).

Casita el Campo

Casita el Campo

Ubytování (Prázdninový dům) Casita el Campo. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Casita el Campo is situated in Algarrobo. Ubytování Casita el Campo se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Ana

Penthouse Ana

Ubytování (Apartmán) Penthouse Ana. Set in Algarrobo, 2.7 km from Torre del Mar Beach, Penthouse Ana offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Penthouse Ana se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Treehouse

Treehouse

Ubytování (Chata) Treehouse. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Treehouse is located in Algarrobo. Ubytování Treehouse se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo's La Terraza del Mar

Cubo's La Terraza del Mar

Ubytování (Apartmán) Cubo's La Terraza del Mar. Cubo's La Terraza del Mar se nachází v Algarrobu, 2,2 km od pláže Torre del Mar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Cubo's La Terraza del Mar se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quinta esencia

Quinta esencia

Ubytování (Apartmán) Quinta esencia. Quinta esencia se nachází u pláže v Algarrobu a nabízí soukromý bazén. Klimatizované ubytování je vzdálené 41 km od Almuñécaru. Ubytování Quinta esencia se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Precioso apartamento con garaje en primera línea de playa

Precioso apartamento con garaje en primera línea de playa

Ubytování (Apartmán) Precioso apartamento con garaje en primera línea de playa. Precioso apartamento con garaje en primera línea de playa se nachází v Algarrobu. 47 km od Benalmádeny. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Precioso apartamento con garaje en primera línea de playa se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ventura

Casa Ventura

Ubytování (Vila) Casa Ventura. Set in Algarrobo, Casa Ventura offers accommodation with a private pool, a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 43 km from... Ubytování Casa Ventura se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Alagarrobo

One-Bedroom Holiday Home in Alagarrobo

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Alagarrobo. One-Bedroom Holiday Home in Alagarrobo is located in Algarrobo and features a private pool, a kitchen and sea views. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Alagarrobo se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

First line beach apartment

First line beach apartment

Ubytování (Apartmán) First line beach apartment. Situated in Algarrobo in the Andalucía region, First line beach apartment has a balcony and sea views. Ubytování First line beach apartment se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Teres

Casa Teres

Ubytování (Vila) Casa Teres. Situated in Algarrobo, Casa Teres features accommodation with a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 44 km from Almuñécar. Ubytování Casa Teres se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie).

Casa Bonita

Casa Bonita

Ubytování (Vila) Casa Bonita. Featuring a garden, private pool and mountain views, Casa Bonita is located in Algarrobo. The air-conditioned accommodation is 43 km from Almuñécar. Ubytování Casa Bonita se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Torrecilla

Casa Torrecilla

Ubytování (Vila) Casa Torrecilla. Casa Torrecilla is set in Algarrobo and offers a garden. This villa also has a private pool. Ubytování Casa Torrecilla se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie).

Dúplex Algarrobo Costa

Dúplex Algarrobo Costa

Ubytování (Apartmán) Dúplex Algarrobo Costa. Dúplex Algarrobo Costa se nachází v Algarrobu, 2,6 km od pláže Torre del Mar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Dúplex Algarrobo Costa se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment with 2 bedrooms in Algarrobo with wonderful sea view shared pool and WiFi 100 m from the beach

Apartment with 2 bedrooms in Algarrobo with wonderful sea view shared pool and WiFi 100 m from the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment with 2 bedrooms in Algarrobo with wonderful sea view shared pool and WiFi 100 m from the beach. Apartment with 2 bedrooms in Algarrobo with wonderful sea view shared pool and WiFi 100 m from the beach is located in Algarrobo. Ubytování Apartment with 2 bedrooms in Algarrobo with wonderful sea view shared pool and WiFi 100 m from the beach se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Vélez Málaga with Sea View 03

Holiday Home Vélez Málaga with Sea View 03

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Vélez Málaga with Sea View 03. Featuring an outdoor pool and sea views, Holiday Home Vélez Málaga with Sea View 03 is located in Algarrobo. Ubytování Holiday Home Vélez Málaga with Sea View 03 se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo's Urban Beach Algarrobo

Cubo's Urban Beach Algarrobo

Ubytování (Apartmán) Cubo's Urban Beach Algarrobo. Cubo's Urban Beach Algarrobo se nachází v Algarrobu, 2,8 km od pláže Torre del Mar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Cubo's Urban Beach Algarrobo se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Arenas w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Amazing home in Arenas w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Arenas w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and sea views, Amazing home in Arenas w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms is situated in Algarrobo. Ubytování Amazing home in Arenas w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alluring Villa in Arenas with Private Swimming Pool

Alluring Villa in Arenas with Private Swimming Pool

Ubytování (Vila) Alluring Villa in Arenas with Private Swimming Pool. Situated in Algarrobo-Costa, Alluring Villa in Arenas with Private Swimming Pool features a private pool and free WiFi. Ubytování Alluring Villa in Arenas with Private Swimming Pool se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Mirador de los Sueños Algarrobo by Ruralidays

El Mirador de los Sueños Algarrobo by Ruralidays

Ubytování (Prázdninový dům) El Mirador de los Sueños Algarrobo by Ruralidays. El Mirador de los Sueños Algarrobo by Ruralidays se nachází v Algarrobu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. 49 km od Benalmádeny. Ubytování El Mirador de los Sueños Algarrobo by Ruralidays se nachází ve městě Algarrobo (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)