Hledat

Ubytování

Casa Tulipan Antequera Vila

Diseminado Poligono 63, 387, 29260 Antequera, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Tulipan Antequera. Casa Tulipan Antequera is located in Antequera and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Casa Tulipan Antequera se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Tulipan Antequera

Málaga is 27 km from the villa, while Torremolinos is 34 km away. The air-conditioned accommodation is 42 km from Fuengirola, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The kitchen is equipped with a dishwasher, a microwave and a fridge, as well as coffee machine. The villa is fitted with a TV. The nearest airport is Malaga Airport, 29 km from Casa Tulipan Antequera. Casa Tulipan Antequera is located in Antequera and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Tulipan Antequera

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Vana
 • Sprcha
 • Krb
 • TV
 • Sušák na prádlo
 • Moskytiéra
 • Topení
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Zahrada
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • Sezónní
 • K dispozici pro všechny věkové skupiny
 • Wi- Fi
 • Internet

Jiná ubytování ve městě Antequera

ALOJAMIENTO MAZARI

9,9

ALOJAMIENTO MAZARI

Ubytování (Apartmán) ALOJAMIENTO MAZARI. Set in Antequera, ALOJAMIENTO MAZARI offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování ALOJAMIENTO MAZARI se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estudio Garzón_01

9,8

Estudio Garzón_01

Ubytování (Apartmán) Estudio Garzón_01. Estudio Garzón_01 se nachází ve městě Antequera. 47 km od Benalmádeny. Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Ubytování Estudio Garzón_01 se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie).

Ap. Palacete Marqués d la Vega

9,7

Ap. Palacete Marqués d la Vega

Ubytování (Apartmán) Ap. Palacete Marqués d la Vega. Located in Antequera in the Andalucía region, Ap. Palacete Marqués d la Vega has a patio and city views. Ubytování Ap. Palacete Marqués d la Vega se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA ATALAYA GREAT LUXURY ATTIC

9,6

LA ATALAYA GREAT LUXURY ATTIC

Ubytování (Apartmán) LA ATALAYA GREAT LUXURY ATTIC. LA ATALAYA GREAT LUXURY ATTIC is set in Antequera and offers a bar and a terrace. Ubytování LA ATALAYA GREAT LUXURY ATTIC se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vacacional Alcazabilla

9,6

Casa Vacacional Alcazabilla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacacional Alcazabilla. Boasting a terrace, Casa Vacacional Alcazabilla features accommodation in Antequera with free WiFi and city views. Ubytování Casa Vacacional Alcazabilla se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Antequera

9,6

Apartment Antequera

Ubytování (Apartmány) Apartment Antequera. Set in Antequera, Apartment Antequera offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Antequera se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento La Quinta

9,6

Apartamento La Quinta

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Quinta. Set in Antequera, Apartamento La Quinta offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartamento La Quinta se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Najera Suite

9,5

Najera Suite

Ubytování (Apartmán) Najera Suite. Najera Suite is located in Antequera. The air-conditioned accommodation is 48 km from Rute, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Najera Suite se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Turístico La Vega

9,5

Apartamento Turístico La Vega

Ubytování (Apartmán) Apartamento Turístico La Vega. Situated in Antequera in the Andalucía region, Apartamento Turístico La Vega features a balcony. Ubytování Apartamento Turístico La Vega se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Andalucía Centro

9,4

Apartamento Andalucía Centro

Ubytování (Apartmán) Apartamento Andalucía Centro. Apartamento Andalucía Centro se nachází ve městě Antequera. 46 km od Benalmádeny. Ubytování Apartamento Andalucía Centro se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Villadarias M. Palace apartment

9,3

Charming Villadarias M. Palace apartment

Ubytování (Apartmán) Charming Villadarias M. Palace apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Charming Villadarias M. Palace apartment is located in Antequera. Ubytování Charming Villadarias M. Palace apartment se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTO CONVENTO ENCARNACIÓN

9,3

APARTAMENTO CONVENTO ENCARNACIÓN

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO CONVENTO ENCARNACIÓN. Set in Antequera in the Andalucía region, APARTAMENTO CONVENTO ENCARNACIÓN features a patio and city views. Ubytování APARTAMENTO CONVENTO ENCARNACIÓN se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Antequera

9,2

Apartamento Antequera

Ubytování (Apartmán) Apartamento Antequera. Located in Antequera, Apartamento Antequera provides accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 48 km from Rute. Ubytování Apartamento Antequera se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casa familiar de 6 dormitorios cortijo las higueras

9,2

casa familiar de 6 dormitorios cortijo las higueras

Ubytování (Chata) casa familiar de 6 dormitorios cortijo las higueras. Featuring an outdoor pool, casa familiar de 6 dormitorios cortijo las higueras in Antequera offers accommodation with free WiFi and free private parking... Ubytování casa familiar de 6 dormitorios cortijo las higueras se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CENTRO ANTEQUERA Ideal Grupos "Apartamento Las Descalzas"

9,2

CENTRO ANTEQUERA Ideal Grupos "Apartamento Las Descalzas"

Ubytování (Apartmán) CENTRO ANTEQUERA Ideal Grupos "Apartamento Las Descalzas". Set in Antequera, CENTRO ANTEQUERA Ideal Grupos "Apartamento Las Descalzas" offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování CENTRO ANTEQUERA Ideal Grupos "Apartamento Las Descalzas" se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Cuesta San Judas

9,2

Apartamento Cuesta San Judas

Ubytování (Apartmán) Apartamento Cuesta San Judas. Located in Antequera, Apartamento Cuesta San Judas provides accommodation with a patio and free WiFi. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Apartamento Cuesta San Judas se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie).

Lucena Apartment

9,1

Lucena Apartment

Ubytování (Apartmán) Lucena Apartment. Situated in Antequera, Lucena Apartment features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Lucena Apartment se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie).

Antequera

9,1

Antequera

Ubytování (Apartmán) Antequera. Antequera se nachází v andaluské obci Antequera a nabízí balkon a výhled na hory. 47 km od Benalmádeny. Ubytování Antequera se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Alameda de Andalucía de Antequera

9,1

Apartamento Alameda de Andalucía de Antequera

Ubytování (Apartmán) Apartamento Alameda de Andalucía de Antequera. Apartamento Alameda de Andalucía de Antequera se nachází v andaluské obci Antequera a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Apartamento Alameda de Andalucía de Antequera se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Dolmen de Menga

9,1

Apartamento Dolmen de Menga

Ubytování (Apartmán) Apartamento Dolmen de Menga. Apartamento Dolmen de Menga se nachází v obci Antequera a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou využívat terasu. Ubytování Apartamento Dolmen de Menga se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento centro

9,1

Apartamento centro

Ubytování (Apartmán) Apartamento centro. Apartamento centro se nachází v obci Antequera a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 44 km od Luceny. Ubytování Apartamento centro se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Refugio Del Alamut

9

Refugio Del Alamut

Ubytování (Penzion) Refugio Del Alamut. Featuring an outdoor pool and garden with outdoor tables, Refugio Del Alamut is located in Valle de Abdalajis, ideal for hiking or mountain biking. Ubytování Refugio Del Alamut se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CENTRO ANTEQUERA Apartamento Calzada Centro

9

CENTRO ANTEQUERA Apartamento Calzada Centro

Ubytování (Apartmán) CENTRO ANTEQUERA Apartamento Calzada Centro. CENTRO ANTEQUERA Apartamento Calzada Centro is set in Antequera. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování CENTRO ANTEQUERA Apartamento Calzada Centro se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie).

Chalet El Mirador

9

Chalet El Mirador

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet El Mirador. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Chalet El Mirador is located in Antequera. Ubytování Chalet El Mirador se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CENTRO ANTEQUERA Moderno Apartamento de Santa Cruz

9

CENTRO ANTEQUERA Moderno Apartamento de Santa Cruz

Ubytování (Apartmán) CENTRO ANTEQUERA Moderno Apartamento de Santa Cruz. Set in Antequera, CENTRO ANTEQUERA Moderno Apartamento de Santa Cruz offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování CENTRO ANTEQUERA Moderno Apartamento de Santa Cruz se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CENTRO ANTEQUERA Apartamento Las Recoletas

9

CENTRO ANTEQUERA Apartamento Las Recoletas

Ubytování (Apartmán) CENTRO ANTEQUERA Apartamento Las Recoletas. Situated in Antequera, CENTRO ANTEQUERA Apartamento Las Recoletas features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování CENTRO ANTEQUERA Apartamento Las Recoletas se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento grande centrico

9

Apartamento grande centrico

Ubytování (Apartmán) Apartamento grande centrico. Apartamento grande centrico se nachází v andaluské obci Antequera a má balkon. 46 km od Benalmádeny. Ubytování Apartamento grande centrico se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Infante Antequera

8,9

Hotel Infante Antequera

Ubytování (Hotel) Hotel Infante Antequera. Set in Antequera, Hotel Infante Antequera boasts a garden. This 3-star hotel offers a 24-hour front desk. Ubytování Hotel Infante Antequera se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Antikaria

8,9

Casa Rural Antikaria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Antikaria. Located in Antequera, this holiday home is situated 35 km from Málaga. The property boasts views of the mountain and is 44 km from Torremolinos. Ubytování Casa Rural Antikaria se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Isis Apartment

8,9

Isis Apartment

Ubytování (Apartmán) Isis Apartment. Isis Apartment se nachází v obci Antequera a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 47 km od Benalmádeny. Ubytování Isis Apartment se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BELEN APARTMENT ENCARNACION

8,8

BELEN APARTMENT ENCARNACION

Ubytování (Apartmán) BELEN APARTMENT ENCARNACION. BELEN APARTMENT ENCARNACION se nachází v obci Antequera. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od Benalmádeny. Ubytování BELEN APARTMENT ENCARNACION se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA EL RINCONCITO

8,8

CASA EL RINCONCITO

Ubytování (Prázdninový dům) CASA EL RINCONCITO. CASA EL RINCONCITO se nachází v obci Antequera a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 46 km od Benalmádeny. Ubytování CASA EL RINCONCITO se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parador de Antequera

8,7

Parador de Antequera

Ubytování (Hotel) Parador de Antequera. This strikingly modern hotel overlooks the gorgeous landscapes of Andalusia. Ubytování Parador de Antequera se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ático céntrico

8,7

Ático céntrico

Ubytování (Apartmán) Ático céntrico. Located in Antequera in the Andalucía region, Ático céntrico features a balcony. The air-conditioned accommodation is 48 km from Rute. Ubytování Ático céntrico se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Manzanito

8,6

Hotel Manzanito

Ubytování (Hotel) Hotel Manzanito. Dvouhvězdičkový hotel Manzanito se nachází ve městě Antequera. Ubytování Hotel Manzanito se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural El Limonar

8,6

Casa Rural El Limonar

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural El Limonar. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, Casa Rural El Limonar offers accommodation in Campillos with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Rural El Limonar se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie).

Venta Las Delicias

8,6

Venta Las Delicias

Ubytování (Hotel) Venta Las Delicias. Jednohvězdičkový hotel Venta Las Delicias se nachází ve městě Villanueva del Rosario a nabízí zahradu, restauraci, terasu a sdílený lounge. Ubytování Venta Las Delicias se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mariposa

8,6

Casa Mariposa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mariposa. Situated in Antequera, Casa Mariposa features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa Mariposa se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOLMEN DE VIERA

8,5

DOLMEN DE VIERA

Ubytování (Apartmán) DOLMEN DE VIERA. DOLMEN DE VIERA se nachází v obci Antequera. 47 km od Benalmádeny. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování DOLMEN DE VIERA se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La Parada

8,4

Casa Rural La Parada

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Parada. Featuring a restaurant, an outdoor swimming pool, and a garden, Casa Rural La Parada provides accommodation in La Joya with free WiFi and pool views. Ubytování Casa Rural La Parada se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwo Convento de la Magdalena by Checkin

8,4

Dwo Convento de la Magdalena by Checkin

Ubytování (Hotel) Dwo Convento de la Magdalena by Checkin. Nestled in the Torcal de Antequera Natural Park, a typical, Andalusian countryside, this grand, Romanesque-style hotel is the perfect place to get away... Ubytování Dwo Convento de la Magdalena by Checkin se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cortijo De Las Piletas

8,3

Cortijo De Las Piletas

Ubytování (Venkovský dům) Cortijo De Las Piletas. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Cortijo De Las Piletas is set in Antequera. Ubytování Cortijo De Las Piletas se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mesón El Número Uno

8,2

Hotel Mesón El Número Uno

Ubytování (Hotel) Hotel Mesón El Número Uno. Featuring air-conditioned rooms and free WiFi, Hotel Mesón El Número Uno is located in the centre of Antequera. Ubytování Hotel Mesón El Número Uno se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lozano

8,2

Hotel Lozano

Ubytování (Hotel) Hotel Lozano. Set 5 minutes' drive from central Antequera, Hotel Lozano is just 1 km from the Menga and Viera Dolmens. Ubytování Hotel Lozano se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arte de Cozina

8,2

Arte de Cozina

Ubytování (Hotel) Arte de Cozina. Arte de Cozina se nachází ve městě Antequera a nabízí restauraci a tapas bar. Tento hotel sídlí v budově z 18. Ubytování Arte de Cozina se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Eslava

8,1

Finca Eslava

Ubytování (Hotel) Finca Eslava. Finca Eslava is a converted 18th-century manor house located just outside Antequera. It offers a large garden with a pool and paddle tennis court. Ubytování Finca Eslava se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Dólmenes

8,1

Los Dólmenes

Ubytování (Hotel) Los Dólmenes. Los Dólmenes is located just outside Antequera, 5 minutes’ drive from the city centre. It offers air-conditioned rooms with free Wi-Fi. Ubytování Los Dólmenes se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirador del Torcal

8,1

Mirador del Torcal

Ubytování (Vila) Mirador del Torcal. Mirador del Torcal se nachází v obci Antequera a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Mirador del Torcal se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coso Viejo

8,1

Coso Viejo

Ubytování (Hotel) Coso Viejo. Coso Viejo je typický andaluský dům z 18. století, který se nachází v historickém centru města Antequera. Ubytování Coso Viejo se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casería Las Maravillas

8,1

Casería Las Maravillas

Ubytování (Prázdninový dům) Casería Las Maravillas. Boasting an outdoor pool and garden views, Casería Las Maravillas is situated in Antequera. Ubytování Casería Las Maravillas se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

llano de la encina

8

llano de la encina

Ubytování (Prázdninový dům) llano de la encina. llano de la encina se nachází v obci Antequera a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Fuengirola je vzdálená 43 km. Ubytování llano de la encina se nachází ve městě Antequera (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)