Hledat

Ubytování

CASA TRIANGOLO Vila

Calle La Costilla, 7, 35650 Lajares, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) CASA TRIANGOLO. Situated in Lajares in the Canary Islands region, CASA TRIANGOLO has a garden. The accommodation is 7 km from Cotillo. Ubytování CASA TRIANGOLO se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura).

Popis ubytování CASA TRIANGOLO

This villa features 3 bedrooms and 3 bathrooms equipped with a shower and a hairdryer. Corralejo is 13 km from the villa, while Caleta De Fuste is 44 km from the property. The accommodation is 7 km from Cotillo. Situated in Lajares in the Canary Islands region, CASA TRIANGOLO has a garden.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Domácí zvířata povolena
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování CASA TRIANGOLO

 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Toaletní papír
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Fén
 • Sprcha
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Zahrada
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Lajares

SURFWHITEHOUSE

10

SURFWHITEHOUSE

Ubytování (Vila) SURFWHITEHOUSE. SURFWHITEHOUSE se nachází v Lajares a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. 9 km od Corralejo. Ubytování SURFWHITEHOUSE se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Luna

9,9

Studio Luna

Ubytování (Apartmán) Studio Luna. Set in Lajares in the Fuerteventura region, Studio Luna features a balcony and mountain views. Ubytování Studio Luna se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cocoon, lumineux et confortable

9,8

Casa Cocoon, lumineux et confortable

Ubytování (Apartmán) Casa Cocoon, lumineux et confortable. Casa Cocoon is located in Lajares and offers a garden and a terrace. Ubytování Casa Cocoon, lumineux et confortable se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosa de la laguna

9,8

Rosa de la laguna

Ubytování (Vila) Rosa de la laguna. Má vlastní bazén a výhled do zahrady. Rosa de la laguna se nachází ve městě Lajares. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rosa de la laguna se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Turquesa 2 Fuerteventura

9,8

Villa Turquesa 2 Fuerteventura

Ubytování (Vila) Villa Turquesa 2 Fuerteventura. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Turquesa 2 Fuerteventura is set in Lajares. Ubytování Villa Turquesa 2 Fuerteventura se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Filale

9,8

Casa Filale

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Filale. Featuring a garden and a terrace, Casa Filale offers accommodation in Lajares with free WiFi and mountain views. Ubytování Casa Filale se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cristina

9,7

Casa Cristina

Ubytování (Apartmán) Casa Cristina. Casa Cristina is set in Lajares and offers free bikes, a garden and a terrace. The property features garden views and is 8 km from Cotillo. Ubytování Casa Cristina se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yasmina

9,7

Yasmina

Ubytování (Prázdninový dům) Yasmina. Situated in Lajares in the Canary Islands region, Yasmina features a garden. The accommodation is 7 km from Cotillo. Ubytování Yasmina se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Zen, design, swimming-pool

9,7

Casa Zen, design, swimming-pool

Ubytování (Vila) Casa Zen, design, swimming-pool. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Zen, design, swimming-pool is situated in Lajares. Ubytování Casa Zen, design, swimming-pool se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casa verde

9,7

casa verde

Ubytování (Vila) casa verde. Set in Lajares, casa verde offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování casa verde se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sofía Fuerteventura

9,7

Villa Sofía Fuerteventura

Ubytování (Vila) Villa Sofía Fuerteventura. Villa Sofía Fuerteventura se nachází v Lajares a nabízí venkovní bazén, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Villa Sofía Fuerteventura se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Turquesa 1 Fuerteventura

9,7

Villa Turquesa 1 Fuerteventura

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Turquesa 1 Fuerteventura. Villa Turquesa 1 Fuerteventura se nachází v Lajares. Nabízí venkovní bazén, Wi-Fi zdarma, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Villa Turquesa 1 Fuerteventura se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Origo Mar

9,7

Origo Mar

Ubytování (Chata) Origo Mar. Origo Mar is set in Lajares and offers a garden and a terrace. Ubytování Origo Mar se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA ELENA

9,7

VILLA ELENA

Ubytování (Vila) VILLA ELENA. Boasting an outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, VILLA ELENA features accommodation in Lajares with free WiFi and pool views. Ubytování VILLA ELENA se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Pika

9,6

Casa Pika

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pika. Casa Pika is situated in Lajares and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Pika se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa FranyMar

9,6

Villa FranyMar

Ubytování (Vila) Villa FranyMar. Situated in Lajares, Villa FranyMar provides accommodation with an heated outdoor swimming pool, free WiFi, a tour desk, and luggage storage space. Ubytování Villa FranyMar se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Los Morritos

9,6

Villa Los Morritos

Ubytování (Vila) Villa Los Morritos. Villa Los Morritos se nachází v Lajares na ostrově Fuerteventura a má balkon. 22 km od Puerto del Rosario. Tato vila má 4 ložnice, TV a kuchyň. Ubytování Villa Los Morritos se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Brujas Lajares

9,5

Casa Brujas Lajares

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Brujas Lajares. Situated in Lajares, Casa Brujas Lajares features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Casa Brujas Lajares se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Montaña Colorada

9,5

Villa Montaña Colorada

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Montaña Colorada. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Montaña Colorada is located in Lajares. Ubytování Villa Montaña Colorada se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa ANNUNAKI

9,5

Villa ANNUNAKI

Ubytování (Vila) Villa ANNUNAKI. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Villa ANNUNAKI is located in Lajares. Ubytování Villa ANNUNAKI se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 44 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cocoloe Lajares

9,5

Casa Cocoloe Lajares

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cocoloe Lajares. Casa Cocoloe Lajares se nachází ve městě Lajares. 9 km od Corraleja. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Cocoloe Lajares se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lar - Chalet con piscina

9,5

Casa Lar - Chalet con piscina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lar - Chalet con piscina. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Chalet con piscina de 3 dormitorios is situated in Lajares. Ubytování Casa Lar - Chalet con piscina se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ArtLab Residency. Estudio SUR

9,4

ArtLab Residency. Estudio SUR

Ubytování (Prázdninový dům) ArtLab Residency. Estudio SUR. Boasting a garden and a terrace, ArtLab Residency. Estudio SUR features accommodation in Lajares with free WiFi and mountain views. Ubytování ArtLab Residency. Estudio SUR se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Shepherd

9,4

Villa Shepherd

Ubytování (Penzion) Villa Shepherd. Villa Shepherd in Lajares provides adults-only accommodation with an outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování Villa Shepherd se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casita de Dario Lajares

9,3

La Casita de Dario Lajares

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita de Dario Lajares. La Casita de Dario Lajares se nachází v Lajares na ostrově Fuerteventura a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování La Casita de Dario Lajares se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VillaTommy

9,3

VillaTommy

Ubytování (Vila) VillaTommy. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, VillaTommy is situated in Lajares. Ubytování VillaTommy se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Artlab Residency - Lajares

9,3

Artlab Residency - Lajares

Ubytování (Prázdninový dům) Artlab Residency - Lajares. Located in Lajares, Artlab Residency - Lajares provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Artlab Residency - Lajares se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Nati

9,3

Casa Nati

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nati. Casa Nati se nachází v Lajares a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 9 km od Corraleja. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Nati se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Carlotta

9,3

Casa Carlotta

Ubytování (Apartmán) Casa Carlotta. Set in Lajares, Casa Carlotta is an apartment boasting a terrace. The property is 8,9 km from El Cotillo and free private parking is available. Ubytování Casa Carlotta se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca La Paz

9,3

Finca La Paz

Ubytování (Vila) Finca La Paz. Finca La Paz se nachází v Lajares a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Corralejo je vzdálené 10 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Finca La Paz se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Amor

9,3

Casa Amor

Ubytování (Vila) Casa Amor. Set in Corralejo in the Canary Islands region, Casa Amor features a patio. Ubytování Casa Amor se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alejandra

9,2

Villa Alejandra

Ubytování (Vila) Villa Alejandra. Villa Alejandra se nachází v Lajares a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. 9 km od Corraleja. Ubytování Villa Alejandra se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tenique

9,2

Casa Tenique

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tenique. Casa Tenique se nachází v Lajares na ostrově Fuerteventura a nabízí zahradu. 9 km od Corraleja. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Tenique se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ArtLab Residency. Estudio ESTE

9,2

ArtLab Residency. Estudio ESTE

Ubytování (Prázdninový dům) ArtLab Residency. Estudio ESTE. Featuring a garden and a terrace, ArtLab Residency. Estudio ESTE provides accommodation in Lajares with free WiFi and mountain views. Ubytování ArtLab Residency. Estudio ESTE se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

joy

9,2

joy

Ubytování (Privát) joy. Situated in Lajares, 7 km from Cotillo, joy features a garden and free WiFi. Ubytování joy se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Northshore - Villa Wind Wave 28A

9,1

Northshore - Villa Wind Wave 28A

Ubytování (Vila) Northshore - Villa Wind Wave 28A. Northshore - Villa Wind Wave 28A se nachází v Lajares a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 9 km od Corraleja. Ubytování Northshore - Villa Wind Wave 28A se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Surfescape Fuerteventura

9,1

Surfescape Fuerteventura

Ubytování (Bed and breakfast) Surfescape Fuerteventura. Surfescape Fuerteventura - El Patio de Lajares se nachází v obci Lajares a nabízí ubytování pouze pro dospělé se zahradou a terasou. Ubytování Surfescape Fuerteventura se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luna Nueva con Piscina

9

Villa Luna Nueva con Piscina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Luna Nueva con Piscina. Set in Lajares in the Canary Islands region, Villa Luna Nueva con Piscina features a garden. The accommodation is 8 km from Cotillo. Ubytování Villa Luna Nueva con Piscina se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura).

Warung

9

Warung

Ubytování (Penzion) Warung. Warung se nachází ve městě Lajares a nabízí gril, zahradu, terasu, společný salonek, bezplatné Wi-Fi a společnou kuchyň. Pokoje mají sdílenou koupelnu. Ubytování Warung se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agua Guest House

9

Agua Guest House

Ubytování (Penzion) Agua Guest House. Agua Guest House features a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Lajares. Ubytování Agua Guest House se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private villa with pool in Lajares

9

Private villa with pool in Lajares

Ubytování (Vila) Private villa with pool in Lajares. Private villa with pool in Lajares se nachází v Lajares a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Private villa with pool in Lajares se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Da Mata Kite&Surf House

8,9

Da Mata Kite&Surf House

Ubytování (Bed and breakfast) Da Mata Kite&Surf House. Da Mata Kite&Surf House je bed and breakfast situovaný v Lajaresu. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma, gril a sluneční terasu. Ubytování Da Mata Kite&Surf House se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Loti

8,9

Casa Loti

Ubytování (Vila) Casa Loti. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Loti is situated in Lajares. Ubytování Casa Loti se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Arriba

8,8

Villa Arriba

Ubytování (Vila) Villa Arriba. Situated in Lajares, Villa Arriba features a private pool and free WiFi. The property has garden views and is 7 km from Cotillo. Ubytování Villa Arriba se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luz

8,7

Villa Luz

Ubytování (Vila) Villa Luz. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Luz is located in Lajares. The property has pool views and is 8 km from Cotillo. Ubytování Villa Luz se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Papi

8,7

Casa Papi

Ubytování (Privát) Casa Papi. Set in Lajares, 8 km from Cotillo, Casa Papi offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Casa Papi se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca’Lajares

8,6

Ca’Lajares

Ubytování (Prázdninový dům) Ca’Lajares. Ca'Lajares se nachází v Lajares a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 9 km od Corralejo. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ca’Lajares se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dayely

8,5

Villa Dayely

Ubytování (Vila) Villa Dayely. Villa Dayely se nachází v Lajares na ostrově Fuerteventura a má terasu. Tato vila nabízí výhled na hory, bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Dayely se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aya

8,5

Villa Aya

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Aya. Situated in Lajares in the Canary Islands region, Villa Aya has a patio and garden views. Ubytování Villa Aya se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mami

8,5

Casa Mami

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mami. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Casa Mami is located in Lajares. Ubytování Casa Mami se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cast Away

8,2

Cast Away

Ubytování (Apartmán) Cast Away. Cast Away is set in Lajares and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Cast Away se nachází ve městě Lajares (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)