Hledat

Ubytování

Casa Tradicional Canaria - I Prázdninový dům

Calle Calvo Sotelo 1, 38450 Garachico, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tradicional Canaria - I. Offering free WiFi and mountain views, Casa Tradicional Canaria - I is an accommodation set in Garachico. This property offers access to a terrace. Ubytování Casa Tradicional Canaria - I se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Tradicional Canaria - I

This property offers access to a terrace. The holiday home includes 1 bedroom, a kitchen with a microwave and a fridge, as well as a kettle. Offering free WiFi and mountain views, Casa Tradicional Canaria - I is an accommodation set in Garachico. 4 km from the holiday home. Playa del Bunker- El Guincho is 2.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Tradicional Canaria - I

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Kabelové programy
 • Telefon
 • Žehlicí potřeby
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Wi- Fi
 • Výhled na hory
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Garachico

Vivienda El Ciprés. Terraza con espectaculares vistas al Mar.

9,7

Vivienda El Ciprés. Terraza con espectaculares vistas al Mar.

Ubytování (Apartmán) Vivienda El Ciprés. Terraza con espectaculares vistas al Mar.. Ubytování se nachází v Garachicu, 2,2 km od pláže Playa del Bunker. El Guincho, Vivienda El Ciprés. Terraza con espectaculares vistas al Mar. Ubytování Vivienda El Ciprés. Terraza con espectaculares vistas al Mar. se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife).

Garachico Homes - LA CASA DE LINA

9,7

Garachico Homes - LA CASA DE LINA

Ubytování (Apartmán) Garachico Homes - LA CASA DE LINA. Featuring city views, Garachico Homes - LA CASA DE LINA provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.4 km from Playa del Bunker- El... Ubytování Garachico Homes - LA CASA DE LINA se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTO VISTA VOLCÁN

9,7

APARTAMENTO VISTA VOLCÁN

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO VISTA VOLCÁN. Located in Garachico, just 2.7 km from Playa del Bunker- El Guincho, APARTAMENTO VISTA VOLCÁN provides accommodation with a bar, a terrace and free WiFi. Ubytování APARTAMENTO VISTA VOLCÁN se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casa de mi abuela

9,7

La casa de mi abuela

Ubytování (Prázdninový dům) La casa de mi abuela. Featuring garden views, La casa de mi abuela provides accommodation with a patio and a kettle, around 2.4 km from Playa del Bunker- El Guincho. Ubytování La casa de mi abuela se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife).

La Casa del Mar

9,5

La Casa del Mar

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa del Mar. Featuring sea views, La Casa del Mar provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 2 km from Playa del Bunker- El Guincho. Ubytování La Casa del Mar se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Bouganvilla

9,5

La Bouganvilla

Ubytování (Prázdninový dům) La Bouganvilla. Boasting city views, La Bouganvilla features accommodation with a patio and a kettle, around 2.5 km from Playa del Bunker- El Guincho. Ubytování La Bouganvilla se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTO MARJUL

9,5

APARTAMENTO MARJUL

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO MARJUL. Nachází se v Garachicu, jen 2,7 km od pláže Playa del Bunker El Guincho, APARTAMENTO MARJUL nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování APARTAMENTO MARJUL se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atico Garamar

9,4

Atico Garamar

Ubytování (Apartmán) Atico Garamar. Hotel Garachico se nachází v obci Garachico, 2,4 km od pláže Playa del Bunker. El Guincho, Atico Garamar nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Atico Garamar se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garachico Homes - LA CASA DE VICTORIA

9,4

Garachico Homes - LA CASA DE VICTORIA

Ubytování (Vila) Garachico Homes - LA CASA DE VICTORIA. Set in Garachico, just 2.2 km from Playa del Bunker- El Guincho, Garachico Homes - LA CASA DE VICTORIA offers beachfront accommodation with an outdoor... Ubytování Garachico Homes - LA CASA DE VICTORIA se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern sea front apartment in Garachico

9,4

Modern sea front apartment in Garachico

Ubytování (Apartmán) Modern sea front apartment in Garachico. Offering free WiFi and sea views, Modern sea front apartment in Garachico is an accommodation located in Garachico. The apartment is 2. Ubytování Modern sea front apartment in Garachico se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SALSALITRE-Gara

9,3

SALSALITRE-Gara

Ubytování (Apartmán) SALSALITRE-Gara. SALSALITRE-Gara se nachází v Garachicu, 2,1 km od pláže Playa del Bunker-El Guincho, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování SALSALITRE-Gara se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Coronela

9,2

Casa Coronela

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Coronela. Casa Coronela se nachází ve městě Icod de los Vinos, 35 km od Playa de las Americas. Nabízí zahradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Coronela se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel San Roque

9,2

Hotel San Roque

Ubytování (Hotel) Hotel San Roque. Set in beautiful 18th-century villa just 5 minutes’ walk from Garachico Beach, Hotel San Roque offers bright, striking design. Ubytování Hotel San Roque se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

San Diego VV

9,2

San Diego VV

Ubytování (Prázdninové domy) San Diego VV. San Diego VV se nachází v Garachicu, 2,2 km od pláže Playa del Bunker-El Guincho, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování San Diego VV se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Fa & Na Garachico

9,2

Casa Fa & Na Garachico

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Fa & Na Garachico. Featuring sea views, CASA FA&NA features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Playa del Bunker- El Guincho. Ubytování Casa Fa & Na Garachico se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trevejo Hostel

9,1

Trevejo Hostel

Ubytování (Hostel) Trevejo Hostel. Trevejo Hostel se nachází ve městě Garachico na Tenerife, 2,4 km od pláže Playa del Bunker-El Guincho. Ubytování Trevejo Hostel se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casita de Brownie

9,1

La Casita de Brownie

Ubytování (Apartmán) La Casita de Brownie. La Casita de Brownie is located in Garachico. The property has sea and mountain views, and is 2.2 km from Playa del Bunker- El Guincho. Ubytování La Casita de Brownie se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garachico Luxury Apartments

9,1

Garachico Luxury Apartments

Ubytování (Apartmán) Garachico Luxury Apartments. Garachico Luxury Apartments offers accommodation in Garachico, 2.5 km from Playa del Bunker- El Guincho. Ubytování Garachico Luxury Apartments se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Home

9,1

Bella Home

Ubytování (Prázdninový dům) Bella Home. Set in Garachico, just 2.3 km from Playa del Bunker- El Guincho, Bella Home offers beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a garden, a... Ubytování Bella Home se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa de Leo

9

La Casa de Leo

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa de Leo. La Casa de Leo se nachází v Garachicu na Tenerife a nabízí terasu. 2,6 km od pláže Playa del Bunker-El Guincho. Ubytování La Casa de Leo se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento estudio La Penca

9

Apartamento estudio La Penca

Ubytování (Apartmán) Apartamento estudio La Penca. Apartamento estudio La Penca se nachází v Garachicu, jen 2,4 km od pláže Playa del Bunker-El Guincho. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamento estudio La Penca se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Isora Private apartments

9

Casa de Isora Private apartments

Ubytování (Apartmány) Casa de Isora Private apartments. Casa de Isora Private apartments se nachází v Garachicu, 2,7 km od pláže Playa del Bunker-El Guincho, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa de Isora Private apartments se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tradicional Canaria - D

9

Casa Tradicional Canaria - D

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tradicional Canaria - D. Casa Tradicional Canaria - D in Garachico features accommodation with free WiFi, 2.4 km from Playa del Bunker- El Guincho. Ubytování Casa Tradicional Canaria - D se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Home Hello

9

Happy Home Hello

Ubytování (Prázdninový dům) Happy Home Hello. Situated in Garachico in the Canary Islands region, Happy Home Hello features a patio and mountain views. Ubytování Happy Home Hello se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atico con Vistas al Mar, Garachico

9

Atico con Vistas al Mar, Garachico

Ubytování (Apartmán) Atico con Vistas al Mar, Garachico. Located in Garachico, 2.5 km from Playa del Bunker- El Guincho, Atico con Vistas al Mar, Garachico provides accommodation with a terrace, free WiFi, a... Ubytování Atico con Vistas al Mar, Garachico se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa en Garachico

9

Casa en Garachico

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en Garachico. Featuring city views, Casa en Garachico provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.4 km from Playa del Bunker- El Guincho. Ubytování Casa en Garachico se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Vista Mar

8,9

Apartamento Vista Mar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Vista Mar. Situated in Garachico, just 2.7 km from Playa del Bunker- El Guincho, Apartamento Vista Mar features beachfront accommodation with a bar, a terrace and... Ubytování Apartamento Vista Mar se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Sabinas Villa - El Guincho, Garachico

8,9

Las Sabinas Villa - El Guincho, Garachico

Ubytování (Vila) Las Sabinas Villa - El Guincho, Garachico. Nachází se v Garachicu, pouhých 150 metrů od pláže Playa del Bunker, El Guincho, Las Sabinas Villa - El Guincho, Garachico se nachází u pláže a nabízí... Ubytování Las Sabinas Villa - El Guincho, Garachico se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel La Quinta Roja THe Senses Collection

8,9

Hotel La Quinta Roja THe Senses Collection

Ubytování (Hotel) Hotel La Quinta Roja THe Senses Collection. Located in Garachico, this restored 16th-century mansion is the historic home of the Marquis of Quinta Roja it is just 50 metres from natural swimming... Ubytování Hotel La Quinta Roja THe Senses Collection se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural El Patio

8,9

Hotel Rural El Patio

Ubytování (Hotel) Hotel Rural El Patio. Set on a large estate, Hotel Rural El Patio is located in Tenerife’s Isla Baja area. It offers beautiful gardens with an outdoor pool, and tennis court. Ubytování Hotel Rural El Patio se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Isora

8,9

Casa de Isora

Ubytování (Prázdninové domy) Casa de Isora. Casa de Isora se nachází v Garachicu, 2,7 km od pláže Playa del Bunker-El Guincho, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Casa de Isora se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Azul - Garachico Colors

8,8

Casa Azul - Garachico Colors

Ubytování (Apartmán) Casa Azul - Garachico Colors. Set 2.5 km from Playa del Bunker- El Guincho in Garachico, Casa Azul - Garachico Colors offers accommodation with a kitchen. Ubytování Casa Azul - Garachico Colors se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gara Hotel

8,8

Gara Hotel

Ubytování (Hotel) Gara Hotel. Set on the sea-front, Gara Hotel offers direct access to the natural swimming pools. It has free WiFi and a rooftop terrace with impressive views. Ubytování Gara Hotel se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malpais Trece

8,8

Malpais Trece

Ubytování (Venkovský dům) Malpais Trece. Venkovský dům Malpais Trece se nachází na vrcholu kopce nedaleko obce Garachico a nabízí nádherný výhled na moře, bezplatné parkoviště, 3 lounge se... Ubytování Malpais Trece se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aptos. Mar de Plata

8,7

Aptos. Mar de Plata

Ubytování (Apartmán) Aptos. Mar de Plata. Aptos. Mar de Plata is situated in Garachico. The property has sea views and is 39 km from Playa de San Juan. Ubytování Aptos. Mar de Plata se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Isla Baja Suites

8,7

Isla Baja Suites

Ubytování (Hotel) Isla Baja Suites. Tento zrekonstruovaný dům z 18. století nabízí elegantní apartmá s Wi-Fi zdarma a moderním kuchyňským koutem, mnohá s výhledem na moře. Ubytování Isla Baja Suites se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WELCOME

8,7

WELCOME

Ubytování (Apartmán) WELCOME. WELCOME se nachází v Garachicu na Tenerife a nabízí terasu a výhled na město. 36 km od Los Cristianos. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování WELCOME se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Germán

8,7

Apartamento Germán

Ubytování (Apartmán) Apartamento Germán. Apartamento Germán, a property with a terrace, is set in Garachico, 2.4 km from Playa del Bunker- El Guincho. Ubytování Apartamento Germán se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Roja

8,7

Casa Roja

Ubytování (Apartmány) Casa Roja. Situated in Garachico, 2.4 km from Playa del Bunker- El Guincho, Casa Roja features accommodation with free WiFi, a restaurant and a bar. Ubytování Casa Roja se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA CASITA DEL MUELLE

8,6

LA CASITA DEL MUELLE

Ubytování (Prázdninový dům) LA CASITA DEL MUELLE. Featuring city views, LA CASITA DEL MUELLE provides accommodation with a patio and a kettle, around 2.7 km from Playa del Bunker- El Guincho. Ubytování LA CASITA DEL MUELLE se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SALSALITRE CHICO

8,6

SALSALITRE CHICO

Ubytování (Apartmán) SALSALITRE CHICO. SALSALITRE CHICO se nachází v obci Garachico, jen 2,1 km od pláže Playa del Bunker-El Guincho. Ubytování SALSALITRE CHICO se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aptos. Las Salinas

8,5

Aptos. Las Salinas

Ubytování (Apartmán) Aptos. Las Salinas. Situated in Garachico in the Canary Islands region, Aptos. Las Salinas features a patio. The apartment has sea views and is 39 km from Playa de San Juan. Ubytování Aptos. Las Salinas se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento MiraMar

8,5

Apartamento MiraMar

Ubytování (Apartmán) Apartamento MiraMar. Apartamento MiraMar se nachází v Garachicu. Do Los Cristianos je to 37 km. Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Apartamento MiraMar se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Live Garachico Roque Views

8,1

Live Garachico Roque Views

Ubytování (Apartmán) Live Garachico Roque Views. Situated in Garachico, just 2.3 km from Playa del Bunker- El Guincho, Live Garachico Roque Views features beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Live Garachico Roque Views se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Live Garachico Villa Daute

8,1

Live Garachico Villa Daute

Ubytování (Prázdninový dům) Live Garachico Villa Daute. Boasting accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Live Garachico Villa Daute is situated in Garachico. Ubytování Live Garachico Villa Daute se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ida

8,1

Casa Ida

Ubytování (Venkovský dům) Casa Ida. Casa Ida se nachází v kopcích za vesnicí Garachico a nabízí atraktivní, samostatné vily ve středomořském stylu a s terasami. Ubytování Casa Ida se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca El Cantero

7,9

Finca El Cantero

Ubytování (Prázdninové domy) Finca El Cantero. Located in Garachico, Finca El Cantero features a garden and outdoor pool. Playa de las Americas is 35 km away. Ubytování Finca El Cantero se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Garachico by Vive La Exclusividad

7,7

Casa Garachico by Vive La Exclusividad

Ubytování (Venkovský dům) Casa Garachico by Vive La Exclusividad. Located in the historic centre of Garachico, Casa Garachico by Vive La Exclusividad offers a roof terrace with wonderful views of the sea and Roque de... Ubytování Casa Garachico by Vive La Exclusividad se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Live Garachico La Caleta

6,8

Live Garachico La Caleta

Ubytování (Apartmán) Live Garachico La Caleta. Live Garachico La Caleta is situated in Garachico. The accommodation is 39 km from Playa de San Juan, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Live Garachico La Caleta se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUNA Garachico La Coronela

LUNA Garachico La Coronela

Ubytování (Prázdninový dům) LUNA Garachico La Coronela. Featuring sea views, LUNA Garachico La Coronela provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 400 metres from Playa del Bunker- El... Ubytování LUNA Garachico La Coronela se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Hacienda, Free Wifibbq

La Hacienda, Free Wifibbq

Ubytování (Prázdninový dům) La Hacienda, Free Wifibbq. Boasting sea views, La Hacienda, Free Wifibbq features accommodation with a garden and a patio, around 400 metres from Playa del Bunker- El Guincho. Ubytování La Hacienda, Free Wifibbq se nachází ve městě Garachico (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)