Hledat

Ubytování

Casa Tomarén Rezort

El Parral, 144 - El Islote, 35550 San Bartolomé, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Rezort) Casa Tomarén. Surrounded by volcanoes and vineyards, Casa Tomarén are located just outside San Bartolomé in central Lanzarote. Ubytování Casa Tomarén se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Tomarén

You can drive to Timanfaya National Park and the coast in just 20 minutes from the apartments. Central Arrecife and its airport are both within 20 minutes’ drive. At Casa Tomarén you can choose between villas and studios. You can buy food and drink from Mozaga, located 1 km away. Surrounded by volcanoes and vineyards, Casa Tomarén are located just outside San Bartolomé in central Lanzarote. All accommodation features flat-screen satellite TV and free Wi-Fi. Set in attractive gardens, it offers charming villas with a shared, heated outdoor pool and hot tub. Each comes with a well equipped kitchen with a ceramic hob, oven and microwave.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Wi- Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Casa Tomarén

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Knihovna
 • Stolní tenis
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Parkování pro handicapované
 • Parkovací garáž
 • Hlídané parkoviště
 • Dovoz potravin
 • Společenská místnost
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Fax/kopírka
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Recepce 24 hodin denně
 • Pokojová služba
 • Televizní programy pro děti
 • Hasicí přístroje
 • Venkovní kamerový systém
 • Kamerový systém ve společných prostorách
 • Požární alarmy
 • Klimatizace
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Vířivka/jacuzzi
 • Masáže Dodatečný poplatek

Jiná ubytování ve městě San Bartolomé

Villa Deluxe Campesina Private Pool

9,8

Villa Deluxe Campesina Private Pool

Ubytování (Vila) Villa Deluxe Campesina Private Pool. Featuring pool views, Villa Deluxe Campesina provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.6 km from Campesino Monument. Ubytování Villa Deluxe Campesina Private Pool se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lanzarote Frente al Mar

9,8

Lanzarote Frente al Mar

Ubytování (Apartmán) Lanzarote Frente al Mar. Set in San Bartolomé, 3 km from Lima Beach and 12 km from Campesino Monument, Lanzarote Frente al Mar offers air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Lanzarote Frente al Mar se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marabia Loft

9,7

Marabia Loft

Ubytování (Prázdninový dům) Marabia Loft. Set in San Bartolomé, just 2.6 km from Campesino Monument, Marabia Loft offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Marabia Loft se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote).

Casa Makuki

9,7

Casa Makuki

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Makuki. Located only 1.2 km from Playa del Cable in Playa Honda, Casa Makuki provides accommodation equipped with a patio, garden and outdoor pool. Ubytování Casa Makuki se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quintero Suites

9,7

Quintero Suites

Ubytování (Apartmány) Quintero Suites. Quintero Suites has city views, free WiFi and free private parking, situated in San Bartolomé, 500 metres from Campesino Monument. Ubytování Quintero Suites se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Caserío de Güime

9,7

El Caserío de Güime

Ubytování (Venkovský dům) El Caserío de Güime. El Caserio de Güime is set outside Guïme, 10 minutes’ drive from Puerto del Carmen and Playa Grande Beach. Ubytování El Caserío de Güime se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lola Lanzarote

9,6

Casa Lola Lanzarote

Ubytování (Vila) Casa Lola Lanzarote. Set in San Bartolomé, within 2.7 km of Campesino Monument, Casa Lola Lanzarote offers accommodation with air conditioning. Ubytování Casa Lola Lanzarote se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casas Tomare II

9,4

Casas Tomare II

Ubytování (Prázdninový dům) Casas Tomare II. Casas Tomare II se nachází v San Bartolomé, jen 1,3 km od památníku Campesino. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Casas Tomare II se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote).

Ecofinca La Buganvilla - Adults Only

9,4

Ecofinca La Buganvilla - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Ecofinca La Buganvilla - Adults Only. Offering views of Lanzarote’s volcanoes and attractive landscape, Ecofinca La Buganvilla - Adults Only is located in San Bartolomé. Ubytování Ecofinca La Buganvilla - Adults Only se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Barquita by the Beach

9,4

La Barquita by the Beach

Ubytování (Apartmán) La Barquita by the Beach. Boasting sea views, La Barquita by the Beach features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.9 km from Lima Beach. Ubytování La Barquita by the Beach se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caserio de Mozaga

9,3

Caserio de Mozaga

Ubytování (Venkovský dům) Caserio de Mozaga. Caserio de Mozaga se nachází ve venkovském domě z 18. Ubytování Caserio de Mozaga se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa en San Bartolomé

9,3

Casa en San Bartolomé

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en San Bartolomé. Boasting garden views, Casa en San Bartolomé offers accommodation with a garden and a patio, around 3.1 km from Campesino Monument. Ubytování Casa en San Bartolomé se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote).

CabanaLanz

9

CabanaLanz

Ubytování (Kemp) CabanaLanz. CabanaLanz se nachází v San Bartolomé na ostrově Lanzarote, 3,5 km od památníku Campesino. Ubytování CabanaLanz se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Adelina

9

Casa Adelina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Adelina. Featuring garden views, Casa Adelina provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.2 km from Campesino Monument. Ubytování Casa Adelina se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL-FINCA Rural José Manuel 28pax

8,9

HOTEL-FINCA Rural José Manuel 28pax

Ubytování (Venkovský dům) HOTEL-FINCA Rural José Manuel 28pax. Finca Rural José Manuel - Lanzarote se nachází 2,8 km od památníku Campesino a nabízí ubytování s venkovním bazénem, zahradou a sdílenou kuchyní. Ubytování HOTEL-FINCA Rural José Manuel 28pax se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Natura

8,8

Casa Natura

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Natura. Casa Natura nabízí zahradu s venkovním bazénem a grilem a fantastický výhled na okolní krajinu. Nachází se v San Bartolomé a má sluneční terasu. Ubytování Casa Natura se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Bermejo

8,8

Casa Bermejo

Ubytování (Apartmány) Casa Bermejo. Casa Bermejo has garden views, free WiFi and free private parking, set in San Bartolomé, 2.9 km from Campesino Monument. Ubytování Casa Bermejo se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Beach Ocean Views

8,8

Luxury Beach Ocean Views

Ubytování (Apartmán) Luxury Beach Ocean Views. Boasting sea views, Luxury Beach Ocean Views offers accommodation with free bikes, around 1 km from Playa del Cable. Ubytování Luxury Beach Ocean Views se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casas Tomare I

8,8

Casas Tomare I

Ubytování (Prázdninový dům) Casas Tomare I. Casas Tomare se může pochlubit výhledem do zahrady. I nabízí ubytování s venkovním bazénem a terasou, asi 1,3 km od památníku Campesino. Ubytování Casas Tomare I se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Pilar 1 bed

8,7

Casa Pilar 1 bed

Ubytování (Apartmán) Casa Pilar 1 bed. Situated in San Bartolomé, just 2.9 km from Lima Beach, Casa Pilar 1 bed features beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Casa Pilar 1 bed se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Villa Campesina with Private Pool

8,5

Holiday Villa Campesina with Private Pool

Ubytování (Vila) Holiday Villa Campesina with Private Pool. Featuring pool views, Holiday Villa Campesina with Private Pool provides accommodation with an outdoor swimming pool and a terrace, around 2. Ubytování Holiday Villa Campesina with Private Pool se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Villalba

8,4

Casa Villalba

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Villalba. Situated in San Bartolomé, 2.6 km from Campesino Monument, Casa Villalba features accommodation with free WiFi and a garden. Ubytování Casa Villalba se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural Finca de La Florida

8,3

Hotel Rural Finca de La Florida

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Finca de La Florida. This hotel is set in Lanzarote vineyards and has a palm-fringed pool, making it perfect for a peaceful break in the year-round Canarian sunshine and ideal... Ubytování Hotel Rural Finca de La Florida se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El sueño - Le rêve

6,6

El sueño - Le rêve

Ubytování (Penzion) El sueño - Le rêve. Set in San Bartolomé, 2.3 km from Campesino Monument, El sueño - Le rêve offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování El sueño - Le rêve se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Chili - Home Away From Home

Casa Chili - Home Away From Home

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Chili - Home Away From Home. Boasting sea views, Casa Chili - Home Away From Home features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.2 km from Campesino Monument. Ubytování Casa Chili - Home Away From Home se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYF

Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYF

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYF. Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYF in San Bartolomé provides accommodation with free WiFi, 2.6 km from Campesino Monument. Ubytování Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYF se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYE

Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYE

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYE. Situated in San Bartolomé in the Canary Islands region, Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYE features a terrace. The accommodation is 2. Ubytování Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYE se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Princesa Ico 50 metros del mar

Princesa Ico 50 metros del mar

Ubytování (Apartmán) Princesa Ico 50 metros del mar. Set in San Bartolomé, 1.1 km from Playa del Cable, Princesa Ico 50 metros del mar offers accommodation with a terrace, free WiFi and a tour desk. Ubytování Princesa Ico 50 metros del mar se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT HALIZ

APARTAMENT HALIZ

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT HALIZ. APARTAMENT HALIZ, a property with a terrace, is situated in San Bartolomé, 2.5 km from Campesino Monument. Ubytování APARTAMENT HALIZ se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYD

Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYD

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYD. Set in San Bartolomé in the Canary Islands region, Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYD has a terrace. It is located 2. Ubytování Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYD se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in San Bartolomé with 3 Bedrooms

Awesome home in San Bartolomé with 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in San Bartolomé with 3 Bedrooms. Amazing home in San Bartolomé with 3 Bedrooms se nachází v San Bartolomé, 2,3 km od památníku Campesino, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Awesome home in San Bartolomé with 3 Bedrooms se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYG

Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYG

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYG. Situated in San Bartolomé in the Lanzarote region, Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYG features a terrace. The property provides free private... Ubytování Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYG se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYA

Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYA. Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYA in San Bartolomé features accommodation with free WiFi, 2.4 km from Campesino Monument. Ubytování Holiday Home San Bartolomé - ACE02015-FYA se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Margarita

Villa Margarita

Ubytování (Vila) Villa Margarita. Situated 1.2 km from Campesino Monument, Villa Margarita is in San Bartolomé and has a garden and a terrace. The villa also comes with 2 bathrooms. Ubytování Villa Margarita se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA CASITA DE BARTOLO

LA CASITA DE BARTOLO

Ubytování (Apartmán) LA CASITA DE BARTOLO. LA CASITA DE BARTOLO se nachází v San Bartolomé, jen 1,2 km od památníku Campesino, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování LA CASITA DE BARTOLO se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A1 Casas Y Villas juani y juan lanzarote (tomaren) Free WiFi

A1 Casas Y Villas juani y juan lanzarote (tomaren) Free WiFi

Ubytování (Vila) A1 Casas Y Villas juani y juan lanzarote (tomaren) Free WiFi. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a terrace, A1 Casas Y Villas juani y juan lanzarote (tomaren) Free WiFi is located in San... Ubytování A1 Casas Y Villas juani y juan lanzarote (tomaren) Free WiFi se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Verde Apartment 3

Casa Verde Apartment 3

Ubytování (Apartmán) Casa Verde Apartment 3. Casaverde, a property with a garden and a terrace, is situated in San Bartolomé, 10 km from Campesino Monument. Ubytování Casa Verde Apartment 3 se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casita

La Casita

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita. La Casita in San Bartolomé provides accommodation with free WiFi, less than 1 km from Playa del Cable and 7 km from Campesino Monument. Ubytování La Casita se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Inuco Experience (Alpha)

Villa Inuco Experience (Alpha)

Ubytování (Apartmán) Villa Inuco Experience (Alpha). Boasting a terrace, Villa Inuco Experience (Alpha) provides accommodation in San Bartolomé with free WiFi and garden views. Situated 3. Ubytování Villa Inuco Experience (Alpha) se nachází ve městě San Bartolomé (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)