Hledat

Ubytování

Casa Tia Estebana Prázdninový dům

Fatima 32, 38915 Isora, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tia Estebana. Featuring ocean views and terrace with barbecue, Casa Tia Estebana country house is located in Isora, El Hierro. Ubytování Casa Tia Estebana se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Tia Estebana

Featuring ocean views and terrace with barbecue, Casa Tia Estebana country house is located in Isora, El Hierro. The surroundings are very peaceful and offer guests a quiet, relaxing environment. There is a children's play park nearby, and the area is popular for activities such as hiking. It offers a peaceful setting surrounded by orchards and fruit trees. Casa Tia Estebana is a 30-minute drive from El Hierro Airport and Las Playas Beaches are 30 km away. This heated house offers rustic Mexican décor and includes 2 double bedrooms and a living area with sofa bed and satellite TV. The kitchen is well-equipped with an oven, hob, microwave, dishwasher and washing machine, while the bathroom has a shower. You can enjoy views of the sea, as well as the islands of Tenerife and La Gomera.

Vybavení ubytování Casa Tia Estebana

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Sprcha
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Topení
 • Žehlička
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Venkovní jídelní kout
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Gril
 • Samostatná budova
 • Možnost vystavení faktury

Jiná ubytování ve městě Isora

Casa Goliath

9,8

Casa Goliath

Ubytování (Venkovský dům) Casa Goliath. Casa Goliath is situated in Isora and offers a garden. Guests staying at this country house have access to a fully equipped kitchenette and a terrace. Ubytování Casa Goliath se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural LUCÍA

9,8

Casa Rural LUCÍA

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural LUCÍA. Casa Rural LUCÍA is located in Isora and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Rural LUCÍA se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Elba

9,7

Casa Elba

Ubytování (Venkovský dům) Casa Elba. Situated in Isora in the Canary Islands region, Casa Elba features a patio and garden views. Ubytování Casa Elba se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Casa Carlos

9,6

Casa Rural Casa Carlos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Casa Carlos. Casa Rural Casa Carlos is located in Isora and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Rural Casa Carlos se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca La Ramona

9,6

Finca La Ramona

Ubytování (Prázdninový dům) Finca La Ramona. Located in Isora in the Canary Islands region, Finca La Ramona features a patio and lake views. Ubytování Finca La Ramona se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Casas del Abuelito Julián & la Abuela Leonor

9,5

Las Casas del Abuelito Julián & la Abuela Leonor

Ubytování (Venkovský dům) Las Casas del Abuelito Julián & la Abuela Leonor. Located in Isora, 11 km from Valverde, Las Casas del Abuelito Julián & la Abuela Leonor provides a garden and free WiFi. Ubytování Las Casas del Abuelito Julián & la Abuela Leonor se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA TIN

9,5

CASA TIN

Ubytování (Prázdninový dům) CASA TIN. Situated in Isora in the El Hierro region, CASA TIN features a patio and garden views. Ubytování CASA TIN se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Abuela Estebana

9,4

Casa Abuela Estebana

Ubytování (Penzion) Casa Abuela Estebana. Surrounded by countryside, Casa Abuela Estebana is situated just outside the small village of Isoa, in the heart of Hierro Island. Ubytování Casa Abuela Estebana se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural alto prado

9,3

Casa Rural alto prado

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural alto prado. Casa Rural alto prado is located in Isora and offers a garden and a terrace. Ubytování Casa Rural alto prado se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pajero De Evarista

9,3

Pajero De Evarista

Ubytování (Prázdninový dům) Pajero De Evarista. Pajero De Evarista is set in Isora. The holiday home features city views and is 9 km from Valverde. Ubytování Pajero De Evarista se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Los Almendros

9,1

Casa Los Almendros

Ubytování (Venkovský dům) Casa Los Almendros. Casa Los Almendros is located in Isora and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Casa Los Almendros se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Abuelo Buenaventura

9

Casa Abuelo Buenaventura

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Abuelo Buenaventura. Located in the small town of Isora, a 25-minute drive from Timijiraque and its beach, Casa Abuelo Buenaventura features a terrace with barbecue facilities... Ubytování Casa Abuelo Buenaventura se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casas La Torre

8,9

Casas La Torre

Ubytování (Prázdninové domy) Casas La Torre. Featuring a terrace, Casas La Torre is located in Tajace de Abajo. Ubytování Casas La Torre se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Las Escaleritas

8,8

Casa Las Escaleritas

Ubytování (Venkovský dům) Casa Las Escaleritas. Casa Las Escaleritas is a charming Canarian property located in Isora, between Timijiraque and Las Playas parks. Ubytování Casa Las Escaleritas se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Faustina

8,7

Casa Rural Faustina

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Faustina. Situated in Isora in the El Hierro region, Casa Rural Faustina features a terrace and views. This country house features 2 bedrooms, a TV, and a kitchen. Ubytování Casa Rural Faustina se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vv. Casa La Fuente II

8,4

Vv. Casa La Fuente II

Ubytování (Prázdninový dům) Vv. Casa La Fuente II. Located in Isora, Vv. Casa La Fuente II provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Vv. Casa La Fuente II se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Fuente

8,3

Casa La Fuente

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Fuente. Offering a furnished outdoor terrace with barbecue facilities, Casa La Fuente country house is surrounded by nature and hiking routes, in Isora. Ubytování Casa La Fuente se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parador de El Hierro

8,2

Parador de El Hierro

Ubytování (Hotel) Parador de El Hierro. Tento hotel na samotě s výhledem na Atlantický oceán se nachází mezi horami a mořem v Roque de Bonanza, na malém tropickém ostrově El Hierro. Ubytování Parador de El Hierro se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Abuela María

8,1

Casa Abuela María

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Abuela María. Offering fantastic views of the coast, Casa Abuela María features a private terrace with barbecue facilities. Ubytování Casa Abuela María se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Abuela María

7,4

Casa Abuela María

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Abuela María. Casa Abuela María se nachází v Isoře v regionu El Hierro a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování Casa Abuela María se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Elvira

6,5

Casa Elvira

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Elvira. Situated in Isora, a small town on El Hiero Island, Casa Elvira features a garden and a terrace with sun loungers and barbecue facilities, plus views of La... Ubytování Casa Elvira se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Property with 2 bedrooms in Isora with wonderful mountain view and furnished garden 5 km from the beach

Property with 2 bedrooms in Isora with wonderful mountain view and furnished garden 5 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) Property with 2 bedrooms in Isora with wonderful mountain view and furnished garden 5 km from the beach. Property with 2 bedrooms in Isora with wonderful mountain view and furnished garden 5 km from the beach is located in Isora and offers barbecue facilities. Ubytování Property with 2 bedrooms in Isora with wonderful mountain view and furnished garden 5 km from the beach se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tomperez

Tomperez

Ubytování (Apartmán) Tomperez. Set in Isora in the El Hierro region, Tomperez features a terrace and garden views. Ubytování Tomperez se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa rural con vistas al mar y terraza con barbacoa en Isora

Casa rural con vistas al mar y terraza con barbacoa en Isora

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural con vistas al mar y terraza con barbacoa en Isora. Casa rural con vistas al mar y terraza con barbacoa cs Isora se nachází v Isoře a nabízí zahradu a terasu. Výhled směřuje na moře a hory. Ubytování Casa rural con vistas al mar y terraza con barbacoa en Isora se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro).

Casa La Torera

Casa La Torera

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Torera. Casa La Torera is situated in Isora and offers a garden. This holiday home provides a terrace. Valverde is 7 km from the holiday home. Ubytování Casa La Torera se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rural house La Luna with BBQ, nice garden y view in Isora

Rural house La Luna with BBQ, nice garden y view in Isora

Ubytování (Prázdninový dům) Rural house La Luna with BBQ, nice garden y view in Isora. Rural house se nachází v Isoře v regionu El Hierro. La Luna s grilem, nice garden y view in Isora features a garden. Výhled směřuje na moře a hory. Ubytování Rural house La Luna with BBQ, nice garden y view in Isora se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro).

Casa rural con barbacoa, terraza y vistas al Mar en Isora

Casa rural con barbacoa, terraza y vistas al Mar en Isora

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural con barbacoa, terraza y vistas al Mar en Isora. Casa rural con barbacoa, terraza y View al Mar en Isora má zahradu. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 7 km od Valverde. Ubytování Casa rural con barbacoa, terraza y vistas al Mar en Isora se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa rural con chimenea y vistas mar, El Teide y a la Gomera

Casa rural con chimenea y vistas mar, El Teide y a la Gomera

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural con chimenea y vistas mar, El Teide y a la Gomera. Casa rural con chimenea y vistas mar, El Teide y a la Gomera se nachází v Isoře a nabízí zahradu, gril a terasu. Frontera je vzdálená 7 km. Ubytování Casa rural con chimenea y vistas mar, El Teide y a la Gomera se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA LA LUNA

CASA LA LUNA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA LA LUNA. CASA LA LUNA se nachází v Isoře v regionu El Hierro a nabízí terasu a výhled na hory. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA LA LUNA se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with 3 bedrooms in Isora with wonderful mountain view and furnished garden 5 km from the beach

House with 3 bedrooms in Isora with wonderful mountain view and furnished garden 5 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with 3 bedrooms in Isora with wonderful mountain view and furnished garden 5 km from the beach. House with 3 bedrooms in Isora, with wonderful mountain view and furnished garden - 5 km from the beach is situated in Isora. Ubytování House with 3 bedrooms in Isora with wonderful mountain view and furnished garden 5 km from the beach se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa rural con terraza, BBQ y excelentes vistas al Mar en Isora

Casa rural con terraza, BBQ y excelentes vistas al Mar en Isora

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural con terraza, BBQ y excelentes vistas al Mar en Isora. Casa rural con terraza, BBQ y výborný výhled al Mar cs Isora se nachází v Isoře a nabízí zahradu a terasu. Výhled směřuje na moře a hory. Ubytování Casa rural con terraza, BBQ y excelentes vistas al Mar en Isora se nachází ve městě Isora (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)