Hledat

Ubytování

Casa Sanxiao - Pantin Prázdninový dům

Lugar de San Xiao s/n, Parroquia de Pantin, Valdoviño, 15542 Valdoviño, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sanxiao - Pantin. Casa Sanxiao - Pantin is located in Valdoviño, 1.3 km from Pantin Beach, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Casa Sanxiao - Pantin se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Sanxiao - Pantin

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Valdoviño. The nearest airport is A Coruña Airport, 66 km from the holiday home. 3 km from Pantin Beach, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Towels and bed linen are provided. This holiday home will provide guests with 4 bedrooms, a TV and air conditioning. Casa Sanxiao - Pantin is located in Valdoviño, 1. The property features mountain views.

Vybavení ubytování Casa Sanxiao - Pantin

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Sušička
 • Pračka
 • Lednička
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Fén
 • Krb
 • Satelitní programy
 • Rádio
 • TV
 • Topení
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Balkon
 • Zahrada
 • Výhled na hory
 • Možnost vystavení faktury
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Valdoviño

Casa Busto

10

Casa Busto

Ubytování (Apartmány) Casa Busto. Casa Busto se nachází v obci Valdoviño, 1,8 km od pláže Campelo, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Busto se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTOS LAS OLAS BY PANTIN

9,8

APARTAMENTOS LAS OLAS BY PANTIN

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTOS LAS OLAS BY PANTIN. APARTAMENTOS LAS OLAS BY PANTIN se nachází 150 metrů od pláže Pantin a nabízí restauraci, bar a pokojovou službu. Ubytování APARTAMENTOS LAS OLAS BY PANTIN se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Valdoviño Castro de Crecente

9,5

Casa Rural Valdoviño Castro de Crecente

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Valdoviño Castro de Crecente. Casa Rural Valdoviño Castro de Crecente se nachází v obci Valdoviño v Galicii a nabízí zahradu. 41 km od Viveira. Ubytování Casa Rural Valdoviño Castro de Crecente se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Iglesias en pantin

9,3

Casa Iglesias en pantin

Ubytování (Apartmán) Casa Iglesias en pantin. Casa Iglesias en pantin is situated in Valdoviño. Set 1.5 km from Pantin Beach, the property offers a garden and free private parking. Ubytování Casa Iglesias en pantin se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Torre do Lago

9,3

A Torre do Lago

Ubytování (Hotel) A Torre do Lago. A Torre do Lago in Valdoviño features 2-star accommodation with a garden. Among the various facilities are a terrace and a bar. Ubytování A Torre do Lago se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa acogedora con vistas al mar

9,2

Casa acogedora con vistas al mar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa acogedora con vistas al mar. Featuring a garden and a terrace, Casa acogedora con vistas al mar provides accommodation in Valdoviño with free WiFi and sea views. Ubytování Casa acogedora con vistas al mar se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa do Morcego

9,1

Casa do Morcego

Ubytování (Venkovský dům) Casa do Morcego. Casa do Morcego se nachází v obci Valdoviño, 36 km od Viveira, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa do Morcego se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie).

Apartamento Marypaz

9

Apartamento Marypaz

Ubytování (Apartmán) Apartamento Marypaz. Set in Valdoviño, Apartamento Marypaz features accommodation with a terrace and free WiFi. Situated 1. Ubytování Apartamento Marypaz se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie).

Hotel Valdoviño

8,8

Hotel Valdoviño

Ubytování (Hotel) Hotel Valdoviño. Located near Galician coastlines and within 10 km of dozens of beaches, this smart and modern hotel has great opportunities to explore the surrounding... Ubytování Hotel Valdoviño se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casa andrea

8,2

casa andrea

Ubytování (Prázdninový dům) casa andrea. Located in Valdoviño, 1.8 km from Frouxeira Beach, casa andrea provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování casa andrea se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porta do Sol

8

Porta do Sol

Ubytování (Apartmán) Porta do Sol. Porta do Sol se nachází ve městě Valdoviño, asi 1,1 km od pláže Frouxeira, a nabízí výhled na město. Ubytování Porta do Sol se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Bieiteiro

6,7

Casa Bieiteiro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Bieiteiro. Casa Bieiteiro is located in Valdoviño and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Bieiteiro se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lugar O Campón

Casa Lugar O Campón

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lugar O Campón. Featuring garden views, Casa Lugar O Campón features accommodation with a garden and a patio, around 2.8 km from Pantin Beach. Ubytování Casa Lugar O Campón se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Casa Ensoño

Apartamento Casa Ensoño

Ubytování (Apartmán) Apartamento Casa Ensoño. Apartamento Casa Ensoño se nachází ve městě Valdoviño, asi 1,6 km od pláže Pantin, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartamento Casa Ensoño se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Acogedora casa próxima a la playa de Meirás.

Acogedora casa próxima a la playa de Meirás.

Ubytování (Prázdninový dům) Acogedora casa próxima a la playa de Meirás.. Acogedora casa próxima a la playa de Meirás nabízí výhled do zahrady. Ubytování Acogedora casa próxima a la playa de Meirás. se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa pantin

Casa pantin

Ubytování (Apartmán) Casa pantin. Located in Valdoviño in the Galicia region, Casa pantin has a terrace and garden views. Set 1. Ubytování Casa pantin se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pazo da Riva - Casa dos Arcos

Pazo da Riva - Casa dos Arcos

Ubytování (Vila) Pazo da Riva - Casa dos Arcos. Pazo da Riva - Casa dos Arcos is located in Valdoviño and offers a fitness centre, a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is... Ubytování Pazo da Riva - Casa dos Arcos se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie).

Casa de campo en un marco incomparable

Casa de campo en un marco incomparable

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de campo en un marco incomparable. Casa de campo en un marco incomparable se nachází v obci Valdoviño v Galicii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa de campo en un marco incomparable se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie).

Casa Rural con Vistas al Mar en Pantín

Casa Rural con Vistas al Mar en Pantín

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural con Vistas al Mar en Pantín. Casa Rural con Vistas al Mar se může pochlubit výhledem do zahrady. en Pantín nabízí ubytování se zahradou asi 1,5 km od pláže Pantin. Ubytování Casa Rural con Vistas al Mar en Pantín se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie).

Apartamento Hervilia

Apartamento Hervilia

Ubytování (Apartmán) Apartamento Hervilia. Featuring lake views, Apartamento Hervilia provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 800 metres from Frouxeira Beach. Ubytování Apartamento Hervilia se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie).

Pazo da Riva - Casa del Guardes

Pazo da Riva - Casa del Guardes

Ubytování (Prázdninový dům) Pazo da Riva - Casa del Guardes. Featuring lake views, Pazo da Riva - Casa del Guardes provides accommodation with a fitness centre, a garden and a terrace, around 2. Ubytování Pazo da Riva - Casa del Guardes se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie).

Apartment with 2 bedrooms in Valdovino with terrace and WiFi

Apartment with 2 bedrooms in Valdovino with terrace and WiFi

Ubytování (Apartmán) Apartment with 2 bedrooms in Valdovino with terrace and WiFi. Apartment with 2 bedrooms in Valdovino with terrace and WiFi, a property with barbecue facilities, is set in Valdoviño, 1.5 km from Frouxeira Beach. Ubytování Apartment with 2 bedrooms in Valdovino with terrace and WiFi se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie).

Surf House Pantin

Surf House Pantin

Ubytování (Prázdninový dům) Surf House Pantin. Surf House Pantin se nachází v obci Valdoviño v Galicii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Surf House Pantin se nachází ve městě Valdoviño (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)