Hledat

Ubytování

Casa San Nicolás Penzion

Rúa de Compostela 10, 27170 Portomarin, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Casa San Nicolás. Boasting a terrace, Casa San Nicolás is situated in Portomarin. The accommodation features a tour desk and free WiFi throughout the property. Ubytování Casa San Nicolás se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa San Nicolás

All rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. The nearest airport is Santiago de Compostela Airport, 66 km from Casa San Nicolás. The accommodation features a tour desk and free WiFi throughout the property. Lugo is 30 km from the accommodation, while Sarria is 24 km from the property. At Casa San Nicolás the rooms include air conditioning and a private bathroom. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Portomarin! Boasting a terrace, Casa San Nicolás is situated in Portomarin.

Vybavení ubytování Casa San Nicolás

 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Sušička
 • Pračka
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Automat (občerstvení)
 • Automat (nápoje)
 • Turistické informace
 • Obchod se suvenýry
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Možnost vystavení faktury
 • Hasicí přístroje
 • Kamerový systém ve společných prostorách
 • Ostraha 24 hodin denně
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Bezbariérové
 • Zvýšená toaleta pro handicapované
 • Toaleta s madly pro handicapované
 • Bezbariérový přístup

Jiná ubytování ve městě Portomarin

Guest House El Padrino

9,6

Guest House El Padrino

Ubytování (Penzion) Guest House El Padrino. Located in Portomarin, Guest House El Padrino features a bar, terrace and free WiFi throughout the property. The guest house has a hot tub and a tour desk. Ubytování Guest House El Padrino se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie).

Apatamento as xenetas

9,6

Apatamento as xenetas

Ubytování (Apartmány) Apatamento as xenetas. Set in Marín in the Galicia region, FANI provides accommodation with free WiFi. Vigo is 18 km from the apartment. Ubytování Apatamento as xenetas se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa do Maestro

9,6

Casa do Maestro

Ubytování (Penzion) Casa do Maestro. Situated in Portomarin, Casa do Maestro has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Casa do Maestro se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Ruliña

9,6

Apartamentos Ruliña

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Ruliña. Apartamentos Ruliña se nachází v Portomarinu, 17 km od Sarrie, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Ruliña se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huellas Albergue-Turístico

9,5

Huellas Albergue-Turístico

Ubytování (Penzion) Huellas Albergue-Turístico. Located in Portomarin, Huellas Albergue-Turístico has a garden and terrace. Free WiFi is provided. Ubytování Huellas Albergue-Turístico se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pazo de Berbetoros

9,3

Hotel Pazo de Berbetoros

Ubytování (Hotel) Hotel Pazo de Berbetoros. Pazo de Berbetoros offers accommodation in Portomarin. Guests can enjoy the on-site bar. The rooms are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Hotel Pazo de Berbetoros se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie).

Pensión Mar

9,3

Pensión Mar

Ubytování (Penzion) Pensión Mar. Located in Portomarin, Pensión Mar features a garden and a terrace. Ubytování Pensión Mar se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie).

VISTALEGRE Hotel-Spa

9,3

VISTALEGRE Hotel-Spa

Ubytování (Hotel) VISTALEGRE Hotel-Spa. Located in Portomarin, VISTALEGRE Hotel-Spa features a terrace. Ubytování VISTALEGRE Hotel-Spa se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie).

Os Arcos - Apartamentos Turísticos

9,2

Os Arcos - Apartamentos Turísticos

Ubytování (Apartmány) Os Arcos - Apartamentos Turísticos. Os Arcos - Apartamentos Turísticos se nachází v Portomarinu v Galicii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Os Arcos - Apartamentos Turísticos se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casona da Ponte

9,1

Casona da Ponte

Ubytování (Penzion) Casona da Ponte. Casona da Ponte in Portomarin has a bar and a terrace. Ubytování Casona da Ponte se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albergue Turístico Manuel

9,1

Albergue Turístico Manuel

Ubytování (Penzion) Albergue Turístico Manuel. Albergue Turístico Manuel in Portomarin has a garden and a terrace. Ubytování Albergue Turístico Manuel se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa de Manuel

9

La Casa de Manuel

Ubytování (Apartmány) La Casa de Manuel. La Casa de Manuel has two apartments, located on El Camino de Santiago pilgrimage route and offers accommodation in Portomarín, 23 km from Lugo and from... Ubytování La Casa de Manuel se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PortoSantiago

9

PortoSantiago

Ubytování (Hostel) PortoSantiago. Situated in Portomarin, PortoSantiago has a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování PortoSantiago se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ferramenteiro de Portomarin

8,9

Hotel Ferramenteiro de Portomarin

Ubytování (Hotel) Hotel Ferramenteiro de Portomarin. Featuring free WiFi and buffet breakfast, Hotel Ferramenteiro de Portomarin offers accommodation in Portomarin, in the Saint James' Way Pilgrimage Route,... Ubytování Hotel Ferramenteiro de Portomarin se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie).

Ultreia

8,8

Ultreia

Ubytování (Penzion) Ultreia. Ultreia has a garden, shared lounge and shared kitchen, and is set in Portomarin, beside the Miño River. Ubytování Ultreia se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ribeira Sacra Portomarin

8,7

Casa Ribeira Sacra Portomarin

Ubytování (Penzion) Casa Ribeira Sacra Portomarin. Casa Ribeira Sacra Portomarin se nachází v Portomarinu a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště za příplatek. Ubytování Casa Ribeira Sacra Portomarin se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PENSIÓN EL CAMINANTE

8,7

PENSIÓN EL CAMINANTE

Ubytování (Penzion) PENSIÓN EL CAMINANTE. PENSIÓN EL CAMINANTE nabízí ubytování v Portomarinu. Ubytování PENSIÓN EL CAMINANTE se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie).

Albergue Aqua Portomarin

8,7

Albergue Aqua Portomarin

Ubytování (Hostel) Albergue Aqua Portomarin. Albergue Aqua Portomarin nabízí ubytování v Portomarinu. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Albergue Aqua Portomarin se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manolo piso

8,7

Manolo piso

Ubytování (Apartmán) Manolo piso. Manolo piso se nachází v Portomarinu. 46 km od Melide. Ubytování Manolo piso se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Campo Cruz de Pedra

8,6

Casa de Campo Cruz de Pedra

Ubytování (Apartmány) Casa de Campo Cruz de Pedra. Located in Portomarin, 46 km from Melide, Casa de Campo Cruz de Pedra provides a garden and free WiFi. Ubytování Casa de Campo Cruz de Pedra se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Loyo

8,5

Apartamentos Loyo

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Loyo. Offering free WiFi and river views, Apartamentos Loyo is an accommodation located in Portomarin. The apartment features lake views and is 45 km from... Ubytování Apartamentos Loyo se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Grande . Portomarín Camino de Santiago Francés

8,5

Casa Grande . Portomarín Camino de Santiago Francés

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Grande . Portomarín Camino de Santiago Francés. Featuring a garden and a terrace, Casa Grande. Portomarín Camino de Santiago Francés features accommodation in Portomarin with free WiFi and mountain... Ubytování Casa Grande . Portomarín Camino de Santiago Francés se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Do Marabillas

8,5

Casa Do Marabillas

Ubytování (Hostel) Casa Do Marabillas. Featuring free WiFi throughout the property, Casa Do Marabillas offers pet-friendly accommodation in Portomarin, 23 km from Lugo. Ubytování Casa Do Marabillas se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie).

Albergue Ferramenteiro

8,4

Albergue Ferramenteiro

Ubytování (Hostel) Albergue Ferramenteiro. Situated in Portomarin, Albergue Ferramenteiro has a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Albergue Ferramenteiro se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie).

Pension Perez

8,1

Pension Perez

Ubytování (Penzion) Pension Perez. Pension Perez is situated in Portomarín, 23 km from Lugo and 24 km from Sarria. Free WiFi is featured. Ubytování Pension Perez se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albergue Folgueira

8,1

Albergue Folgueira

Ubytování (Hostel) Albergue Folgueira. Located in Portomarin, Albergue Folgueira features a terrace. Ubytování Albergue Folgueira se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Meson do Loyo

8,1

Hostal Meson do Loyo

Ubytování (Penzion) Hostal Meson do Loyo. Hostal Meson do Loyo features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Portomarin. Ubytování Hostal Meson do Loyo se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pons Minea

7,8

Pons Minea

Ubytování (Penzion) Pons Minea. Pons Minea features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Portomarin. Ubytování Pons Minea se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pousada de Portomarín

7,8

Pousada de Portomarín

Ubytování (Hotel) Pousada de Portomarín. Pousada de Portomarín se nachází v Portomarinu a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, fitness centrum a bar. Ubytování Pousada de Portomarín se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baires Portomarin

7,8

Baires Portomarin

Ubytování (Penzion) Baires Portomarin. Baires Portomarin se nachází v Portomarinu a nabízí zahradu. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Baires Portomarin se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Portolux

7,7

Apartamentos Portolux

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Portolux. Located in Portomarin, 45 km from Melide, Apartamentos Portolux provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartamentos Portolux se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensión Portomiño

7,6

Pensión Portomiño

Ubytování (Penzion) Pensión Portomiño. Pensión Portomiño is located 100 metres form Portomarín Town Centre, on the Camino de Santiago Pilgrimage Route. Ubytování Pensión Portomiño se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa Jardín

7,4

Hotel Villa Jardín

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Jardín. Hotel Villa Jardín se nachází v Portomarinu a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Villa Jardín se nachází ve městě Portomarin (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)