Hledat

Ubytování

Casa Salvia Soportujar Vila

A-4132, 18410, 18410 Granada, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Salvia Soportujar. Casa Salvia Soportujar offers accommodation in Granada, 33 km from Granada Science Park and 33 km from Alhambra and Generalife. Ubytování Casa Salvia Soportujar se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Salvia Soportujar

Albaicin is 33 km from Casa Salvia Soportujar, while San Juan de Dios Museum is 33 km away. The nearest airport is Federico Garcia Lorca Granada-Jaen Airport, 45 km from the accommodation. The property is 33 km from Paseo de los Tristes. Guests can also relax in the garden. The villa offers a terrace. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Granada! Casa Salvia Soportujar offers accommodation in Granada, 33 km from Granada Science Park and 33 km from Alhambra and Generalife. With free WiFi, this villa provides a TV and a kitchen with microwave.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Terasa
 • Gril

Vybavení ubytování Casa Salvia Soportujar

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Toustovač
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Sprcha
 • Krb
 • TV
 • Moskytiéra
 • Topení
 • Žehlička
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Zahrada
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • Sezónní
 • K dispozici pro všechny věkové skupiny
 • Wi- Fi
 • Internet

Jiná ubytování ve městě Granada

Estudio Reina Isabel

10

Estudio Reina Isabel

Ubytování (Apartmán) Estudio Reina Isabel. In the Granada City Centre district of Granada, close to Alcaiceria, Estudio Reina Isabel features a shared lounge, free WiFi and a washing machine. Ubytování Estudio Reina Isabel se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

INOLVIDABLES VISTAS A LA ALHAMBRA, Parking

10

INOLVIDABLES VISTAS A LA ALHAMBRA, Parking

Ubytování (Apartmán) INOLVIDABLES VISTAS A LA ALHAMBRA, Parking. Set within the Granada City Centre district in Granada, Las MEJORES VISTAS DE LA ALHAMBRA, SOLO PRIVILEGIADOS!! Ubytování INOLVIDABLES VISTAS A LA ALHAMBRA, Parking se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento San Matias

10

Apartamento San Matias

Ubytování (Apartmán) Apartamento San Matias. Apartamento San Matias se nachází v centru Granady, kousek od katedrály a čtvrti Albaicin. Ubytování Apartamento San Matias se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Higueras

10

Casa Higueras

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Higueras. Situated in Granada, Casa Higueras offers accommodation with a patio or a terrace, free WiFi and TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Casa Higueras se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carmen de Alaïa By Häxaris Homes

10

Carmen de Alaïa By Häxaris Homes

Ubytování (Apartmán) Carmen de Alaïa By Häxaris Homes. Carmen de Alaïa By Häxaris Homes in Granada offers accommodation with free WiFi, 200 metres from Paseo de los Tristes, 500 metres from San Juan de Dios... Ubytování Carmen de Alaïa By Häxaris Homes se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft de la seda centro Ayuntamiento

10

Loft de la seda centro Ayuntamiento

Ubytování (Apartmán) Loft de la seda centro Ayuntamiento. Situated in Granada, 400 metres from Granada Cathedral, 2.3 km from Monasterio Cartuja and 2. Ubytování Loft de la seda centro Ayuntamiento se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie).

Chezmoihomes Glow and elegant 4 BR apartment in the heart of granada parking free

10

Chezmoihomes Glow and elegant 4 BR apartment in the heart of granada parking free

Ubytování (Apartmán) Chezmoihomes Glow and elegant 4 BR apartment in the heart of granada parking free. Chezmoihomes Glow and elegant 4 BR apartment in the heart of granada parking free is located in the Albaicin district of Granada, 600 metres from Granada... Ubytování Chezmoihomes Glow and elegant 4 BR apartment in the heart of granada parking free se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art Chapiz Apartments

10

Art Chapiz Apartments

Ubytování (Apartmány) Art Chapiz Apartments. Set 300 metres from Paseo de los Tristes, Art Chapiz Apartments offers accommodation with a balcony. Private parking is available on site. Ubytování Art Chapiz Apartments se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso en el centro de granada

10

Piso en el centro de granada

Ubytování (Apartmán) Piso en el centro de granada. Piso en el centro de granada se nachází v Granadě, 500 metrů od muzea San Juan de Dios, 600 metrů od katedrály a 1,1 km od třídy Paseo de los Tristes, a... Ubytování Piso en el centro de granada se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento: El Rincón de Felisa.

10

Apartamento: El Rincón de Felisa.

Ubytování (Apartmán) Apartamento: El Rincón de Felisa.. Apartamento: El Rincón de Felisa se nachází ve čtvrti Genil v Granadě. Má klimatizaci, balkon a výhled na město. 2,9 km od Alhambry a Generalife. Ubytování Apartamento: El Rincón de Felisa. se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Cruise Views

10

Apartamento Cruise Views

Ubytování (Apartmán) Apartamento Cruise Views. Located in Almuñécar, 100 metres from Velilla Beach, Apartamento Cruise Views provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartamento Cruise Views se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patio del Olivo

9,9

Patio del Olivo

Ubytování (Prázdninový dům) Patio del Olivo. Situated in Granada, within 1.5 km of Paseo de los Tristes and 1. Ubytování Patio del Olivo se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grace Apartments - 3 bedroom City Centre

9,9

Grace Apartments - 3 bedroom City Centre

Ubytování (Apartmán) Grace Apartments - 3 bedroom City Centre. Grace Apartments - 3 bedroom City Centre se nachází přímo v centru Granady, kousek od katedrály a baziliky San Juan de Dios. Ubytování Grace Apartments - 3 bedroom City Centre se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pisito del gorrión

9,9

Pisito del gorrión

Ubytování (Apartmán) Pisito del gorrión. Pisito del gorrión se nachází v Granadě, 800 metrů od baziliky San Juan de Dios a 1,2 km od kláštera Cartuja, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Pisito del gorrión se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FG Albayzin apartamento deluxe con terraza vistas y parking gratis

9,9

FG Albayzin apartamento deluxe con terraza vistas y parking gratis

Ubytování (Apartmán) FG Albayzin apartamento deluxe con terraza vistas y parking gratis. Ubytování se nachází v Granadě, 600 metrů od muzea San Juan de Dios a 700 metrů od třídy Paseo de los Tristes. Ubytování FG Albayzin apartamento deluxe con terraza vistas y parking gratis se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chezmoihomes Alhambra Boutique Terrace

9,9

Chezmoihomes Alhambra Boutique Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Chezmoihomes Alhambra Boutique Terrace. In the centre of Granada, located within a short distance of Paseo de los Tristes, Chezmoihomes Alhambra Boutique Terrace offers free WiFi, air... Ubytování Chezmoihomes Alhambra Boutique Terrace se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bonita casa en Barrio de Monachil

9,9

Bonita casa en Barrio de Monachil

Ubytování (Apartmán) Bonita casa en Barrio de Monachil. Featuring garden views, Bonita casa en Barrio de Monachil features accommodation with a balcony and a kettle, around 6 km from Granada Science Park. Ubytování Bonita casa en Barrio de Monachil se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento El Duque

9,9

Apartamento El Duque

Ubytování (Apartmán) Apartamento El Duque. Located within the Granada City Centre district in Granada, Apartamento El Duque has air conditioning, a terrace, and city views. Ubytování Apartamento El Duque se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reliqua Catedral

9,9

Reliqua Catedral

Ubytování (Apartmán) Reliqua Catedral. Reliqua Catedral se nachází přímo v centru Granady, kousek od muzea San Juan de Dios a čtvrti Albaicin. Ubytování Reliqua Catedral se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dúplex playa Cabria

9,9

Dúplex playa Cabria

Ubytování (Apartmán) Dúplex playa Cabria. Dúplex playa Cabria se nachází v Almuñécaru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Dúplex playa Cabria se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

la casita de Real de Cartuja

9,9

la casita de Real de Cartuja

Ubytování (Apartmán) la casita de Real de Cartuja. Duplex Real de Cartuja, apartments and parking se nachází v Granadě, pouhých 700 metrů od baziliky San Juan de Dios a 1,1 km od muzea San Juan de Dios. Ubytování la casita de Real de Cartuja se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie).

Chezmoihomes Premium Loft private terrace

9,9

Chezmoihomes Premium Loft private terrace

Ubytování (Apartmán) Chezmoihomes Premium Loft private terrace. In the heart of Granada, set within a short distance of Basilica de San Juan de Dios and Granada Cathedral, Chezmoihomes Premium Loft private terrace... Ubytování Chezmoihomes Premium Loft private terrace se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casita del Albaicín

9,9

La Casita del Albaicín

Ubytování (Apartmán) La Casita del Albaicín. La Casita del Albaicín se nachází v Granadě, 500 metrů od baziliky San Juan de Dios a 600 metrů od muzea San Juan de Dios, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování La Casita del Albaicín se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HNN GRANADA

9,9

HNN GRANADA

Ubytování (Apartmán) HNN GRANADA. In the centre of Granada, located within a short distance of Basilica de San Juan de Dios and Granada Cathedral, HNN GRANADA offers free WiFi, air... Ubytování HNN GRANADA se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Häxaris Casa Boutique

9,9

Häxaris Casa Boutique

Ubytování (Apartmán) Häxaris Casa Boutique. Boasting city views, Häxaris Casa Boutique features accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Granada Cathedral. Ubytování Häxaris Casa Boutique se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chezmoihomes Magic Alhambra Retreat

9,9

Chezmoihomes Magic Alhambra Retreat

Ubytování (Apartmán) Chezmoihomes Magic Alhambra Retreat. Set in Granada, 400 metres from San Juan de Dios Museum and 500 metres from Albaicin, Chezmoihomes Magic Alhambra Retreat provides accommodation with... Ubytování Chezmoihomes Magic Alhambra Retreat se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meraki Suites Albaycin

9,9

Meraki Suites Albaycin

Ubytování (Apartmán) Meraki Suites Albaycin. Meraki Suites Albaycin is set in Granada, 1.1 km from Paseo de los Tristes and 2.4 km from Granada Cathedral, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Meraki Suites Albaycin se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Granada City Center

9,8

Granada City Center

Ubytování (Apartmán) Granada City Center. Boasting city views, Granada City Center features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.4 km from Granada Cathedral. Ubytování Granada City Center se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kasa Kata

9,8

Kasa Kata

Ubytování (Apartmány) Kasa Kata. Situated in Granada, 1.5 km from Albaicin and 1.6 km from Granada Science Park, Kasa Kata features city views and free WiFi. Ubytování Kasa Kata se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carmen de Vidal

9,8

Carmen de Vidal

Ubytování (Apartmány) Carmen de Vidal. Situated within the Albaicin district in Granada, Carmen de Vidal has air conditioning and garden views. Ubytování Carmen de Vidal se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Nueva del Santísimo

9,8

Apartamento Nueva del Santísimo

Ubytování (Apartmán) Apartamento Nueva del Santísimo. Set within the Granada City Centre district in Granada, Apartamento Nueva del Santísimo has air conditioning, a patio, and city views. Ubytování Apartamento Nueva del Santísimo se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso ideal en el corazón de Granada

9,8

Piso ideal en el corazón de Granada

Ubytování (Apartmán) Piso ideal en el corazón de Granada. Located within the Granada City Centre district in Granada, Piso ideal en el corazón de Granada has air conditioning, a patio, and city views. Ubytování Piso ideal en el corazón de Granada se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEW. LUXURY VILLA C&C. JARDÍN, PISCINA Y BARBACOA

9,8

NEW. LUXURY VILLA C&C. JARDÍN, PISCINA Y BARBACOA

Ubytování (Vila) NEW. LUXURY VILLA C&C. JARDÍN, PISCINA Y BARBACOA. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, NEW. LUXURY VILLA C&C. JARDÍN, PISCINA Y BARBACOA is set in Granada. Ubytování NEW. LUXURY VILLA C&C. JARDÍN, PISCINA Y BARBACOA se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casita de Rufo

9,8

La Casita de Rufo

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita de Rufo. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, La Casita de Rufo features accommodation in Granada with free WiFi and pool... Ubytování La Casita de Rufo se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casita de Gaos.

9,8

La casita de Gaos.

Ubytování (Apartmán) La casita de Gaos.. La casita de Gaos se nachází v centru Granady, kousek od katedrály a čtvrti Albaicin. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi, klimatizace, myčka a kávovar. Ubytování La casita de Gaos. se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Placeta San Nicolas

9,8

Placeta San Nicolas

Ubytování (Apartmán) Placeta San Nicolas. Placeta San Nicolas se nachází v Granadě, 400 metrů od bulváru Paseo de los Tristes, 600 metrů od muzea San Juan de Dios, 600 metrů od čtvrti Albaicin a... Ubytování Placeta San Nicolas se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirador de Siloé

9,8

Mirador de Siloé

Ubytování (Apartmán) Mirador de Siloé. Mirador de Siloé se nachází v centru Granady, v blízkosti muzea San Juan de Dios, a nabízí sdílený lounge a pračku. Ubytování Mirador de Siloé se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

la casita de FLEMING

9,8

la casita de FLEMING

Ubytování (Apartmán) la casita de FLEMING. La casita de Granada se nachází v Granadě, 600 metrů od baziliky San Juan de Dios a necelý 1 km od kláštera Cartuja, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování la casita de FLEMING se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa del Desierto

9,8

La Casa del Desierto

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa del Desierto. La Casa del Desierto se nachází v Gorafe. 24 km od Bazy. Tento klimatizovaný prázdninový dům má 1 ložnici, TV a kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. Ubytování La Casa del Desierto se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Reina Isabel

9,8

Apartamento Reina Isabel

Ubytování (Apartmán) Apartamento Reina Isabel. In the centre of Granada, located within a short distance of Alcaiceria, Apartamento Reina Isabel offers free WiFi, air conditioning and household... Ubytování Apartamento Reina Isabel se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ARABIAL DELUXE III

9,8

ARABIAL DELUXE III

Ubytování (Apartmán) ARABIAL DELUXE III. ARABIAL DELUXE III se nachází v Granadě, 2,8 km od baziliky San Juan de Dios a 3,2 km od katedrály. Ubytování ARABIAL DELUXE III se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gran Via Balconies

9,8

Gran Via Balconies

Ubytování (Apartmán) Gran Via Balconies. Located 500 metres from Granada Cathedral and 700 metres from Albaicin, The Gran Vía Balconies is situated in Granada City Centre district of Granada. Ubytování Gran Via Balconies se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie).

FERALA SUITES ALBAYZíN

9,8

FERALA SUITES ALBAYZíN

Ubytování (Apartmány) FERALA SUITES ALBAYZíN. Situated 200 metres from San Juan de Dios Museum, FERALA SUITES ALBAYZíN offers a garden, a terrace and accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování FERALA SUITES ALBAYZíN se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Turísticos Mauror

9,8

Apartamentos Turísticos Mauror

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Turísticos Mauror. Featuring a shared terrace, Apartamentos Turisticos Mauror is located in Granada. Ubytování Apartamentos Turísticos Mauror se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ecoSmart Apartments

9,8

ecoSmart Apartments

Ubytování (Apartmán) ecoSmart Apartments. Featuring city views, ecoSmart Apartments provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Alhambra and Generalife. Ubytování ecoSmart Apartments se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LOFT DESIGN GRANADA CENTER 2min CATHEDRAL FREE WIFI

9,8

LOFT DESIGN GRANADA CENTER 2min CATHEDRAL FREE WIFI

Ubytování (Apartmán) LOFT DESIGN GRANADA CENTER 2min CATHEDRAL FREE WIFI. LOFT DESIGN GRANADA CENTER se nachází v centru Granady, v krátké vzdálenosti od granadské katedrály a baziliky San Juan de Dios. Ubytování LOFT DESIGN GRANADA CENTER 2min CATHEDRAL FREE WIFI se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Santiago

9,7

Apartamento Santiago

Ubytování (Apartmán) Apartamento Santiago. Located in the centre of Granada, 1.9 km from Albaicin and 2 km from Alhambra and Generalife, Apartamento Santiago offers air conditioning. Ubytování Apartamento Santiago se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Fotohouse

9,7

Apartamento Fotohouse

Ubytování (Apartmán) Apartamento Fotohouse. Located in Granada, 1.7 km from Granada Science Park and 1.9 km from Albaicin, Apartamento Fotohouse offers a fitness centre and air conditioning. Ubytování Apartamento Fotohouse se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

My Granada Garden - Catedral Lux Suite

9,7

My Granada Garden - Catedral Lux Suite

Ubytování (Apartmán) My Granada Garden - Catedral Lux Suite. Right in the heart of Granada, situated within a short distance of Granada Cathedral and San Juan de Dios Museum, My Granada Garden - Catedral Lux Suite... Ubytování My Granada Garden - Catedral Lux Suite se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PISO RONDA

9,7

PISO RONDA

Ubytování (Apartmán) PISO RONDA. PISO RONDA se nachází v Granadě, 1,3 km od baziliky San Juan de Dios a 1,5 km od kláštera Cartuja, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování PISO RONDA se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Alhamar

9,7

Apartamento Alhamar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Alhamar. Featuring accommodation with a balcony, Apartamento Alhamar is located in Granada. This apartment is less than 1 km from Granada Science Park. Ubytování Apartamento Alhamar se nachází ve městě Granada (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)