Hledat

Ubytování

Casa rural VillaGloria Prázdninový dům

Carretera Montefrio - Illora Km 5 Recorrer 1km por el camino de los cerezos hasta llegar al cortijo., 18270 Montefrío, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural VillaGloria. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Casa rural VillaGloria is located in Montefrío. Ubytování Casa rural VillaGloria se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa rural VillaGloria

The accommodation is equipped with a kitchen. The accommodation is 46 km from Cabra, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. The nearest airport is Federico Garcia Lorca Granada-Jaen Airport, 22 km from the accommodation. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Casa rural VillaGloria is located in Montefrío. The holiday home offers a terrace. Granada is 36 km from Casa rural VillaGloria, while Priego de Córdoba is 25 km away. Composed of 5 bedrooms and 2 bathrooms, this holiday home is equipped with a flat-screen TV.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Casa rural VillaGloria

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Kuchyňský kout
 • Vlastní koupelna
 • TV s plochou obrazovkou
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Terasa
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Balkon
 • Zahrada
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • K dispozici po celý rok
 • K dispozici pro všechny věkové skupiny
 • Venkovní lázeň
 • Dovoz potravin
 • Jízda na koni
 • Pěší turistika
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Výhled do zahrady
 • Žehlič kalhot Dodatečný poplatek
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Hasicí přístroje
 • Bezpečnostní alarm

Jiná ubytování ve městě Montefrío

Alojamiento rural El Yate

10

Alojamiento rural El Yate

Ubytování (Prázdninový dům) Alojamiento rural El Yate. Situated in Montefrío, Alojamiento rural El Yate features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Alojamiento rural El Yate se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Molino Mairena

9,7

Molino Mairena

Ubytování (Prázdninové domy) Molino Mairena. Featuring an outdoor pool, Molino Mairena in Montefrío provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Molino Mairena se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie).

La Casa del Inglés

9,7

La Casa del Inglés

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa del Inglés. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, La Casa del Inglés is located in Montefrío. Ubytování La Casa del Inglés se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cortijo la Fe

9,5

Cortijo la Fe

Ubytování (Venkovský dům) Cortijo la Fe. Featuring a seasonal outdoor pool with amazing views of the countryside outside Montefrío, Cortijo la Fe is surrounded by gardens and terraces. Ubytování Cortijo la Fe se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie).

La Choza De Mamuyo

9,4

La Choza De Mamuyo

Ubytování (Prázdninový dům) La Choza De Mamuyo. Featuring an outdoor pool and pool views, La Choza De Mamuyo is located in Montefrío. Ubytování La Choza De Mamuyo se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nuevo Monteftur

9,4

Nuevo Monteftur

Ubytování (Penzion) Nuevo Monteftur. Situated in Montefrío, Nuevo Monteftur features free WiFi. The rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Nuevo Monteftur se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lola

9,3

Casa Lola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lola. Casa Lola is situated in Montefrío and offers a shared lounge and a terrace. The property has garden views and is 44 km from Rute. Ubytování Casa Lola se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Arrabal

9,3

Casa del Arrabal

Ubytování (Venkovský dům) Casa del Arrabal. Located in Montefrío, Casa del Arrabal provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Casa del Arrabal se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Los Albas, appartement

9,2

Casa de Los Albas, appartement

Ubytování (Apartmán) Casa de Los Albas, appartement. Situated in Montefrío, Casa de Los Albas, appartement features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Casa de Los Albas, appartement se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monteftur

9,2

Monteftur

Ubytování (Apartmány) Monteftur. Featuring a terrace and free WiFi, Monteftur features accommodation in Montefrío. Ubytování Monteftur se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cortijo Rural Las Nogueras

9,1

Cortijo Rural Las Nogueras

Ubytování (Prázdninový dům) Cortijo Rural Las Nogueras. Rustikální dům Cortijo Rural "Las Nogueras" se nachází 200 metrů od malé řeky a 10 km od Montefria. Ubytování Cortijo Rural Las Nogueras se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Lasnavillasmm

9

B&B Lasnavillasmm

Ubytování (Hostel) B&B Lasnavillasmm. B&B Lasnavillasmm is located in the hills outside Montefrío, 50 minutes’ drive from Granada. Ubytování B&B Lasnavillasmm se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa del Agua

8,7

La Casa del Agua

Ubytování (Venkovský dům) La Casa del Agua. La Casa del Agua has river views, free WiFi and free private parking, set in Montefrío. Ubytování La Casa del Agua se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coronichi

8,7

Coronichi

Ubytování (Apartmány) Coronichi. Coronichi se nachází v Montefríu. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, posezení, TV, pračku a vlastní koupelnu s bidetem a... Ubytování Coronichi se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Los Albas app 4p

7,3

Casa de Los Albas app 4p

Ubytování (Apartmán) Casa de Los Albas app 4p. Set in Montefrío in the Andalucía region, Casa de Los Albas app 4p features a balcony and city views. It has mountain views and free WiFi. Ubytování Casa de Los Albas app 4p se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attractive Villa in Montefrio with Private Swimming Pool

Attractive Villa in Montefrio with Private Swimming Pool

Ubytování (Vila) Attractive Villa in Montefrio with Private Swimming Pool. Boasting accommodation with a private pool, Attractive Villa in Montefrio with Private Swimming Pool is situated in Montefrío. Ubytování Attractive Villa in Montefrio with Private Swimming Pool se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Carmin Montefrio

Casa Carmin Montefrio

Ubytování (Vila) Casa Carmin Montefrio. Fabulous holiday home with spectacular views privacy guarantee is located in Montefrío and offers a garden and a terrace. Ubytování Casa Carmin Montefrio se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms

Nice home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms. Nice home in Montefrio with Outdoor swimming pool, Wi-Fi and 5 Bedrooms se nachází v Montefríu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem... Ubytování Nice home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa 1950

La Casa 1950

Ubytování (Vila) La Casa 1950. La Casa 1950 se nachází v Montefríu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování La Casa 1950 se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Iratxe Montefrío by Ruralidays

Casa Iratxe Montefrío by Ruralidays

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Iratxe Montefrío by Ruralidays. Casa Iratxe Montefrío by Ruralidays se nachází v Montefríu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. 39 km od Granady. Ubytování Casa Iratxe Montefrío by Ruralidays se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Allium Montefrio

Casa Allium Montefrio

Ubytování (Vila) Casa Allium Montefrio. Set in Montefrío, Casa Allium Montefrio features accommodation with a private pool. This villa provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Casa Allium Montefrio se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Paquita

Casa de Paquita

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Paquita. Featuring an outdoor pool and mountain views, Casa de Paquita is located in Montefrío. Ubytování Casa de Paquita se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cortijo El Canjilón MONTEFRÍO

Cortijo El Canjilón MONTEFRÍO

Ubytování (Prázdninový dům) Cortijo El Canjilón MONTEFRÍO. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Cortijo El Canjilón MONTEFRÍO is situated in Montefrío. Ubytování Cortijo El Canjilón MONTEFRÍO se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Jara Montefrio

Casa Jara Montefrio

Ubytování (Vila) Casa Jara Montefrio. Located in Montefrío in the Andalucía region, Casa Jara Montefrio features a garden. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Casa Jara Montefrio se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie).

Casa Anemona Montefrio

Casa Anemona Montefrio

Ubytování (Vila) Casa Anemona Montefrio. Situated in Montefrío, Casa Anemona Montefrio features a private pool. This villa also has free WiFi. Ubytování Casa Anemona Montefrio se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie).

Holiday Home Montefrio with Fireplace 06

Holiday Home Montefrio with Fireplace 06

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Montefrio with Fireplace 06. Featuring an outdoor pool and mountain views, Holiday Home Montefrio with Fireplace 06 is located in Cortijo de los Gitanos. Ubytování Holiday Home Montefrio with Fireplace 06 se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Awesome home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Úžasný dům in Montefrio se nachází v Montefríu a nabízí ubytování s venkovním bazénem, Wi-Fi a 3 ložnicemi, soukromým bazénem, terasou a výhledem na hory. Ubytování Awesome home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fantástica Casa de 3 BR y 3 Baños - Casa de Relax-

Fantástica Casa de 3 BR y 3 Baños - Casa de Relax-

Ubytování (Chata) Fantástica Casa de 3 BR y 3 Baños - Casa de Relax-. Situated in Montefrío, Fantástica Casa de 3 BR y 3 Baños - Casa de Relax- features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Fantástica Casa de 3 BR y 3 Baños - Casa de Relax- se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Awesome home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Amazing home in Montefrio with Outdoor swimming pool, Wi-Fi a 3 Bedrooms se nachází v Montefríu a nabízí soukromý bazén a výhled na hory. Ubytování Awesome home in Montefrio with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cortijo el Zafiro

Cortijo el Zafiro

Ubytování (Vila) Cortijo el Zafiro. Cortijo el Zafiro se nachází v Montefríu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Cortijo el Zafiro se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cortijo La Viñolilla en zona rural (Montefrío)

Cortijo La Viñolilla en zona rural (Montefrío)

Ubytování (Prázdninový dům) Cortijo La Viñolilla en zona rural (Montefrío). Cortijo La Viñolilla en zona rural (Montefrío) se nachází v Montefríu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 40 km od Granady. Ubytování Cortijo La Viñolilla en zona rural (Montefrío) se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Montefrio II

Casa Montefrio II

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Montefrio II. Casa Montefrio II se nachází v obci Montefrío v Andalusii a nabízí terasu. 21 km od Priego de Córdoba. Ubytování Casa Montefrio II se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Montefrio I

Casa Montefrio I

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Montefrio I. Casa Montefrio I is located in Montefrío. 21 km od Priego de Córdoba. Ubytování Casa Montefrio I se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Six-Bedroom Holiday Home in Montefrio

Six-Bedroom Holiday Home in Montefrio

Ubytování (Prázdninový dům) Six-Bedroom Holiday Home in Montefrio. Featuring an outdoor pool and mountain views, Six-Bedroom Holiday Home in Montefrio is located in Montefrío. Ubytování Six-Bedroom Holiday Home in Montefrio se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Molino Lorca

Molino Lorca

Ubytování (Prázdninový dům) Molino Lorca. Rustic style holiday home in a restored mill just outside Montefrio. Ubytování Molino Lorca se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie).

Montefrio Al Fresco

Montefrio Al Fresco

Ubytování (Luxusní stan) Montefrio Al Fresco. Located in Montefrío in the Andalucía region, Montefrio Al Fresco has a patio and pool views. This tented camp features a garden and free private parking. Ubytování Montefrio Al Fresco se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing apartment in Montefrio with WiFi and 2 Bedrooms

Amazing apartment in Montefrio with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Montefrio with WiFi and 2 Bedrooms. Amazing apartment in Montefrio with WiFi and 2 Bedrooms se nachází v Montefríu. 21 km od Priego de Córdoba. Ubytování Amazing apartment in Montefrio with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing apartment in Monterio with 2 Bedrooms

Amazing apartment in Monterio with 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Monterio with 2 Bedrooms. Amazing apartment in Monterio with 2 Bedrooms se nachází v Montefríu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Amazing apartment in Monterio with 2 Bedrooms se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Arveja Montefrio

Casa Arveja Montefrio

Ubytování (Vila) Casa Arveja Montefrio. Set in Montefrío in the Andalucía region, Casa Arveja Montefrio has a garden. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytování Casa Arveja Montefrio se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with 2 bedrooms in Montefrio with wonderful mountain view private pool enclosed garden 80 km from the slopes

House with 2 bedrooms in Montefrio with wonderful mountain view private pool enclosed garden 80 km from the slopes

Ubytování (Prázdninový dům) House with 2 bedrooms in Montefrio with wonderful mountain view private pool enclosed garden 80 km from the slopes. Boasting an outdoor pool and pool views, House with 2 bedrooms in Montefrío, with wonderful mountain view, private pool, enclosed garden - 80 km from the... Ubytování House with 2 bedrooms in Montefrio with wonderful mountain view private pool enclosed garden 80 km from the slopes se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie).

Orozca Farmhouse. Lagoon Pool with Retro Hot Tub.

Orozca Farmhouse. Lagoon Pool with Retro Hot Tub.

Ubytování (Vila) Orozca Farmhouse. Lagoon Pool with Retro Hot Tub.. Situated in Montefrío, Orozca Farmhouse. Lagoon Pool with Retro Hot Tub. Features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Orozca Farmhouse. Lagoon Pool with Retro Hot Tub. se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie).

Montefrio Al Fresco

Montefrio Al Fresco

Ubytování (Luxusní stan) Montefrio Al Fresco. Montefrio Al Fresco is situated in Montefrío and offers a garden and a terrace. Ubytování Montefrio Al Fresco se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa with 6 bedrooms in Montefrio with wonderful mountain view private pool and furnished terrace

Villa with 6 bedrooms in Montefrio with wonderful mountain view private pool and furnished terrace

Ubytování (Vila) Villa with 6 bedrooms in Montefrio with wonderful mountain view private pool and furnished terrace. Featuring an outdoor pool and pool views, Villa Carretera Huétor-Tájar is located in Montefrío. Ubytování Villa with 6 bedrooms in Montefrio with wonderful mountain view private pool and furnished terrace se nachází ve městě Montefrío (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)