Hledat

Ubytování

Casa Rural Villacinta Venkovský dům

Avenida de las Minas, 61, 21230 Cortegana, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Villacinta. Located in Cortegana, Casa Rural Villacinta looks onto the surrounding Aracena y Picos de Aroche Mountains. Ubytování Casa Rural Villacinta se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Rural Villacinta

There is a communal lounge area, which looks onto Cortegana’s Medieval castle. There is also a barbecue on the terrace. Located in Cortegana, Casa Rural Villacinta looks onto the surrounding Aracena y Picos de Aroche Mountains. Rosal de la Frontera and the Portuguese border are approximately 40 km away. The Villacinta is set in lovely gardens with terraces and porches with great views. This charming property offers rooms, suites and a villa, and features a seasonal indoor swimming pool. There is a TV and a private bathroom. The house is located in the Sierra Pelada y Ribera del Aserrador Mountains. All accommodation has a balcony or terrace and offers pleasant, pastel-coloured décor. The villa also features a lounge with a fireplace, and a kitchen. A traditional Andalusian breakfast, including Serrano ham, is served daily.

Vybavení ubytování Casa Rural Villacinta

 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Šatna
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Posezení
 • TV
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Parkování na ulici
 • Společenská místnost
 • Turistické informace
 • Pokojová služba
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Cortegana

Mirador Don Jose

9,4

Mirador Don Jose

Ubytování (Prázdninový dům) Mirador Don Jose. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Mirador Don Jose is situated in Cortegana. Ubytování Mirador Don Jose se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca El Manzano

9,3

Finca El Manzano

Ubytování (Venkovský dům) Finca El Manzano. Set in the heart of the Sierra de Aracena Nature Reserve, Finca El Manzano is located in Cortegana. Ubytování Finca El Manzano se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda Olivar del Chanza

9,1

Vivienda Olivar del Chanza

Ubytování (Vila) Vivienda Olivar del Chanza. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Vivienda Olivar del Chanza is situated in Cortegana. Ubytování Vivienda Olivar del Chanza se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Bravo

9,1

Finca Bravo

Ubytování (Apartmány) Finca Bravo. Set in Cortegana, 10 km from Galaroza, Finca Bravo offers an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Finca Bravo se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

María

9

María

Ubytování (Prázdninový dům) María. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, María is situated in Cortegana. Ubytování María se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cercado Forero

9

Cercado Forero

Ubytování (Venkovský dům) Cercado Forero. Set in Cortegana in the Andalucía region, Cercado Forero has a terrace and river views. Ubytování Cercado Forero se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sierra Luz

8,7

Hotel Sierra Luz

Ubytování (Hotel) Hotel Sierra Luz. Tento praktický hotel má krytý, vyhřívaný bazén obklopený svěží zahradou. Zdarma je k dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Sierra Luz se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Refugio de Los Molinos

8,7

El Refugio de Los Molinos

Ubytování (Venkovský dům) El Refugio de Los Molinos. Featuring an outdoor swimming pool and terrace, El Refugio de los Molinos is located 1. Ubytování El Refugio de Los Molinos se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Aceitón

7,7

El Aceitón

Ubytování (Penzion) El Aceitón. El Aceitón is located in Cortegana, in the Sierra de Aracena y Picos de Aroche Nature Reserve. Ubytování El Aceitón se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Cervantes

6,9

B&B Cervantes

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Cervantes. B&B Cervantes se nachází v Corteganě a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. 32 km od města Fregenal de la Sierra. Ubytování B&B Cervantes se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Cervantes

6,7

Pension Cervantes

Ubytování (Penzion) Pension Cervantes. Pensión Cervantes se nachází v Corteganě, v přírodní rezervaci Sierra de Aracena y Picos de Aroche. Ubytování Pension Cervantes se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Puerto los pinos

Puerto los pinos

Ubytování (Venkovský dům) Puerto los pinos. Featuring a garden, private pool and garden views, Puerto los pinos is set in Cortegana. Ubytování Puerto los pinos se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fuente Vieja

Fuente Vieja

Ubytování (Prázdninový dům) Fuente Vieja. Fuente Vieja se nachází v Corteganě a nabízí sdílený lounge. Do Araceny je to 23 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Fuente Vieja se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parajes del Chanza

Parajes del Chanza

Ubytování (Prázdninový dům) Parajes del Chanza. Parajes del Chanza is located in Cortegana and offers a restaurant and barbecue facilities. Ubytování Parajes del Chanza se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Navareonda

Finca Navareonda

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Navareonda. Finca Navareonda se nachází v Corteganě a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Do Araceny je to 23 km. Ubytování Finca Navareonda se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Superior Príncipe de Cortegana

Casa Rural Superior Príncipe de Cortegana

Ubytování (Vila) Casa Rural Superior Príncipe de Cortegana. Casa Rural Superior Príncipe de Cortegana se nachází v Corteganě a nabízí balkon s výhledem na bazén a do zahrady, venkovní bazén, krytý bazén a saunu. Ubytování Casa Rural Superior Príncipe de Cortegana se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA ROMERO

CASA ROMERO

Ubytování (Prázdninový dům) CASA ROMERO. CASA ROMERO se nachází v Corteganě v Andalusii a nabízí balkon. Prázdninový dům má výhled do zahrady a je vzdálen 6 km od Almonaster la Real. Ubytování CASA ROMERO se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El castañar del castillo

El castañar del castillo

Ubytování (Venkovský dům) El castañar del castillo. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, El castañar del castillo provides accommodation in Cortegana with free WiFi and garden... Ubytování El castañar del castillo se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet with 6 bedrooms in Cortegana with wonderful mountain view shared pool and enclosed garden

Chalet with 6 bedrooms in Cortegana with wonderful mountain view shared pool and enclosed garden

Ubytování (Chata) Chalet with 6 bedrooms in Cortegana with wonderful mountain view shared pool and enclosed garden. Chalet with 6 bedrooms in Cortegana with wonderful mountain view shared pool and enclosed garden is situated in Cortegana. Ubytování Chalet with 6 bedrooms in Cortegana with wonderful mountain view shared pool and enclosed garden se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie).

Villa with 4 bedrooms in Cortegana with wonderful mountain view private pool and enclosed garden

Villa with 4 bedrooms in Cortegana with wonderful mountain view private pool and enclosed garden

Ubytování (Vila) Villa with 4 bedrooms in Cortegana with wonderful mountain view private pool and enclosed garden. Boasting an outdoor pool and pool views, Villa with 4 bedrooms in Cortegana, with wonderful mountain view, private pool and enclosed garden is set in... Ubytování Villa with 4 bedrooms in Cortegana with wonderful mountain view private pool and enclosed garden se nachází ve městě Cortegana (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)