Hledat

Ubytování

Casa Rural Villa Lola Y Juan Venkovský dům

Fajardo,16, 35520 Haría, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Villa Lola Y Juan. Villa Lola Y Juan is a country-style hotel in the village of Haria, in northern Lanzarote. It offers an outdoor pool with sun loungers and free Wi-Fi. Ubytování Casa Rural Villa Lola Y Juan se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural Villa Lola Y Juan

They also have a well-equipped kitchenette and dining area with a fridge and microwave. Villa Lola Y Juan is a country-style hotel in the village of Haria, in northern Lanzarote. Rooms and apartments are offered at Hotel Rural Villa Lola Y Juan. Shops and restaurants are within a 5-minute walk of the hotel. In addition, the apartments have a living room with a sofa. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Haría. The garden terrace has barbecue facilities. Costa Teguise Golf Course is 26 km away, and it is a 35-minute drive to Lanzarote Airport. It offers an outdoor pool with sun loungers and free Wi-Fi. All feature a private bathroom with a hairdryer, Satellite TV and a safe, and a balcony or patio.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Wi- Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Casa Rural Villa Lola Y Juan

 • Toaletní papír
 • Vlastní koupelna
 • Terasa
 • Sluneční terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Knihovna
 • Solárium
 • TV s plochou obrazovkou
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
 • Společenská místnost
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Rezervace vstupenek
 • Turistické informace
 • Možnost vystavení faktury
 • Prostor pro kuřáky
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • K dispozici po celý rok

Jiná ubytování ve městě Haría

Casa Crisana

9,8

Casa Crisana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Crisana. Casa Crisana is set in Haría and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The holiday home has mountain views and is 30 km from Arrecife. Ubytování Casa Crisana se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Susi

9,7

Casita Susi

Ubytování (Apartmán) Casita Susi. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casita Susi is located in Haría. Ubytování Casita Susi se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Emblemático La Casa de los Naranjos

9,7

Hotel Emblemático La Casa de los Naranjos

Ubytování (Hotel) Hotel Emblemático La Casa de los Naranjos. Hotel Emblemático La Casa de los Naranjos se nachází v obci Haría a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Hotel Emblemático La Casa de los Naranjos se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Mujeres,Ocean

9,4

Casita Mujeres,Ocean

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Mujeres,Ocean. Casita Mujeres, Ocean offers accommodation in Haría, 700 metres from Playa de la Garita. Ubytování Casita Mujeres,Ocean se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca La Fuentecilla

9,4

Finca La Fuentecilla

Ubytování (Prázdninový areál) Finca La Fuentecilla. Set in Haría, 30 km from Arrecife, Finca La Fuentecilla offers an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Finca La Fuentecilla se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rural Gloria´s

9,3

Villa Rural Gloria´s

Ubytování (Venkovský dům) Villa Rural Gloria´s. Villa Rural Gloria´s se nachází v obci Haría na severu Lanzarote. Nabízí ubytování se zahradou s terasou a grilem. Ubytování Villa Rural Gloria´s se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxe Villa Haria Private Indoor Pool

9,2

Luxe Villa Haria Private Indoor Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Luxe Villa Haria Private Indoor Pool. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Luxe Villa Haria Private Indoor Pool is located in Haría. Ubytování Luxe Villa Haria Private Indoor Pool se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Rural Oasis 2

9,2

Apartamento Rural Oasis 2

Ubytování (Apartmán) Apartamento Rural Oasis 2. Apartamento Rural Oasis 2, a property with a garden, is located in Haría, 1.5 km from Playa de la Garita. Ubytování Apartamento Rural Oasis 2 se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote).

Casa Maria Dolores

9,2

Casa Maria Dolores

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maria Dolores. Located in Haría in the Canary Islands region, Casa Maria Dolores has a terrace and garden views. Ubytování Casa Maria Dolores se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manoa Eco House

9,1

Manoa Eco House

Ubytování (Venkovský dům) Manoa Eco House. Situated in Haría in the Canary Islands region, Manoa Eco House has a garden. The property is 30 km from Arrecife and free private parking is available. Ubytování Manoa Eco House se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote).

Casa Valle de Palmeras

9,1

Casa Valle de Palmeras

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Valle de Palmeras. Set in Haría, Casa Valle de Palmeras offers accommodation with a patio and free WiFi. The holiday home features garden views and is 30 km from Arrecife. Ubytování Casa Valle de Palmeras se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roca redonda

9

Roca redonda

Ubytování (Prázdninový dům) Roca redonda. Boasting sea views, Roca redonda offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.8 km from Caleta de las Escamas Beach. Ubytování Roca redonda se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lanzarote Villa historica con terraza y jardín by Lightbooking

8,9

Lanzarote Villa historica con terraza y jardín by Lightbooking

Ubytování (Prázdninový dům) Lanzarote Villa historica con terraza y jardín by Lightbooking. Boasting a garden and a terrace, Lanzarote Villa historica con terraza y jardín by Lightbooking offers accommodation in Haría with free WiFi and mountain... Ubytování Lanzarote Villa historica con terraza y jardín by Lightbooking se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Emblemática Villa Delmás

8,8

Casa Emblemática Villa Delmás

Ubytování (Aparthotel) Casa Emblemática Villa Delmás. Casa Emblemática Villa Delmás is a detached villa located in Haría city centre, in the Lanzarote Region. Ubytování Casa Emblemática Villa Delmás se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eco Reyna House

8,5

Eco Reyna House

Ubytování (Prázdninový dům) Eco Reyna House. Eco Reyna House se nachází v obci Haría a nabízí zahradu a terasu. 22 km od Arrecife. Ubytování Eco Reyna House se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca la Crucita Haria Lanzarote

8,4

Finca la Crucita Haria Lanzarote

Ubytování (Vily) Finca la Crucita Haria Lanzarote. Situated in Haría, 29 km from Arrecife, Finca la Crucita Haria Lanzarote features an outdoor heated swimming pool and free WiFi. Ubytování Finca la Crucita Haria Lanzarote se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mercedes

8,3

Casa Mercedes

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mercedes. Casa Mercedes se nachází v obci Haría. 21 km od Arrecife. Ubytování Casa Mercedes se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Abuela Elena

8

Casa Abuela Elena

Ubytování (Penzion) Casa Abuela Elena. Casa Abuela Elena se nachází v obci Haría a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Casa Abuela Elena se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Las Vistas

8

Casa Las Vistas

Ubytování (Penzion) Casa Las Vistas. Penzion Casa Las Vistas se nachází ve vesnici Haría a nabízí společný lounge, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Las Vistas se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYC

Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYC

Ubytování (Apartmán) Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYC. Boasting accommodation with a terrace, Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYC is set in Haría. Guests can enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYC se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Bodeguita House

La Bodeguita House

Ubytování (Vila) La Bodeguita House. La Bodeguita House se nachází v obci Haría na ostrově Lanzarote a nabízí zahradu. 25 km od Arrecife. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování La Bodeguita House se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Luxury Penthouse at Casita Palmera

The Luxury Penthouse at Casita Palmera

Ubytování (Apartmán) The Luxury Penthouse at Casita Palmera. Luxury Penthouse at Casita Palmera se nachází v obci Haría a nabízí venkovní bazén, bar a terasu. 41 km od Puerto del Carmen. Ubytování The Luxury Penthouse at Casita Palmera se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Palmera

Casita Palmera

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Palmera. Boasting a garden, private pool and mountain views, Casita Palmera is set in Haría. Ubytování Casita Palmera se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

planta baja mar

planta baja mar

Ubytování (Apartmán) planta baja mar. Planta baja mar is set in Haría. The accommodation is 16 km from Costa Teguise. Ubytování planta baja mar se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYC

Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYC

Ubytování (Prázdninový dům) Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYC. Situated in Haría, Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYC features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYC se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Delmás

Apartamentos Delmás

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Delmás. Apartamentos Delmás se nachází v obci Haría, 25 km od letoviska Costa Teguise, a nabízí venkovní bazén a vířivku. Ubytování Apartamentos Delmás se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Susi

Casita Susi

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Susi. Situated in Haría, Casita Susi provides a private pool and free WiFi. The property has mountain views and is 17 km from Costa Teguise. Ubytování Casita Susi se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Citnalta

Citnalta

Ubytování (Apartmán) Citnalta. Citnalta is situated in Haría. The property is 31 km from Puerto del Carmen, and complimentary private parking is provided. Ubytování Citnalta se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Maria Dolores

Casa Maria Dolores

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maria Dolores. Casa Maria Dolores is situated in Haría. The property is 30 km from Puerto del Carmen and free private parking is offered. Ubytování Casa Maria Dolores se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-CYB

Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-CYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-CYB. Set in Haría, Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-CYB offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 29 km from Arrecife. Ubytování Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-CYB se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYE

Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYE

Ubytování (Apartmán) Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYE. Located in Haría, Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYE provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 29 km from Arrecife. Ubytování Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYE se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYB

Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYB

Ubytování (Prázdninový dům) Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYB. Featuring accommodation with a terrace, Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYB is located in Haría. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytování Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYB se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Apartament Arrieta

Beautiful Apartament Arrieta

Ubytování (Apartmán) Beautiful Apartament Arrieta. Featuring mountain views, Beautiful Apartament Arrieta provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 500 metres from Playa de la Garita. Ubytování Beautiful Apartament Arrieta se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Palmera y Casa Dátil

Casa Palmera y Casa Dátil

Ubytování (Apartmány) Casa Palmera y Casa Dátil. Situated in Haría in the Canary Islands region, casa palmera features accommodation with free private parking. Ubytování Casa Palmera y Casa Dátil se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Carmelo

Casita Carmelo

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Carmelo. Featuring an outdoor pool and mountain views, Casita Carmelo is situated in Haría. Ubytování Casita Carmelo se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYD

Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYD

Ubytování (Prázdninový dům) Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYD. Located in Haría in the Lanzarote region, Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYD has a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYD se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Penthouse

The Penthouse

Ubytování (Prázdninový dům) The Penthouse. Located in Haría in the Canary Islands region, The Penthouse has a garden. The holiday home features mountain views and is 16 km from Costa Teguise. Ubytování The Penthouse se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Pirul

Apartamento Pirul

Ubytování (Apartmán) Apartamento Pirul. Apartamento Pirul se nachází v obci Haría. 2,9 km od pláže Playa de la Garita. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamento Pirul se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Ye

Apartamento Ye

Ubytování (Apartmán) Apartamento Ye. Boasting a garden, Apartamento Ye offers accommodation in Haría with free WiFi and mountain views. The air-conditioned accommodation is 33 km from... Ubytování Apartamento Ye se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-CYA

Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-CYA. Located in Haría, Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-CYA provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 29 km from Arrecife. Ubytování Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-CYA se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYD

Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYD

Ubytování (Apartmán) Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYD. Boasting accommodation with a terrace, Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYD is situated in Haría. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartments Casa Rural Haría - ACE01010-DYD se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mar y Sol

Casa Mar y Sol

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mar y Sol. Located in Haría in the Canary Islands region, Casa Mar y Sol has a patio and garden views. Ubytování Casa Mar y Sol se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa El Billar

Casa El Billar

Ubytování (Apartmán) Casa El Billar. Set in Haría, Casa El Billar offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 17 km from Costa Teguise. Ubytování Casa El Billar se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Bodega - House on volcano with a piano

La Bodega - House on volcano with a piano

Ubytování (Vila) La Bodega - House on volcano with a piano. Featuring a garden, La Bodega - House on volcano with a piano provides accommodation in Haría with free WiFi and mountain views. Ubytování La Bodega - House on volcano with a piano se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RINCON DE LA MOZA

RINCON DE LA MOZA

Ubytování (Prázdninový dům) RINCON DE LA MOZA. RINCON DE LA MOZA, a property with a terrace, is situated in Haría, 2.9 km from Playa de la Garita. Ubytování RINCON DE LA MOZA se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote).

Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYA

Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYA

Ubytování (Prázdninový dům) Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYA. Located in Haría, Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYA provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Villas Finca La Crucita Haría - ACE01006-FYA se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Palmera, Country Home, Haria, Lanzarote

Casita Palmera, Country Home, Haria, Lanzarote

Ubytování (Vila) Casita Palmera, Country Home, Haria, Lanzarote. Casita Palmera, Country Home, Haria, Lanzarote se nachází v Haríi a nabízí venkovní bazén, bar a zahradu. 41 km od Puerto del Carmen. Ubytování Casita Palmera, Country Home, Haria, Lanzarote se nachází ve městě Haría (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)