Hledat

Ubytování

CASA RURAL LA TABONA Prázdninový dům

3 Calle Merese, 38911 Frontera, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) CASA RURAL LA TABONA. CASA RURAL LA TABONA is set in Frontera and offers an outdoor swimming pool, barbecue facilities and a terrace. Ubytování CASA RURAL LA TABONA se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování CASA RURAL LA TABONA

CASA RURAL LA TABONA is set in Frontera and offers an outdoor swimming pool, barbecue facilities and a terrace. This holiday home is fitted with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. The air-conditioned accommodation is 12 km from Valverde, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování CASA RURAL LA TABONA

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Kuchyňský kout
 • TV s plochou obrazovkou
 • Topení
 • Klimatizace
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Terasa
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • K dispozici po celý rok
 • K dispozici pro všechny věkové skupiny
 • Výhled

Jiná ubytování ve městě Frontera

Villamocanes

9,9

Villamocanes

Ubytování (Vila) Villamocanes. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villamocanes is located in Frontera. Ubytování Villamocanes se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda Vacacional Tinganar 1501

9,9

Vivienda Vacacional Tinganar 1501

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda Vacacional Tinganar 1501. Vivienda Vacacional Tinganar 1501 se nachází ve Fronteře v regionu El Hierro a nabízí terasu. 11 km od Valverde. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vivienda Vacacional Tinganar 1501 se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MarSalada

9,9

MarSalada

Ubytování (Vila) MarSalada. Set in Frontera, MarSalada offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. The villa has pool views and is 13 km from Valverde. Ubytování MarSalada se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIVIENDA VACACIONAL CRUZ ALTA

9,8

VIVIENDA VACACIONAL CRUZ ALTA

Ubytování (Prázdninový dům) VIVIENDA VACACIONAL CRUZ ALTA. Situated in Frontera in the Canary Islands region, VIVIENDA VACACIONAL CRUZ ALTA features a patio and city views. Ubytování VIVIENDA VACACIONAL CRUZ ALTA se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Nisdafe

9,8

Apartamentos Nisdafe

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Nisdafe. Set in Frontera, Apartamentos Nisdafe offers accommodation with a patio and free WiFi. The apartment features sea views and is 19 km from Valverde. Ubytování Apartamentos Nisdafe se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Merese 3 Habitaciones

9,7

Apartamento Merese 3 Habitaciones

Ubytování (Apartmán) Apartamento Merese 3 Habitaciones. Offering free WiFi and mountain views, Apartamento Merese 3 Habitaciones is an accommodation set in Frontera. Ubytování Apartamento Merese 3 Habitaciones se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Picota

9,7

Casa La Picota

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Picota. Located in Los Llanillos in the Canary Islands region, Casa La Picota has a patio and garden views. Ubytování Casa La Picota se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento nuevo con WiFi

9,7

Apartamento nuevo con WiFi

Ubytování (Apartmán) Apartamento nuevo con WiFi. Situated in Frontera, Apartamento nuevo con WiFi features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartamento nuevo con WiFi se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VV La Escondida

9,7

VV La Escondida

Ubytování (Prázdninový dům) VV La Escondida. Offering free WiFi and sea views, VV La Escondida is an accommodation situated in Frontera. Ubytování VV La Escondida se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tu Casa En Frontera

9,7

Tu Casa En Frontera

Ubytování (Prázdninový dům) Tu Casa En Frontera. Tu Casa En Frontera is situated in La Frontera. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. Ubytování Tu Casa En Frontera se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Mi Abuela Maria

9,6

Casa de Mi Abuela Maria

Ubytování (Venkovský dům) Casa de Mi Abuela Maria. Situated in El Hierro’s Golfo Valley, Casa de Mi Abuela Maria offers a sauna, hot tub, terraces and gardens overlooking the Atlantic Ocean. Ubytování Casa de Mi Abuela Maria se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA EL NATERO 1

9,6

CASA EL NATERO 1

Ubytování (Prázdninový dům) CASA EL NATERO 1. CASA EL NATERO 1 is set in Betenama and offers a garden and a terrace. The property is 3.8 km from Valverde and free private parking is offered. Ubytování CASA EL NATERO 1 se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Elvira Frontera

9,6

Casa Elvira Frontera

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Elvira Frontera. Casa Elvira Frontera is set in Frontera and offers a shared lounge. Ubytování Casa Elvira Frontera se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tabaiba Dulce

9,6

Casa Tabaiba Dulce

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tabaiba Dulce. Casa Tabaiba Dulce se nachází ve Fronteře a nabízí vířivku. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Tabaiba Dulce se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Guinea

9,6

Casa Guinea

Ubytování (Venkovský dům) Casa Guinea. Casa Guinea is set in Frontera and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Guinea se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tejeguate

9,6

Villa Tejeguate

Ubytování (Vila) Villa Tejeguate. Located in Frontera, Villa Tejeguate provides accommodation with a private pool. Ubytování Villa Tejeguate se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LOFT DE TATO

9,6

LOFT DE TATO

Ubytování (Prázdninový dům) LOFT DE TATO. Situated in Frontera in the Canary Islands region, LOFT DE TATO has a patio and sea views. Ubytování LOFT DE TATO se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Puestita de Sol

9,6

Puestita de Sol

Ubytování (Apartmán) Puestita de Sol. Puestita de Sol se nachází ve Fronteře v regionu El Hierro a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Puestita de Sol se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Arteaga

9,5

Casa Arteaga

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Arteaga. Set in Frontera in the Canary Islands region, Casa Arteaga has a terrace. Ubytování Casa Arteaga se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA LA GORONA

9,5

CASA LA GORONA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA LA GORONA. CASA LA GORONA is set in Frontera and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování CASA LA GORONA se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Juyona

9,5

Casa La Juyona

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Juyona. Casa La Juyona se nachází ve Fronteře a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Výhled směřuje na město a hory. Ubytování Casa La Juyona se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Los Llanillos

9,4

Casa Rural Los Llanillos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Los Llanillos. Casa Rural Los Llanillos is situated in Frontera and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Rural Los Llanillos se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vista Guapa

9,4

Casa Vista Guapa

Ubytování (Apartmán) Casa Vista Guapa. Located in Frontera in the Canary Islands region, Casa Vista Guapa features a patio and garden views. Ubytování Casa Vista Guapa se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Villamaravilla, la tranquila diferencia

9,4

Casa Villamaravilla, la tranquila diferencia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Villamaravilla, la tranquila diferencia. Casa Villamaravilla, la Trana diferencia se nachází ve městě Frontera a nabízí vířivku. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Villamaravilla, la tranquila diferencia se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mi Jardin

9,4

Mi Jardin

Ubytování (Prázdninový dům) Mi Jardin. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Mi Jardin is located in Frontera. Ubytování Mi Jardin se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos El Jablito

9,4

Apartamentos El Jablito

Ubytování (Apartmán) Apartamentos El Jablito. Located in Frontera in the Canary Islands region, Apartamentos El Jablito features a balcony and city views. Ubytování Apartamentos El Jablito se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Isora

9,4

Apartamentos Isora

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Isora. Set in Frontera in the Canary Islands region, Apartamentos Isora has a patio and city views. Ubytování Apartamentos Isora se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Viges

9,4

Casa Viges

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Viges. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Casa Viges provides accommodation in El Pinar del Hierro with free WiFi and sea views. Ubytování Casa Viges se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa La Hiedra

9,4

Villa La Hiedra

Ubytování (Prázdninový dům) Villa La Hiedra. Situated in Frontera, Villa La Hiedra features accommodation with a private pool and pool views. Ubytování Villa La Hiedra se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Con Barbacoa

9,3

Casa Con Barbacoa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Con Barbacoa. Located in Frontera in the Canary Islands region, Casa Con Barbacoa features a patio and garden views. Ubytování Casa Con Barbacoa se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft Con Encanto

9,3

Loft Con Encanto

Ubytování (Apartmán) Loft Con Encanto. Loft Con Encanto se nachází ve Fronteře v regionu El Hierro a nabízí terasu. Ubytování Loft Con Encanto se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Puntagrande

9,3

Hotel Puntagrande

Ubytování (Hotel) Hotel Puntagrande. Located in Frontera, Hotel Puntagrande is set on a tongue of lava rocks, surrounded by the ocean with a spectacular view from all the rooms and from the... Ubytování Hotel Puntagrande se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA MIRAMAR FRONTERA

9,3

CASA MIRAMAR FRONTERA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MIRAMAR FRONTERA. Set in Frontera in the Canary Islands region, CASA MIRAMAR FRONTERA has a patio and garden views. Ubytování CASA MIRAMAR FRONTERA se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita del Lomo

9,3

Casita del Lomo

Ubytování (Prázdninový dům) Casita del Lomo. Situated 3.5 km from Frontera, a 7-minute drive from the beach, Casita del Lomo offers self-catering accommodation with free public parking. Ubytování Casita del Lomo se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vista al Mar

9,3

Vista al Mar

Ubytování (Apartmán) Vista al Mar. Vista al Mar se nachází ve Fronteře a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné... Ubytování Vista al Mar se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vv Bimba

9,2

Vv Bimba

Ubytování (Prázdninový dům) Vv Bimba. Located in Frontera in the Canary Islands region, Vv Bimba has a balcony and sea views. The property features garden views and is 15 km from Valverde. Ubytování Vv Bimba se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Zamora

9,2

La Zamora

Ubytování (Prázdninový dům) La Zamora. Located in Guarazoca in the Canary Islands region, La Zamora has a terrace and mountain views. Ubytování La Zamora se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vv López-Aguilar

9,2

Vv López-Aguilar

Ubytování (Prázdninový dům) Vv López-Aguilar. Vv López-Aguilar se nachází ve Fronteře a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Nabízí výhled na hory a terasu. Ubytování Vv López-Aguilar se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estudio Rural de Piedra

9,2

Estudio Rural de Piedra

Ubytování (Apartmán) Estudio Rural de Piedra. Located in Frontera in the Canary Islands region, Estudio Rural de Piedra has a patio and garden views. Ubytování Estudio Rural de Piedra se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA EL NATERO 2

9,2

CASA EL NATERO 2

Ubytování (Prázdninový dům) CASA EL NATERO 2. CASA EL NATERO 2 is situated in Betenama and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property is 3. Ubytování CASA EL NATERO 2 se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASITA CON ENCANTO

9,2

CASITA CON ENCANTO

Ubytování (Prázdninový dům) CASITA CON ENCANTO. Located in Frontera in the Canary Islands region, CASITA CON ENCANTO features a patio and sea views. Ubytování CASITA CON ENCANTO se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa rural Antonio García

9,2

Casa rural Antonio García

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural Antonio García. Casa rural Antonio García is set in Frontera and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa rural Antonio García se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning Chic House by the sea in Frontera Valley

9,1

Stunning Chic House by the sea in Frontera Valley

Ubytování (Prázdninové domy) Stunning Chic House by the sea in Frontera Valley. Featuring a terrace, Stunning Chic House by the sea in Frontera Valley features accommodation in Frontera. Ubytování Stunning Chic House by the sea in Frontera Valley se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa El Almendrillo

9,1

Casa El Almendrillo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Almendrillo. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Casa El Almendrillo provides accommodation in Frontera with free WiFi and sea views. Ubytování Casa El Almendrillo se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casita de Malnombre

9,1

La Casita de Malnombre

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita de Malnombre. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, La Casita de Malnombre provides accommodation in Frontera with free WiFi and sea views. Ubytování La Casita de Malnombre se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Puerto de la Estaca

9,1

Casa Puerto de la Estaca

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Puerto de la Estaca. Offering free WiFi, Casa Puerto de la Estaca is set on the beachfront in Puerto de la Estaca. The property features garden views and is 8 km from Valverde. Ubytování Casa Puerto de la Estaca se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agua Nueva 53

9,1

Agua Nueva 53

Ubytování (Prázdninový dům) Agua Nueva 53. Situated in Frontera in the El Hierro region, AGUA NUEVA 53 features a garden. Ubytování Agua Nueva 53 se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los canteros de Belgara

9,1

Los canteros de Belgara

Ubytování (Prázdninový dům) Los canteros de Belgara. Los canteros de Belgara se nachází ve Fronteře v regionu El Hierro a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Los canteros de Belgara se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dos Violetas

9

Dos Violetas

Ubytování (Prázdninový dům) Dos Violetas. Situated in Mocanal in the Canary Islands region, Dos Violetas features a patio and garden views. Ubytování Dos Violetas se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA PACO Y NINA

9

CASA PACO Y NINA

Ubytování (Prázdninové domy) CASA PACO Y NINA. Set in Frontera, CASA PACO Y NINA provides accommodation with a kitchen. Complimentary WiFi is featured. Valverde is 11 km from the holiday home. Ubytování CASA PACO Y NINA se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apt Amos 3 dorm terraza y vistas al mar y la montaña

9

Apt Amos 3 dorm terraza y vistas al mar y la montaña

Ubytování (Apartmán) Apt Amos 3 dorm terraza y vistas al mar y la montaña. Featuring accommodation with a patio, Apartamento Amos is set in Frontera. The property has sea views and is 12 km from Valverde. Ubytování Apt Amos 3 dorm terraza y vistas al mar y la montaña se nachází ve městě Frontera (Španělsko - El Hierro).