Hledat

Ubytování

Casa Rural la Gotera Prázdninový dům

CUV-8341, Belmonte, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural la Gotera. Casa Rural la Gotera is set in Belmonte and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování Casa Rural la Gotera se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural la Gotera

Casa Rural la Gotera is set in Belmonte and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. A terrace is available for guests to use at the holiday home. The property is 49 km from Villarrobledo, and complimentary private parking is offered.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Casa Rural la Gotera

 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • Sezónní
 • K dispozici pro všechny věkové skupiny
 • Venkovní lázeň
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Belmonte

Casa la Isabelica

9,8

Casa la Isabelica

Ubytování (Prázdninový dům) Casa la Isabelica. Featuring accommodation with a patio, Casa la Isabelica is located in Belmonte. The property has city views and is 49 km from Villarrobledo. Ubytování Casa la Isabelica se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha).

El Bálsamo

9,8

El Bálsamo

Ubytování (Venkovský dům) El Bálsamo. Featuring pool views, El Bálsamo in Belmonte features accommodation, a bar and a garden. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování El Bálsamo se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Pedro Páez

9,7

Casa Pedro Páez

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Pedro Páez. Located in Belmonte, Casa Pedro Páez provides accommodation with seating area. Ubytování Casa Pedro Páez se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Casa Julia

9,7

Casa Julia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Julia. Casa Julia se nachází v Belmonte a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Casa Julia se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Retiro del Pilar

9,7

El Retiro del Pilar

Ubytování (Hotel) El Retiro del Pilar. El Retiro se nachází v Belmonte. del Pilar má také zahradu. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování El Retiro del Pilar se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Insula Barataria

9,7

Insula Barataria

Ubytování (Bed and breakfast) Insula Barataria. Situated in Belmonte, a 10-minute walk from Belmonte Castle, Insula Barataria features a shared outdoor pool and offers rooms with heating and free Wi-Fi. Ubytování Insula Barataria se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Casa La Abuela

9,6

Casa Rural Casa La Abuela

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Casa La Abuela. Casa Rural Casa La Abuela is set in Belmonte. This holiday home offers air-conditioned accommodation with free WiFi. The holiday home has a flat-screen TV. Ubytování Casa Rural Casa La Abuela se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa de Gonzala

9,6

La Casa de Gonzala

Ubytování (Venkovský dům) La Casa de Gonzala. Set in Belmonte in the Castilla-La Mancha Region, 47 km from Alcazar de San Juan, La Casa de Gonzala features a barbecue and hot tub. Ubytování La Casa de Gonzala se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa de la Vieja

9,4

La Casa de la Vieja

Ubytování (Venkovský dům) La Casa de la Vieja. Offering a terrace and views of the garden, La Casa de la Vieja is located in the medieval town of Belmonte, in the Castilla-La Mancha Region. Ubytování La Casa de la Vieja se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Paseo

9,4

El Paseo

Ubytování (Penzion) El Paseo. El Paseo is offering accommodation in Belmonte. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování El Paseo se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casa tur

9,3

casa tur

Ubytování (Prázdninový dům) casa tur. Set in Belmonte in the Castilla-La Mancha region, casa tur has a garden. Ubytování casa tur se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural El Descanso del Quijote

9

Casa Rural El Descanso del Quijote

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural El Descanso del Quijote. Located in Belmonte village, Casa Rural El Descanso del Quijoute features traditional décor and air conditioned- rooms. Ubytování Casa Rural El Descanso del Quijote se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Aguardas

8,8

Las Aguardas

Ubytování (Prázdninový dům) Las Aguardas. Las Aguardas is located in Belmonte. Hiking can be enjoyed nearby. Villarrobledo is 48 km from the holiday home. Ubytování Las Aguardas se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hospedería Real Casona la Beltraneja

8,7

Hospedería Real Casona la Beltraneja

Ubytování (Penzion – hostinec) Hospedería Real Casona la Beltraneja. Hospedería Real Casona la Beltraneja se nachází v historické budově ze 17. století v historickém centru Belmonte. Ubytování Hospedería Real Casona la Beltraneja se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palacio Buenavista Hospederia

8,5

Palacio Buenavista Hospederia

Ubytování (Hotel) Palacio Buenavista Hospederia. Set in Don Quixote country, this attractive guesthouse is designed in a traditional, rural and rustic-style. Ubytování Palacio Buenavista Hospederia se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palacio del Infante Don Juan Manuel Hotel Spa

8,3

Palacio del Infante Don Juan Manuel Hotel Spa

Ubytování (Hotel) Palacio del Infante Don Juan Manuel Hotel Spa. Palacio del Infante Don Juan Manuel Hotel Spa sídlí v paláci ze 14. století s krásným výhledem na hrad Belmonte. Ubytování Palacio del Infante Don Juan Manuel Hotel Spa se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Delicia

7,3

Apartamento Delicia

Ubytování (Apartmány) Apartamento Delicia. Apartamento Delicia is set in Belmonte. Each unit is fitted with a fully equipped kitchen with a microwave, a seating area, a flat-screen TV, a washing... Ubytování Apartamento Delicia se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Torre del Homenaje

Casa Rural Torre del Homenaje

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Torre del Homenaje. Casa Rural Torre del Homenaje se nachází v Belmonte a nabízí venkovní bazén a výhled na město. Ubytování Casa Rural Torre del Homenaje se nachází ve městě Belmonte (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)