Hledat

Ubytování

Casa Rural La Central-La Higuerilla Venkovský dům

Polígono 8 Parc.4, 05000 El Barco de Ávila, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Central-La Higuerilla. Casa Rural La Central-La Higuerilla is situated in El Barco de Ávila and offers a garden and a terrace. The accommodation is 31 km from Candelario. Ubytování Casa Rural La Central-La Higuerilla se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural La Central-La Higuerilla

Baños de Montemayor is 43 km from the country house, while Béjar is 29 km from the property. This country house has 5 bedrooms, a kitchen, a TV, a seating area and 5 bathrooms. The accommodation is 31 km from Candelario. Casa Rural La Central-La Higuerilla is situated in El Barco de Ávila and offers a garden and a terrace.

Vybavení ubytování Casa Rural La Central-La Higuerilla

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Jídelna
 • Posezení
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Zahrada
 • Klimatizace
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Možnost vystavení faktury

Jiná ubytování ve městě El Barco de Ávila

Alojamiento Familiar Conde Don Ramon

9,8

Alojamiento Familiar Conde Don Ramon

Ubytování (Apartmán) Alojamiento Familiar Conde Don Ramon. Set 600 meters from Convent of Saint Teresa, Holiday Home Don Ramon is located in Old Town of Avila of Avila. This apartment offers a terrace. Ubytování Alojamiento Familiar Conde Don Ramon se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa del Colmao

9,7

La Casa del Colmao

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa del Colmao. La Casa del Colmao se nachází v Avile, 25 km od obchodního centra Bulevar-Carrefour a Národní policejní akademie. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování La Casa del Colmao se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Armonia

9,7

Casa Armonia

Ubytování (Vila) Casa Armonia. Featuring free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and barbecue facilities, Casa Armonia provides accommodation in Avila with free WiFi and pool... Ubytování Casa Armonia se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VUT LOS RECUERDOS DE SANDRA

9,7

VUT LOS RECUERDOS DE SANDRA

Ubytování (Apartmán) VUT LOS RECUERDOS DE SANDRA. Offering free WiFi and mountain views, VUT LOS RECUERDOS DE SANDRA is an accommodation located in El Barco de Ávila. Ubytování VUT LOS RECUERDOS DE SANDRA se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment iDesign

9,6

Apartment iDesign

Ubytování (Apartmán) Apartment iDesign. Situated in the centre of Avila, Apartment iDesign is an apartment featuring a sun terrace. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartment iDesign se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Robles

9,5

Los Robles

Ubytování (Chata) Los Robles. Boasting accommodation with a patio, Los Robles is situated in Pradosegar. The property features garden views and is 47 km from Navarredonda de Gredos. Ubytování Los Robles se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Premier Sofraga Palacio

9,5

Best Western Premier Sofraga Palacio

Ubytování (Hotel) Best Western Premier Sofraga Palacio. Best Western Premier Sofraga Palacio se nachází v Avile, 100 metrů od radnice. Nabízí ubytování s restaurací, soukromým parkovištěm, barem a zahradou. Ubytování Best Western Premier Sofraga Palacio se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atardecer en Gredos 2

9,5

Atardecer en Gredos 2

Ubytování (Prázdninový dům) Atardecer en Gredos 2. Atardecer en Gredos 2 se nachází v San Bartolomé de Tormes a nabízí vířivku. 43 km od Jerte. Ubytování Atardecer en Gredos 2 se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atardecer en Gredos 1

9,3

Atardecer en Gredos 1

Ubytování (Prázdninový dům) Atardecer en Gredos 1. Situated in San Bartolomé de Tormes in the Castile and Leon region, Atardecer en Gredos 1 has a garden. Ubytování Atardecer en Gredos 1 se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Modista

9,3

La Modista

Ubytování (Prázdninový dům) La Modista. Featuring a spa bath, La Modista is located in El Barco de Ávila. The accommodation is 31 km from Candelario. Ubytování La Modista se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La Central-Peñagorda

9,2

Casa Rural La Central-Peñagorda

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Central-Peñagorda. Located in El Barco de Ávila, Casa Rural La Central-Peñagorda provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Casa Rural La Central-Peñagorda se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Tremedal

9,1

Apartamento Tremedal

Ubytování (Apartmán) Apartamento Tremedal. Apartamento Tremedal se nachází v El Barco de Ávila v Kastilii a Leonu a nabízí terasu. Jarandilla de la Vera leží 28 km daleko. Ubytování Apartamento Tremedal se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Quinta Del Chocolatero

8,9

La Quinta Del Chocolatero

Ubytování (Apartmány) La Quinta Del Chocolatero. La Quinta Del Chocolatero offers apartments with hot tubs. Ubytování La Quinta Del Chocolatero se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellavista

8,8

Bellavista

Ubytování (Hotel) Bellavista. Situated in El Barco de Ávila, Bellavista has a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytování Bellavista se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurante Sonsoles

8,4

Hotel Restaurante Sonsoles

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurante Sonsoles. Set on the Nuestra Señora de Sonsoles Sanctuary, Hotel Restaurante Sonsoles is located 4 km from Ávila. Ubytování Hotel Restaurante Sonsoles se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Mirador de Avila

8,3

Hostal Mirador de Avila

Ubytování (Penzion) Hostal Mirador de Avila. Located 100 metres from the Four Columns Monument, Hostal Mirador de Avila offers views of Ávila’s ancient city walls. Ubytování Hostal Mirador de Avila se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Izan Puerta de Gredos

8,3

Izan Puerta de Gredos

Ubytování (Hotel) Izan Puerta de Gredos. Tento okouzlující hotel v malebném městečku Barco de Ávila je obklopen přírodou a představuje ideální místo k odpočinku a relaxaci. Ubytování Izan Puerta de Gredos se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento Losillas 2

8,3

Alojamiento Losillas 2

Ubytování (Apartmán) Alojamiento Losillas 2. Alojamiento Losillas 2 is centrally located, 2 minutes’ walk from Avila’s city wall and a 5-minute walk from the Cathedral. Ubytování Alojamiento Losillas 2 se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel H2 Avila

8,2

Hotel H2 Avila

Ubytování (Hotel) Hotel H2 Avila. Situated just 3 minutes’ drive from the centre of Avila, this hotel enjoys views of the medieval city walls, located 2 km away. Ubytování Hotel H2 Avila se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Alcántara

8,2

Hostal Alcántara

Ubytování (Penzion) Hostal Alcántara. Set within Avila’s city walls, Hostal Alcántara is close to Avila’s Cathedral, the Town Hall and San Vicente Basilica. Ubytování Hostal Alcántara se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hospedium Hotel Mirador de Gredos

8,1

Hospedium Hotel Mirador de Gredos

Ubytování (Hotel) Hospedium Hotel Mirador de Gredos. Situated on the banks of the Tormes River, guests at this modern hotel can enjoy wonderful mountain views from the hotel’s summer terrace. Ubytování Hospedium Hotel Mirador de Gredos se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beatriz

8

Beatriz

Ubytování (Prázdninový dům) Beatriz. Beatriz is situated in El Barco de Ávila and offers a terrace. The property is 21 km from Béjar and free private parking is available. Ubytování Beatriz se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tormes

8

Casa Tormes

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tormes. Set in El Barco de Ávila in the Castile and Leon region, Casa Tormes has a patio and mountain views. Ubytování Casa Tormes se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Gran Hostal San Segundo

7,9

Gran Hostal San Segundo

Ubytování (Penzion) Gran Hostal San Segundo. Gran Hostal San Segundo is in the heart of Ávila, opposite the Cathedral and by the old city walls. All rooms offer central heating and free Wi-Fi. Ubytování Gran Hostal San Segundo se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alameda con jardín

7,8

Villa Alameda con jardín

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Alameda con jardín. Located in El Barco de Ávila in the Castile and Leon region, Villa Alameda con jardín features a garden. Ubytování Villa Alameda con jardín se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal El Pinar

7,7

Hostal El Pinar

Ubytování (Penzion) Hostal El Pinar. Set 2 km from Ávila’s old town, Hostal El Pinar features rooms with private bathrooms and free Wi-Fi. This guest house offers views of the city’s old... Ubytování Hostal El Pinar se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manoli

Manoli

Ubytování (Apartmán) Manoli. Situated in El Barco de Ávila in the Castile and Leon region, Manoli has a balcony. The accommodation is 30 km from Hervás. Ubytování Manoli se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural la Casa Grande

Casa Rural la Casa Grande

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural la Casa Grande. Casa Rural la Casa Grande is situated in El Barco de Ávila. The property is 31 km from Candelario and free private parking is available. Ubytování Casa Rural la Casa Grande se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural la Iglesuela

Casa Rural la Iglesuela

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural la Iglesuela. Set in El Barco de Ávila, Casa Rural la Iglesuela offers a private pool and free WiFi. The accommodation is 31 km from Candelario. Ubytování Casa Rural la Iglesuela se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MORGAN

MORGAN

Ubytování (Apartmán) MORGAN. Boasting city views, MORGAN offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 300 metres from Castilla y Leon Tourism Office. Ubytování MORGAN se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda de Uso Turístico La Atalaya

Vivienda de Uso Turístico La Atalaya

Ubytování (Apartmán) Vivienda de Uso Turístico La Atalaya. Vivienda de Uso Turístico La Atalaya is situated in El Barco de Ávila. The accommodation is 31 km from Candelario. Ubytování Vivienda de Uso Turístico La Atalaya se nachází ve městě El Barco de Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)