Hledat

Ubytování

Casa Rural José María Prázdninový dům

Glorieta, 5, 23470 Cazorla, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural José María. Casa Rural Jose María is set in the historic quarter of Cazorla, within the Sierra de Cazorla, Segura y Las Villas National Park. Ubytování Casa Rural José María se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural José María

Collado del Almendral Nature Reserve is 30 km from the property and Úbeda is 43 km away. Divided over 2 floors, it has 4 bedrooms and 2 living areas. Firewood is provided for free. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Cazorla! Casa Rural Jose María is set in the historic quarter of Cazorla, within the Sierra de Cazorla, Segura y Las Villas National Park. Upstairs you can find 3 bedrooms, a seating area with TV and sofas, a kitchen with hob and microwave, and a second bathroom. This 4-bedroom holiday home has a patio with barbecue. There is a free private parking space. The ground floor has a bathroom, bedroom, dining area and lounge with sofas and fireplace.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Gril
 • Topení

Vybavení ubytování Casa Rural José María

 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Jídelní stůl
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Kuchyňský kout
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Další koupelna
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Vana
 • Sprcha
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Krb
 • Posezení
 • TV
 • Dlážděná/ Mramorová podlaha
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Gril
 • Možnost vystavení faktury

Jiná ubytování ve městě Cazorla

Casa Rural Los Serrano

9,7

Casa Rural Los Serrano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Los Serrano. Set in Cazorla in the Andalucía region, Casa Rural Los Serrano has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 19 km from Quesada. Ubytování Casa Rural Los Serrano se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Quinito

9,7

Casa Quinito

Ubytování (Apartmány) Casa Quinito. Casa Quinito se nachází v Cazorle a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Quinito se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento Entradita Cazorla

9,7

Alojamiento Entradita Cazorla

Ubytování (Apartmán) Alojamiento Entradita Cazorla. Alojamiento Entradita Cazorla se nachází v obci Cazorla v Andalusii a nabízí balkon a výhled na hory. Arroyo Frio je vzdálené 8 km. Ubytování Alojamiento Entradita Cazorla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cazorla Centro

9,7

Cazorla Centro

Ubytování (Apartmán) Cazorla Centro. Cazorla Centro is set in Cazorla. The air-conditioned accommodation is 19 km from Quesada. Ubytování Cazorla Centro se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Antigua Almazara

9,7

Casa La Antigua Almazara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Antigua Almazara. Set in Cazorla in the Andalucía region, Casa La Antigua Almazara has a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 19 km from Quesada. Ubytování Casa La Antigua Almazara se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sabena

9,7

Villa Sabena

Ubytování (Venkovský dům) Villa Sabena. Situated in Cazorla, 17 km from Quesada, Villa Sabena features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. The country house offers a terrace. Ubytování Villa Sabena se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie).

El Alambique

9,7

El Alambique

Ubytování (Apartmán) El Alambique. Situated in Cazorla, El Alambique features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování El Alambique se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLAFÁBREGA

9,7

VILLAFÁBREGA

Ubytování (Prázdninový dům) VILLAFÁBREGA. Situated in Cazorla, VILLAFÁBREGA features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování VILLAFÁBREGA se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cazorla Plaza

9,6

Cazorla Plaza

Ubytování (Apartmány) Cazorla Plaza. Set in Cazorla, Cazorla Plaza offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Cazorla Plaza se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAZORLA C DEL VALLE

9,6

CAZORLA C DEL VALLE

Ubytování (Prázdninové domy) CAZORLA C DEL VALLE. With city views, CAZORLA C DEL VALLE is located in Cazorla and has free WiFi. Ubytování CAZORLA C DEL VALLE se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural El Solarillo

9,6

Casa Rural El Solarillo

Ubytování (Penzion) Casa Rural El Solarillo. Casa Rural El Solarillo is located in Cazorla. All rooms come with a balcony with city views. Ubytování Casa Rural El Solarillo se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siente Cazorla

9,6

Siente Cazorla

Ubytování (Apartmány) Siente Cazorla. Set in Cazorla, 8 km from Arroyo Frio, Siente Cazorla offers a terrace and free WiFi. Ubytování Siente Cazorla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda Rural Rio Cerezuelo

9,6

Vivienda Rural Rio Cerezuelo

Ubytování (Venkovský dům) Vivienda Rural Rio Cerezuelo. Featuring free WiFi and air conditioning, Vivienda Rural Rio Cerezuelo is set at the feet of Yedra Castle in Cazorla's Old Town. Ubytování Vivienda Rural Rio Cerezuelo se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aula Naturaleza Cazorla

9,6

Aula Naturaleza Cazorla

Ubytování (Hostel) Aula Naturaleza Cazorla. Located 750 metres from Cazorla historic city centre, this hilltop property overlooks the town and the Sierra de Cazorla Nature Reserve. Ubytování Aula Naturaleza Cazorla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie).

Casa Nueva Cazorla

9,6

Casa Nueva Cazorla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nueva Cazorla. Situated in Cazorla, Casa Nueva Cazorla offers BBQ facilities, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Casa Nueva Cazorla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa RIVER VIEW - Cazorla

9,6

Casa RIVER VIEW - Cazorla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa RIVER VIEW - Cazorla. Casa RIVER VIEW - Cazorla se nachází v Cazorle. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa RIVER VIEW - Cazorla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA MAR DE OLIVOS

9,5

CASA MAR DE OLIVOS

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MAR DE OLIVOS. CASA MAR DE OLIVOS se nachází v Cazorle v Andalusii a nabízí balkon a výhled na město. 34 km od Úbedy. Ubytování CASA MAR DE OLIVOS se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa María I

9,5

Casa María I

Ubytování (Prázdninový dům) Casa María I. Casa María nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na hory a balkonem. I is located in Cazorla. Ubytování Casa María I se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento Rural Fuente De La Glorieta

9,5

Alojamiento Rural Fuente De La Glorieta

Ubytování (Farma) Alojamiento Rural Fuente De La Glorieta. Set in Cazorla, this air-conditioned holiday home features a terrace and views of the mountain. The property is 900 meters from Plaza de Santa María and 1. Ubytování Alojamiento Rural Fuente De La Glorieta se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA MONTE PINAR

9,5

CASA MONTE PINAR

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MONTE PINAR. Located in Cazorla, CASA MONTE PINAR provides accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytování CASA MONTE PINAR se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento rural La Casilla

9,5

Alojamiento rural La Casilla

Ubytování (Venkovský dům) Alojamiento rural La Casilla. Offering free WiFi and river views, Alojamiento rural La Casilla is an accommodation set in Cazorla. Ubytování Alojamiento rural La Casilla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento San Juan Bautista

9,5

Alojamiento San Juan Bautista

Ubytování (Hostel) Alojamiento San Juan Bautista. Alojamiento San Juan Bautista has an outdoor swimming pool, shared lounge, a garden and BBQ facilities in Cazorla. Ubytování Alojamiento San Juan Bautista se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento OliCazorla

9,5

Alojamiento OliCazorla

Ubytování (Apartmán) Alojamiento OliCazorla. Situated in Cazorla in the Andalucía region, Alojamiento OliCazorla features a balcony and mountain views. Ubytování Alojamiento OliCazorla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Descanso

9,5

El Descanso

Ubytování (Prázdninový dům) El Descanso. Located in Cazorla, El Descanso provides accommodation with a balcony.The accommodation has city views and is 19 km from Quesada. Ubytování El Descanso se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie).

Alojamientos Martinez

9,4

Alojamientos Martinez

Ubytování (Apartmány) Alojamientos Martinez. These apartments are set in the historic centre of Cazorla, 25 metres from the ruins Santa Maria. They offer free WiFi. Ubytování Alojamientos Martinez se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VFT Sendero Cerezuelo

9,4

VFT Sendero Cerezuelo

Ubytování (Apartmán) VFT Sendero Cerezuelo. VFT Sendero Cerezuelo is situated in Cazorla. The property is 18 km from Quesada, and private parking is offered. Ubytování VFT Sendero Cerezuelo se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Fuente De La Argamasa

9,4

Casa Fuente De La Argamasa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Fuente De La Argamasa. Set in the Sierras de Cazorla, Segura y Las Villas Nature Reserve, Casa Fuente De La Argamasa features a private outdoor pool. Ubytování Casa Fuente De La Argamasa se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Buenavista Cazorla

9,4

Casa Buenavista Cazorla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Buenavista Cazorla. Situated in Cazorla in the Andalucía region, Casa Buenavista Cazorla features a balcony and city views. Ubytování Casa Buenavista Cazorla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cazorla Suite

9,4

Cazorla Suite

Ubytování (Prázdninový dům) Cazorla Suite. Cazorla Suite se nachází v Cazorle. 24 km od Castrilu. Ubytování Cazorla Suite se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa De Mariana

9,4

La Casa De Mariana

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa De Mariana. Boasting accommodation with a private pool, river view and a balcony, La Casa De Mariana is set in Cazorla. Ubytování La Casa De Mariana se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Los Rosales

9,4

Casa Los Rosales

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Los Rosales. Set in Cazorla in the Andalucía region, Casa Los Rosales has a terrace. The accommodation is 19 km from Quesada. Ubytování Casa Los Rosales se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Calle Nueva 12

9,4

Calle Nueva 12

Ubytování (Prázdninový dům) Calle Nueva 12. Set in Cazorla in the Andalucía region, Calle Nueva 12 features a patio. Ubytování Calle Nueva 12 se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamientos Peña del Rey

9,4

Alojamientos Peña del Rey

Ubytování (Apartmány) Alojamientos Peña del Rey. Within 5 minutes’ walk of Cazorla’s Yedra Castle and the town centre, Alojamientos Peña del Rey offers easy access to Sierra de Cazorla Nature Reserve. Ubytování Alojamientos Peña del Rey se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rincón de Cazorla

9,4

Casa Rincón de Cazorla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rincón de Cazorla. Set in Cazorla, Casa Rincón de Cazorla offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Casa Rincón de Cazorla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento Vacacional Inma

9,4

Alojamiento Vacacional Inma

Ubytování (Prázdninové domy) Alojamiento Vacacional Inma. Alojamientos Inma is located in the centre of Cazorla. It has 3 bedrooms, a fully equipped kitchen, and a bathroom with a shower. Ubytování Alojamiento Vacacional Inma se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ribera de Cazorla

9,4

Casa Ribera de Cazorla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ribera de Cazorla. Situated in Cazorla in the Andalucía region, Casa Ribera de Cazorla features a balcony and mountain views. Ubytování Casa Ribera de Cazorla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento rural Esparteria

9,3

Alojamiento rural Esparteria

Ubytování (Prázdninový dům) Alojamiento rural Esparteria. Set in Cazorla in the Andalucía region, Alojamiento rural Esparteria features a balcony. The air-conditioned accommodation is 19 km from Quesada. Ubytování Alojamiento rural Esparteria se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Guadalquivir

9,3

Hotel Guadalquivir

Ubytování (Hotel) Hotel Guadalquivir. Hotel Guadalquivir se nachází v centru města Cazorla, kousek od andaluské přírodní rezervace Cazorla, Segura y Las Villas. Ubytování Hotel Guadalquivir se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento "El rincón de Cazorla"

9,3

Apartamento "El rincón de Cazorla"

Ubytování (Apartmán) Apartamento "El rincón de Cazorla". Apartamento "El rincón de Cazorla" se nachází v Cazorle a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 8 km od Arroyo Frio. Ubytování Apartamento "El rincón de Cazorla" se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie).

La Luz de Cazorla

9,3

La Luz de Cazorla

Ubytování (Prázdninový dům) La Luz de Cazorla. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, La Luz de Cazorla is located in Cazorla. Ubytování La Luz de Cazorla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Castillo de la Yedra

9,3

Apartamentos Castillo de la Yedra

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Castillo de la Yedra. Featuring a terrace, Apartamentos Castillo de la Yedra is a self-catering accommodation located in Cazorla. Ubytování Apartamentos Castillo de la Yedra se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Desván

9,3

El Desván

Ubytování (Apartmán) El Desván. El Desván se nachází v Cazorle a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 8 km od města Arroyo Frio. Ubytování El Desván se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos entreRíos

9,3

Apartamentos entreRíos

Ubytování (Apartmány) Apartamentos entreRíos. Set around a furnished patio and featuring a rooftop terrace with views of the surrounding mountains, Apartamentos entreRios is set in Cazorla, by the... Ubytování Apartamentos entreRíos se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie).

Puerto Lorente

9,2

Puerto Lorente

Ubytování (Apartmán) Puerto Lorente. Situated in Cazorla in the Andalucía region, Puerto Lorente features a balcony and river views. Ubytování Puerto Lorente se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cris Cazorla Oldtown

9,2

Casa Cris Cazorla Oldtown

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cris Cazorla Oldtown. Located in Cazorla in the Andalucía region, Casa Cris Cazorla Oldtown has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 18 km from... Ubytování Casa Cris Cazorla Oldtown se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie).

Piso en el corazón de Cazorla

9,2

Piso en el corazón de Cazorla

Ubytování (Apartmán) Piso en el corazón de Cazorla. Piso en el corazón de Cazorla se nachází v obci Cazorla v Andalusii a nabízí balkon. 8 km od Arroyo Frio. Ubytování Piso en el corazón de Cazorla se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento "EL CALLEJÓN DE CHIMÉ"

9,2

Alojamiento "EL CALLEJÓN DE CHIMÉ"

Ubytování (Prázdninový dům) Alojamiento "EL CALLEJÓN DE CHIMÉ". Alojamiento "EL CALLEJÓN DE CHIMÉ" is set in Cazorla. The property is 23 km from Arroyo Frio, and complimentary private parking is featured. Ubytování Alojamiento "EL CALLEJÓN DE CHIMÉ" se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTOS CAZORLA CENTRO

9,2

APARTAMENTOS CAZORLA CENTRO

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTOS CAZORLA CENTRO. Set in Cazorla in the Andalucía region, APARTAMENTOS CAZORLA CENTRO has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 19 km from Quesada. Ubytování APARTAMENTOS CAZORLA CENTRO se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa de la Abuela

9,2

La Casa de la Abuela

Ubytování (Venkovský dům) La Casa de la Abuela. Located in the historic village of Cazorla, La Casa de la Abuela offers charming, rustic apartments. Ubytování La Casa de la Abuela se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa María Pilar

9,2

Casa María Pilar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa María Pilar. Boasting accommodation with a patio, Casa María Pilar is set in Cazorla. The property features city views and is 20 km from Quesada. Ubytování Casa María Pilar se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Avenida del Parque

9,2

Apartamento Avenida del Parque

Ubytování (Apartmán) Apartamento Avenida del Parque. Located in Cazorla in the Andalucía region, Apartamento Avenida del Parque features a balcony and mountain views. Ubytování Apartamento Avenida del Parque se nachází ve městě Cazorla (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)