Hledat

Ubytování

Casa Rural Iketxe Venkovský dům

Barrio Arkoll, 61, 20280 Hondarribia, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Iketxe. A free airport shuttle service is offered at Casa Rural Iketxe. Set in gardens, this rustic house is 2 km from Hondarribia. Ubytování Casa Rural Iketxe se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko).

Popis ubytování Casa Rural Iketxe

Rooms on the ground floor have a private terrace. It offers free Wi-Fi and free parking. A free airport shuttle service is offered at Casa Rural Iketxe. Breakfast is available and you can request room service. All heated rooms have a wardrobe and a private bathroom with with a hairdryer. Set at the foot of Jaizkibel Mountain, the Casa Rural Iketxe is just a 5-minute drive from San Sebastian Airport and the border with France. Set in gardens, this rustic house is 2 km from Hondarribia. Guests can relax in the library or in front of the fireplace in the TV lounge.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Rural Iketxe

 • Parkování na ulici
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Skříň nebo šatna
 • Bidet
 • Vana nebo sprcha
 • Toaleta
 • Fén
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Zahrada
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Soukromý vchod
 • Pěší turistika
 • Knihovna
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Denní úklid
 • Letištní transfer (zdarma)
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Pokojová služba

Jiná ubytování ve městě Hondarribia

Villa Carmen by Basquelidays

10

Villa Carmen by Basquelidays

Ubytování (Apartmán) Villa Carmen by Basquelidays. Villa Carmen by Basquelidays se nachází v obci Hondarribia v Baskicku a nabízí zahradu. Ubytování Villa Carmen by Basquelidays se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eguzkilorea

9,8

Eguzkilorea

Ubytování (Apartmán) Eguzkilorea. Set in Hondarribia, 1.6 km from Playa de Hondarribia, Eguzkilorea offers a living room with a TV, and free WiFi. Ubytování Eguzkilorea se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Carlos V

9,8

Apartamento Carlos V

Ubytování (Apartmán) Apartamento Carlos V. Located in Hondarribia, 1.8 km from Playa de Hondarribia, Apartamento Carlos V provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen,... Ubytování Apartamento Carlos V se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento La Plata

9,8

Apartamento La Plata

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Plata. Set in Hondarribia, Apartamento La Plata offers accommodation with a balcony and free WiFi. Situated 1. Ubytování Apartamento La Plata se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko).

Villa Magalean Hotel & Spa

9,7

Villa Magalean Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Villa Magalean Hotel & Spa. Located in Hondarribia, 1.6 km from Playa de Hondarribia, Villa Magalean Hotel & Spa provides accommodation with a restaurant, private parking, a bar and a... Ubytování Villa Magalean Hotel & Spa se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko).

OLABIDE - Piscina y tenis

9,7

OLABIDE - Piscina y tenis

Ubytování (Apartmán) OLABIDE - Piscina y tenis. OLABIDE - Piscina y tenis is located in Hondarribia and offers a garden and a tennis court. Set 1. Ubytování OLABIDE - Piscina y tenis se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OLABIDE 2 by Smiling Rentals

9,7

OLABIDE 2 by Smiling Rentals

Ubytování (Apartmán) OLABIDE 2 by Smiling Rentals. OLABIDE 2 by Smiling Rentals se nachází v obci Hondarribia a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování OLABIDE 2 by Smiling Rentals se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Higer

9,7

Villa Higer

Ubytování (Vila) Villa Higer. Situated in Hondarribia in the Basque Country region, Villa Higer features a garden. Ubytování Villa Higer se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Itsas aire - Basquenjoy

9,6

Itsas aire - Basquenjoy

Ubytování (Apartmán) Itsas aire - Basquenjoy. Itsas aire - Basquenjoy se nachází asi 800 metrů od pláže Playa de Hondarribia a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Itsas aire - Basquenjoy se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko).

Casa Rural Higeralde

9,6

Casa Rural Higeralde

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Higeralde. Set on the Bay of Biscay and surrounded by mountains, the Higueralde guest house is located 15-minutes’ walk from the beach. Ubytování Casa Rural Higeralde se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HONDARRIBIA con GARAJE ESS02307

9,6

HONDARRIBIA con GARAJE ESS02307

Ubytování (Apartmán) HONDARRIBIA con GARAJE ESS02307. HONDARRIBIA con GARAJE ESS02307 se nachází necelý 1 km od pláže Playa de Hondarribia a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování HONDARRIBIA con GARAJE ESS02307 se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso reformado en 1ª línea Hondarribia (ESS02190)

9,5

Piso reformado en 1ª línea Hondarribia (ESS02190)

Ubytování (Apartmán) Piso reformado en 1ª línea Hondarribia (ESS02190). Piso reformado en 1a se může pochlubit výhledem na moře. Ubytování Piso reformado en 1ª línea Hondarribia (ESS02190) se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ITXASO

9,5

ITXASO

Ubytování (Apartmán) ITXASO. Situated in Hondarribia, just 1.3 km from Playa de Hondarribia, ITXASO features accommodation with free WiFi. Ubytování ITXASO se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hondarribia ocean view

9,5

Hondarribia ocean view

Ubytování (Apartmán) Hondarribia ocean view. Boasting sea views, Hondarribia ocean view features accommodation with a terrace and a coffee machine, around less than 1 km from Playa de Hondarribia. Ubytování Hondarribia ocean view se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Handia - Basquenjoy

9,5

Handia - Basquenjoy

Ubytování (Apartmán) Handia - Basquenjoy. Handia - Basquenjoy nabízí ubytování v obci Hondarribia, 1,5 km od pláže Playa de Hondarribia. Ubytování Handia - Basquenjoy se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hondarribia Suites

9,5

Hondarribia Suites

Ubytování (Apartmány) Hondarribia Suites. Situated in Hondarribia, 2 km from Playa de Hondarribia, Hondarribia Suites features free WiFi and river views. Ubytování Hondarribia Suites se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso con encanto en la parte vieja.

9,4

Piso con encanto en la parte vieja.

Ubytování (Apartmán) Piso con encanto en la parte vieja.. Piso con encanto en la parte vieja. Is set in Hondarribia. The accommodation is 19 km from Saint-Jean-de-Luz. Ubytování Piso con encanto en la parte vieja. se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hontza by Smiling Rentals

9,4

Hontza by Smiling Rentals

Ubytování (Apartmány) Hontza by Smiling Rentals. Hontza by Smiling Rentals se nachází 1,5 km od pláže Playa de Hondarribia a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hontza by Smiling Rentals se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ekilore - Basquenjoy

9,4

Ekilore - Basquenjoy

Ubytování (Apartmán) Ekilore - Basquenjoy. Ekilore - Basquenjoy se nachází v obci Hondarribia, pouhých 800 metrů od pláže Playa de Hondarribia, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ekilore - Basquenjoy se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Arotzenea

9,4

Casa Rural Arotzenea

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Arotzenea. Set in attractive gardens and offering countryside views, Casa Rural Arotzenea is just 3.5 km from San Sebastian Airport. Ubytování Casa Rural Arotzenea se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA MENDILORE

9,4

CASA MENDILORE

Ubytování (Bed and breakfast) CASA MENDILORE. CASA MENDILORE se nachází v Hondarribii, 13 km od Saint-Jean-de-Luz, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování CASA MENDILORE se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fuenterrabía by Basquelidays

9,3

Fuenterrabía by Basquelidays

Ubytování (Apartmán) Fuenterrabía by Basquelidays. Set in Hondarribia and only 1.1 km from Playa de Hondarribia, Fuenterrabía by Basquelidays offers accommodation with river views, free WiFi and free... Ubytování Fuenterrabía by Basquelidays se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pepita by Smiling Rentals

9,3

Pepita by Smiling Rentals

Ubytování (Apartmány) Pepita by Smiling Rentals. Pepita by Smiling Rentals se nachází v obci Hondarribia v Baskicku, nedaleko pláže Playa de Hondarribia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pepita by Smiling Rentals se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Axula by Smiling Rentals

9,3

Axula by Smiling Rentals

Ubytování (Prázdninové domy) Axula by Smiling Rentals. Axula by Smiling Rentals se nachází 1,5 km od pláže Playa de Hondarribia a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Axula by Smiling Rentals se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubilla - Basquenjoy

9,2

Ubilla - Basquenjoy

Ubytování (Apartmán) Ubilla - Basquenjoy. Ubilla - Basquenjoy se nachází v Hondarribii a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ubilla - Basquenjoy se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikolas by Smiling Rentals

9,2

Nikolas by Smiling Rentals

Ubytování (Apartmán) Nikolas by Smiling Rentals. Nikolas by Smiling Rentals se nachází v obci Hondarribia, pouhých 1,5 km od pláže Playa de Hondarribia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nikolas by Smiling Rentals se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jaizkibel by Basquelidays

9,2

Jaizkibel by Basquelidays

Ubytování (Apartmán) Jaizkibel by Basquelidays. Boasting an outdoor swimming pool, Jaizkibel by Basquelidays features accommodation in Hondarribia with free WiFi and garden views. Ubytování Jaizkibel by Basquelidays se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berlín - Basquenjoy

9,2

Berlín - Basquenjoy

Ubytování (Apartmán) Berlín - Basquenjoy. Berlín - Basquenjoy se nachází v Hondarribii a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Berlín - Basquenjoy se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AMUITZ - Casco histórico Fuenterrabía

9,1

AMUITZ - Casco histórico Fuenterrabía

Ubytování (Apartmán) AMUITZ - Casco histórico Fuenterrabía. Set in Hondarribia, 1.6 km from Playa de Hondarribia, AMUITZ - Casco histórico Fuenterrabía offers accommodation with a terrace, free WiFi, a 24-hour front... Ubytování AMUITZ - Casco histórico Fuenterrabía se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Postigu

9,1

Casa Rural Postigu

Ubytování (Penzion) Casa Rural Postigu. Offering free breakfast for all its guests, Casa Rural Postigu is located a 5-minute drive from Hondarribia. Ubytování Casa Rural Postigu se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martintxo by Smiling Rentals

9,1

Martintxo by Smiling Rentals

Ubytování (Apartmán) Martintxo by Smiling Rentals. Martintxo by Smiling Rentals se nachází v obci Hondarribia a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Martintxo by Smiling Rentals se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elisa by Basquelidays

9,1

Villa Elisa by Basquelidays

Ubytování (Apartmán) Villa Elisa by Basquelidays. Boasting an outdoor swimming pool, Villa Elisa by Basquelidays features accommodation in Hondarribia with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Elisa by Basquelidays se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Txingudi by Basquelidays

9,1

Txingudi by Basquelidays

Ubytování (Apartmán) Txingudi by Basquelidays. Featuring sea views, Txingudi by Basquelidays provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 750 metres from Playa de Hondarribia. Ubytování Txingudi by Basquelidays se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KriadoEtxea

9,1

KriadoEtxea

Ubytování (Vila) KriadoEtxea. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, KriadoEtxea is situated in Hondarribia. Ubytování KriadoEtxea se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko).

Marla by Smiling Rentals

9,1

Marla by Smiling Rentals

Ubytování (Apartmán) Marla by Smiling Rentals. Marla by Smiling Rentals se nachází v obci Hondarribia, jen pár kroků od pláže Playa de Hondarribia. Ubytování Marla by Smiling Rentals se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Onyarbi

9

Hotel Onyarbi

Ubytování (Hotel) Hotel Onyarbi. Set in Hondarribia, Basque Country region, Hotel Onyarbi is situated 1.5 km from Playa de Hondarribia. Ubytování Hotel Onyarbi se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mañuel by Smiling Rentals

9

Mañuel by Smiling Rentals

Ubytování (Apartmán) Mañuel by Smiling Rentals. Mañuel by Smiling Rentals se nachází v obci Hondarribia, necelý 1 km od pláže Playa de Hondarribia, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mañuel by Smiling Rentals se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaioa by Kaiberri Inmo

9

Kaioa by Kaiberri Inmo

Ubytování (Apartmán) Kaioa by Kaiberri Inmo. Ubytování se nachází v obci Hondarribia, jen 1,7 km od pláže Playa de Hondarribia. Kaioa by Kaiberri Inmo nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kaioa by Kaiberri Inmo se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko).

Apartamentos Sercotel Jauregui

9

Apartamentos Sercotel Jauregui

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Sercotel Jauregui. Featuring city views, Apartamentos Sercotel Jauregui in Hondarribia features accommodation, a restaurant, a bar and a shared lounge. Ubytování Apartamentos Sercotel Jauregui se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olerki by Smiling Rentals

9

Olerki by Smiling Rentals

Ubytování (Apartmán) Olerki by Smiling Rentals. Olerki by Smiling Rentals se nachází v obci Hondarribia. Pláž Playa de Hondarribia je vzdálená 1,4 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Olerki by Smiling Rentals se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Palacete

8,9

Hotel Palacete

Ubytování (Hotel) Hotel Palacete. Hotel Palacete is located in a pretty square in the historic centre of Hondarribia. Ubytování Hotel Palacete se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko).

Apto. Reformado en el centro de Hondarribia

8,9

Apto. Reformado en el centro de Hondarribia

Ubytování (Apartmán) Apto. Reformado en el centro de Hondarribia. Situated in Hondarribia, 1.2 km from Playa de Hondarribia, Apto. Ubytování Apto. Reformado en el centro de Hondarribia se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bista Eder

8,9

Hotel Bista Eder

Ubytování (Hotel) Hotel Bista Eder. This attractive guest house is located 10 minutes’ walk from the beach. Ubytování Hotel Bista Eder se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko).

Loft by Baquelidays

8,9

Loft by Baquelidays

Ubytování (Apartmán) Loft by Baquelidays. Set in Hondarribia, just 1.7 km from Playa de Hondarribia, Loft by Baquelidays offers accommodation with an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Loft by Baquelidays se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hondarribia con terraza, parking y jardín

8,9

Hondarribia con terraza, parking y jardín

Ubytování (Apartmán) Hondarribia con terraza, parking y jardín. Featuring garden views, Hondarribia con terraza, parking y jardín features accommodation with a garden and a balcony, around 1 km from Playa de... Ubytování Hondarribia con terraza, parking y jardín se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Maidanea

8,9

Casa Rural Maidanea

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Maidanea. Located 2.9 km from Playa de Hondarribia, Casa Rural Maidanea provides accommodation with a shared lounge, a garden and room service for your convenience. Ubytování Casa Rural Maidanea se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Santiago by Basquelidays

8,9

Santiago by Basquelidays

Ubytování (Apartmán) Santiago by Basquelidays. Santiago by Basquelidays nabízí ubytování v obci Hondarribia, necelý 1 km od pláže Playa de Hondarribia. Ubytování Santiago by Basquelidays se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Palacio Obispo

8,8

Hotel Palacio Obispo

Ubytování (Hotel) Hotel Palacio Obispo. This former palace dating back to 14th-15th century is located in historic Hondarribia, enjoying views over the river Bidasoa and to France. Ubytování Hotel Palacio Obispo se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko).

Ontzaldi by Basquelidays

8,8

Ontzaldi by Basquelidays

Ubytování (Apartmán) Ontzaldi by Basquelidays. Boasting sea views, Ontzaldi by Basquelidays features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1 km from Playa de Hondarribia. Ubytování Ontzaldi by Basquelidays se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hondarribia by Basquelidays

8,8

Hondarribia by Basquelidays

Ubytování (Apartmán) Hondarribia by Basquelidays. Featuring sea views, Hondarribia by Basquelidays features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Playa de Hondarribia. Ubytování Hondarribia by Basquelidays se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paseo Butrón by Basquelidays

8,8

Paseo Butrón by Basquelidays

Ubytování (Apartmán) Paseo Butrón by Basquelidays. Set in Hondarribia and only 1.2 km from Playa de Hondarribia, Paseo Butrón by Basquelidays offers accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytování Paseo Butrón by Basquelidays se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)