Hledat

Ubytování

Casa Rural Geranios 2 Venkovský dům

Camino la Justa Nª 16, , Arecida, Tijarafe, 38780 Tijarafe, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Geranios 2. Casa Rural Geranios 2 is situated in Tijarafe and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Casa Rural Geranios 2 se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural Geranios 2

Santa Cruz de la Palma is 38 km from the country house, while Puerto Naos is 24 km from the property. Casa Rural Geranios 2 is situated in Tijarafe and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. The accommodation is 15 km from Los Llanos de Aridane, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Rural Geranios 2

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
 • Čisticí prostředky
 • Rychlovarná konvice
 • Pračka
 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Fén
 • Sprcha
 • Zásuvka u postele
 • Rozkládací pohovka
 • Sušák na prádlo
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • Sezónní
 • Ručníky k bazénu/na pláž
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Bazén s výhledem
 • Slunečníky
 • Klimatizace
 • Topení
 • Ventilátor
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Žehlička
 • Hasicí přístroje

Jiná ubytování ve městě Tijarafe

CASA LUJAN

10

CASA LUJAN

Ubytování (Prázdninový dům) CASA LUJAN. CASA LUJAN is situated in Tijarafe and offers a fitness centre, a shared lounge and a garden. Ubytování CASA LUJAN se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Villa Awara"

10

"Villa Awara"

Ubytování (Apartmán) "Villa Awara". Featuring a garden and a terrace, "Villa Awara" offers accommodation in El Pinillo with free WiFi and garden views. Ubytování "Villa Awara" se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa El Vendaval

9,9

Casa El Vendaval

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Vendaval. Boasting accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Casa El Vendaval is situated in Tijarafe. Ubytování Casa El Vendaval se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Finca Casa Jardin

9,8

Apartamentos Finca Casa Jardin

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Finca Casa Jardin. Apartamentos Finca Casa Jardin se nachází v Tijarafe a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Apartamentos Finca Casa Jardin se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Chica

9,8

Casa Chica

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Chica. Featuring a garden, private pool and sea views, Casa Chica is located in Tijarafe. The air-conditioned accommodation is 21 km from Los Llanos de Aridane. Ubytování Casa Chica se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa El Llano

9,8

Casa El Llano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Llano. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Casa El Llano is set in Tijarafe. Ubytování Casa El Llano se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa El Consuelo

9,7

Casa El Consuelo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Consuelo. Featuring a garden, private pool and sea views, Casa El Consuelo is set in Tijarafe. The air-conditioned accommodation is 18 km from Los Llanos de Aridane. Ubytování Casa El Consuelo se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA QUINTANA

9,7

CASA QUINTANA

Ubytování (Apartmán) CASA QUINTANA. Situated in Tijarafe, CASA QUINTANA offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování CASA QUINTANA se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tijarafe 1

9,7

Tijarafe 1

Ubytování (Prázdninový dům) Tijarafe 1. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Tijarafe 1 features accommodation in Tijarafe with free WiFi and pool views. Ubytování Tijarafe 1 se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Piratas

9,7

Los Piratas

Ubytování (Aparthotel) Los Piratas. Situated in Tijarafe, 15 km from Los Llanos de Aridane, Los Piratas features a terrace and free WiFi. Ubytování Los Piratas se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Elena

9,6

Casa Elena

Ubytování (Chata) Casa Elena. Casa Elena is set in Tijarafe and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Elena se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienvilla Finca Tijarafe

9,6

Ferienvilla Finca Tijarafe

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienvilla Finca Tijarafe. Ferienvilla Finca Tijarafe is a villa set in Tijarafe, 56 km from Santa Cruz de la Palma. The property features a heated pool and views of the sea. Ubytování Ferienvilla Finca Tijarafe se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma).

Casa Rosa

9,6

Casa Rosa

Ubytování (Apartmány) Casa Rosa. Set in Tijarafe in the Canary Islands region and Puerto de Tazacorte Beach reachable within 700 metres, Casa Rosa offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Casa Rosa se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

My hell Village

9,6

My hell Village

Ubytování (Vila) My hell Village. My hell Village is set in Tijarafe and offers a garden and a terrace. The property was built in 2017, and has accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování My hell Village se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda Vacacional Gamonal

9,6

Vivienda Vacacional Gamonal

Ubytování (Vila) Vivienda Vacacional Gamonal. Boasting a garden and a terrace, Vivienda Vacacional Gamonal offers accommodation in Tijarafe with free WiFi and sea views. Ubytování Vivienda Vacacional Gamonal se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Time

9,6

El Time

Ubytování (Prázdninový dům) El Time. Featuring pool views, El Time provides accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 2.4 km from Puerto de Tazacorte Beach. Ubytování El Time se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vista Mar

9,6

Villa Vista Mar

Ubytování (Vila) Villa Vista Mar. Featuring a garden, private pool and sea views, Villa Vista Mar is located in Tijarafe. Ubytování Villa Vista Mar se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Somadita Tinizara

9,5

La Somadita Tinizara

Ubytování (Venkovský dům) La Somadita Tinizara. Set in Tijarafe in the Canary Islands region, La Somadita Tinizara features a patio and pool views. Ubytování La Somadita Tinizara se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Medel

9,5

Medel

Ubytování (Prázdninový dům) Medel. Featuring a private swimming pool and terrace with views of the sea, Casa Medel is located in Tijarafe. Ubytování Medel se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Pastor

9,5

Casa Rural Pastor

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Pastor. Located in Tijarafe in the La Palma Island region, Casa Rural Pastor features a garden. This holiday home also has a private pool. Ubytování Casa Rural Pastor se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PERSEIDAS

9,4

PERSEIDAS

Ubytování (Vila) PERSEIDAS. Boasting pool views, PERSEIDAS features accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 1.4 km from Puerto de Tazacorte Beach. Ubytování PERSEIDAS se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Taburiente

9,4

Taburiente

Ubytování (Prázdninový dům) Taburiente. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Taburiente is situated in Tijarafe. Ubytování Taburiente se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa pilar

9,4

Villa pilar

Ubytování (Vila) Villa pilar. Boasting a private pool and sea views, Villa pilar is located in Tijarafe. This self-catered villa has a garden. The property consists of 2 houses. Ubytování Villa pilar se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cristal

9,3

Villa Cristal

Ubytování (Vila) Villa Cristal. Boasting pool views, Villa Cristal features accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 2 km from Puerto de Tazacorte Beach. Ubytování Villa Cristal se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Maryluna

9,3

Casa Maryluna

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maryluna. Situated in Tijarafe in the La Palma Island region, Casa Maryluna features a garden. Ubytování Casa Maryluna se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Hortensia1

9,2

Casa Hortensia1

Ubytování (Apartmán) Casa Hortensia1. Casa Hortensia1 is set in Tijarafe. The accommodation is 2. Ubytování Casa Hortensia1 se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma).

Casa Lulu

9,2

Casa Lulu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lulu. Casa Lulu se nachází v Tijarafe na ostrově La Palma a nabízí zahradu. 17 km od Santa Cruz de la Palma. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Lulu se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lorenzo

9,2

Casa Lorenzo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lorenzo. Featuring a garden, private pool and pool views, Casa Lorenzo is located in Tijarafe. The air-conditioned accommodation is 15 km from Los Llanos de... Ubytování Casa Lorenzo se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural LAS TIAS II

9,2

Casa Rural LAS TIAS II

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural LAS TIAS II. Set in Tijarafe in the Canary Islands region, Casa Rural LAS TIAS II features a garden. Ubytování Casa Rural LAS TIAS II se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sol y Mar

9,2

Sol y Mar

Ubytování (Prázdninový dům) Sol y Mar. Sol y Mar se nachází v Tijarafe a nabízí venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Sol y Mar se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma).

Casa Vista Caldera

9,2

Casa Vista Caldera

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vista Caldera. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Casa Vista Caldera is set in Tijarafe. Ubytování Casa Vista Caldera se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalows Aldani

9,2

Bungalows Aldani

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalows Aldani. Bungalows Aldani is situated in Tijarafe and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Bungalows Aldani se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Atlantico - beheizter Pool, Sauna

9,1

Villa Atlantico - beheizter Pool, Sauna

Ubytování (Vila) Villa Atlantico - beheizter Pool, Sauna. Villa Atlantico - beheizter Pool, Sauna is a detached villa set in Tijarafe and featuring a garden with a heated outdoor pool. Ubytování Villa Atlantico - beheizter Pool, Sauna se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA VAN DE WALLE

9,1

CASA VAN DE WALLE

Ubytování (Vila) CASA VAN DE WALLE. Featuring pool views, CASA VAN DE WALLE provides accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden, around 2. Ubytování CASA VAN DE WALLE se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Marita

9,1

Finca Marita

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Marita. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Finca Marita is set in Tijarafe. Ubytování Finca Marita se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Garten

9

Casa Garten

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Garten. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Casa Garten is set in Tijarafe. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Casa Garten se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Capellana

8,9

La Capellana

Ubytování (Prázdninový dům) La Capellana. Offering a heated outdoor pool, La Capellana offers a warm and welcoming decorated house with a terrace and a large garden with far-reaching sea views. Ubytování La Capellana se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tata

8,9

Casa Tata

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tata. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Tata is situated in Tijarafe. Ubytování Casa Tata se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Hortensia2

8,9

Casa Hortensia2

Ubytování (Apartmán) Casa Hortensia2. Casa Hortensia2, a property with a terrace, is situated in Tijarafe, 1.8 km from Puerto de Tazacorte Beach. Ubytování Casa Hortensia2 se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma).

Villa Buena Vista mit Pool und Sauna

8,9

Villa Buena Vista mit Pool und Sauna

Ubytování (Vila) Villa Buena Vista mit Pool und Sauna. Villa Buena Vista mit Pool und Sauna se nachází v Tijarafe a nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Buena Vista mit Pool und Sauna se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Vetas

8,9

Las Vetas

Ubytování (Chata) Las Vetas. Boasting pool views, Las Vetas offers accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2 km from Puerto de Tazacorte Beach. Ubytování Las Vetas se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rural El Buey Luis (Tijarafe)

8,9

Villa Rural El Buey Luis (Tijarafe)

Ubytování (Vila) Villa Rural El Buey Luis (Tijarafe). Set in Tijarafe, Villa Rural El Buey Luis (Tijarafe) offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Rural El Buey Luis (Tijarafe) se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma).

Fide

8,8

Fide

Ubytování (Prázdninový dům) Fide. Fide je rekonstruovaný rodinný dům s 1 ložnicí a vlastním bazénem s působivým výhledem na oceán a hory. Nachází se 2,5 km od Tijarafe. Ubytování Fide se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Los Abuelos

8,6

Casa Rural Los Abuelos

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Rural Los Abuelos. Situated in Tijarafe, 15 km from Los Llanos de Aridane, Casa Rural Los Abuelos features an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Casa Rural Los Abuelos se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Govinda

8,5

Villa Govinda

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Govinda. Villa Govinda is located in Tijarafe, 18 km from Santa Cruz de la Palma. Puerto Naos is 13 km away. Some units include a dining area and/or terrace. Ubytování Villa Govinda se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Amagar

8,5

Casa Amagar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Amagar. Casa Amagar is set in Tijarafe and has a private pool, a kitchen and pool views. This holiday home provides a garden. Ubytování Casa Amagar se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ebenezer

8,4

Ebenezer

Ubytování (Prázdninový dům) Ebenezer. Featuring a private terrace with views of the mountains, Ebenezer is located in Tijarafe, 10 minutes’ drive from the nearest beach. Ubytování Ebenezer se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma).

ADHARA

8,4

ADHARA

Ubytování (Prázdninový dům) ADHARA. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, ADHARA is located in Tijarafe. Ubytování ADHARA se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma).

Casa Rural Los Padres A

8,4

Casa Rural Los Padres A

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Los Padres A. Featuring pool views, Casa Rural Los Padres A offers accommodation with an outdoor swimming pool and a terrace, around 1. Ubytování Casa Rural Los Padres A se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Capellania

8,3

Capellania

Ubytování (Prázdninový dům) Capellania. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Capellania is situated in Tijarafe. Ubytování Capellania se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Los Geranios 1

8,2

Casa Rural Los Geranios 1

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Los Geranios 1. Featuring a garden, a year-round outdoor pool and garden views, Casa Rural Los Geranios 1 is set in Tijarafe. Ubytování Casa Rural Los Geranios 1 se nachází ve městě Tijarafe (Španělsko - Ostrov La Palma). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)