Hledat

Ubytování

Casa rural-Finca con vista a la montaña en La Gomera Venkovský dům

Carretera General, Kilometro 20, 38800 Hermigua, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa rural-Finca con vista a la montaña en La Gomera. Casa rural-Finca con vista a la montaña en La Gomera is situated in Hermigua and offers a terrace. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytování Casa rural-Finca con vista a la montaña en La Gomera se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa rural-Finca con vista a la montaña en La Gomera

This country house features 1 bedroom, a living room and a fully equipped kitchenette. Casa rural-Finca con vista a la montaña en La Gomera is situated in Hermigua and offers a terrace. Complimentary WiFi is available throughout the property. Valle Gran Rey is 15 km from the country house, while Vallehermoso is 7 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa rural-Finca con vista a la montaña en La Gomera

  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Kuchyňský kout
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Terasa
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Výhled

Jiná ubytování ve městě Hermigua

Casa Elvira Hermigua

10

Casa Elvira Hermigua

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Elvira Hermigua. Casa Elvira Hermigua se nachází v obci Hermigua a nabízí zahradu a gril. Ubytování Casa Elvira Hermigua se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Patricia

9,8

Apartamento Patricia

Ubytování (Apartmán) Apartamento Patricia. Apartamento Patricia is situated in Hermigua. Featuring sea and city views, this apartment also includes free WiFi. Ubytování Apartamento Patricia se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Llano Campo

9,8

Casa Rural Llano Campo

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Llano Campo. Located in Hermigua, Casa Rural Llano Campo offers accommodation with impressive views and tropical trees, as well as a garden and a terrace. Ubytování Casa Rural Llano Campo se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA CARLOS - HERMIGUA

9,7

CASA CARLOS - HERMIGUA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA CARLOS - HERMIGUA. CASA CARLOS - HERMIGUA is set in Hermigua. This holiday home features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování CASA CARLOS - HERMIGUA se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Julietta

9,7

Casa Julietta

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Julietta. Featuring a terrace, Casa Julietta is a holiday home, set in Hermigua. 10 minutes' drive away from Catalina beach. Ubytování Casa Julietta se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Chloé

9,7

Villa Chloé

Ubytování (Apartmány) Villa Chloé. Set in Hermigua, VILLA CHLOÉ I offers accommodation with a terrace and free WiFi. The apartment has garden views and is 26 km from Vallehermoso. Ubytování Villa Chloé se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera).

Casa Cuenca de Liria

9,6

Casa Cuenca de Liria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cuenca de Liria. Situated in Hermigua in the Canary Islands region, Casa Cuenca de Liria features a patio and garden views. Ubytování Casa Cuenca de Liria se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Luz

9,6

Casa Luz

Ubytování (Apartmán) Casa Luz. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Casa Luz offers accommodation in Hermigua with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Luz se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA BARSONERA

9,6

LA BARSONERA

Ubytování (Prázdninový dům) LA BARSONERA. LA BARSONERA is situated in Hermigua and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování LA BARSONERA se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Sol

9,6

Casa Sol

Ubytování (Vila) Casa Sol. Casa Sol se nachází v obci Hermigua a nabízí zázemí pro vodní sporty, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Casa Sol se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural El Mantillo

9,6

Casa Rural El Mantillo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural El Mantillo. Casa Rural El Mantillo se nachází ve městě Hermigua v regionu La Gomera a nabízí terasu. 15 km od Valle Gran Rey. Ubytování Casa Rural El Mantillo se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Los Tableros

9,5

Finca Los Tableros

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Los Tableros. Located in Hermigua in the Canary Islands region, Finca Los Tableros has a patio and garden views. Ubytování Finca Los Tableros se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Bodega

9,5

Casa La Bodega

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Bodega. Prázdninový dům Casa La Bodega se nachází ve městě Hermigua a nabízí prostornou střešní terasu s lehátky. K dispozici je také venkovní vestavěný gril. Ubytování Casa La Bodega se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tierra Mojada

9,4

Casa Tierra Mojada

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tierra Mojada. Featuring a garden, water sports facilities, and barbecue facilities, Casa Tierra Mojada offers accommodation in Hermigua with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Tierra Mojada se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa ALMA

9,4

Casa ALMA

Ubytování (Prázdninový dům) Casa ALMA. Situated in Hermigua, the Casa ALMA is located in the natural preserve of Majona. Casa ALMA provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Casa ALMA se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Jonay

9,4

Casa Jonay

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Jonay. Situated in Hermigua in the Canary Islands region, Casa Jonay has a patio and garden views. With city views, this accommodation features a balcony. Ubytování Casa Jonay se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento casa Bibiana 2

9,3

Apartamento casa Bibiana 2

Ubytování (Apartmán) Apartamento casa Bibiana 2. Featuring a garden and a terrace, Apartamento casa Bibiana 2 provides accommodation in Hermigua with free WiFi and garden views. Ubytování Apartamento casa Bibiana 2 se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lita

9,3

Casa Lita

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lita. Located in Hermigua in the Canary Islands region, Casa Lita features a patio and garden views. Ubytování Casa Lita se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Maria

9,3

Casa Rural Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Maria. This former barn on La Gomera Island has been converted into fully-equipped, bright and spacious country cottages. Ubytování Casa Rural Maria se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Sonido del Silencio

9,3

El Sonido del Silencio

Ubytování (Apartmán) El Sonido del Silencio. El Sonido del Silencio is situated in Hermigua. This apartment features accommodation with free WiFi. Ubytování El Sonido del Silencio se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home2Book Stunning View La Era de Hermigua & Wifi

9,3

Home2Book Stunning View La Era de Hermigua & Wifi

Ubytování (Apartmány) Home2Book Stunning View La Era de Hermigua & Wifi. Featuring free WiFi, Home2Book Stunning View La Era de Hermigua & Wifi is located in Hermigua, 47 km from Playa de las Americas. Ubytování Home2Book Stunning View La Era de Hermigua & Wifi se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Los Patos

9,2

Casa Rural Los Patos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Los Patos. Set 5 minutes’ walk from Garajonay National Park, in La Gomera, Casa Rural Los Patos is a traditional Canarian country house. Ubytování Casa Rural Los Patos se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural El Tabaibal

9,2

Casa Rural El Tabaibal

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural El Tabaibal. Surrounded by nature, Casa Rural El Tabaibal offers a furnished terrace with great sea and mountain views. This holiday home is located in La Gomera. Ubytování Casa Rural El Tabaibal se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Aloha

9,2

Casa Aloha

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Aloha. Casa Aloha is a holiday home located in a tranquil area of Majona Nature Reserve, 7.5 km from Hermigua city centre. Guests benefit from a sun terrace. Ubytování Casa Aloha se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EL BALCÓN DE PETRA

9,2

EL BALCÓN DE PETRA

Ubytování (Prázdninový dům) EL BALCÓN DE PETRA. Located in Hermigua in the Canary Islands region, EL BALCÓN DE PETRA features a terrace and city views. Ubytování EL BALCÓN DE PETRA se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera).

Casa Rural Los Chicos Hermigua

9,2

Casa Rural Los Chicos Hermigua

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Los Chicos Hermigua. Located in Hermigua in the Canary Islands region, Casa Rural Los Chicos Hermigua has a patio and garden views. Ubytování Casa Rural Los Chicos Hermigua se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Creativa

9,1

Casa Creativa

Ubytování (Venkovský dům) Casa Creativa. With a garden and a terrace, Casa Creativa is set in Hermigua and offers free WiFi. Ubytování Casa Creativa se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento El Corralete

9,1

Apartamento El Corralete

Ubytování (Apartmán) Apartamento El Corralete. Situated in Hermigua in the Canary Islands region, Apartamento El Corralete has a patio and garden views. Ubytování Apartamento El Corralete se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gomera Garden. Vista Mar Altozano

9,1

Gomera Garden. Vista Mar Altozano

Ubytování (Vila) Gomera Garden. Vista Mar Altozano. Featuring accommodation with a patio, Gomera Garden. Vista Mar Altozano is set in Hermigua. Ubytování Gomera Garden. Vista Mar Altozano se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rincón de Liria

9,1

Rincón de Liria

Ubytování (Venkovský dům) Rincón de Liria. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Rincón de Liria features accommodation in Hermigua with free WiFi and garden views. Ubytování Rincón de Liria se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CR La Tosca

9,1

CR La Tosca

Ubytování (Prázdninový dům) CR La Tosca. CR La Tosca se nachází ve městě Hermigua a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování má balkon a výhled na hory. Ubytování CR La Tosca se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural Ibo Alfaro

9

Hotel Rural Ibo Alfaro

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Ibo Alfaro. This converted manor house offers charming rooms with views of the Hermigua Valley and Atlantic Ocean. Ubytování Hotel Rural Ibo Alfaro se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Sofia

9

Casa Rural Sofia

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Sofia. Located in Hermigua in the Canary Islands region, Casa Rural Sofia features a terrace and garden views. Ubytování Casa Rural Sofia se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera).

Casa Aura

9

Casa Aura

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Aura. Casa Aura is a holiday home is located 7.5 km from Hermigua city centre. Guests benefit from terrace and a sun terrace. Ubytování Casa Aura se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera).

Finca El Molino Viejo - Paz con vistas al Teide

9

Finca El Molino Viejo - Paz con vistas al Teide

Ubytování (Prázdninový dům) Finca El Molino Viejo - Paz con vistas al Teide. Offering free WiFi and garden views, Finca El Molino Viejo - Paz con vistas al Teide is an accommodation set in Hermigua. Ubytování Finca El Molino Viejo - Paz con vistas al Teide se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Luis

9

Casa Luis

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Luis. Casa Luis offers accommodation in Hermigua, 10 km from Garajonay National Park and 20.7 km from San Sebastián de La Gomera. Ubytování Casa Luis se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Nuevitas I

9

Casa Rural Nuevitas I

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Nuevitas I. Situated in Hermigua in the Canary Islands region, Casa Rural Nuevitas I features a patio and garden views. Ubytování Casa Rural Nuevitas I se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera).

Casas Rurales El Serrillal

8,9

Casas Rurales El Serrillal

Ubytování (Venkovský dům) Casas Rurales El Serrillal. Offering beautiful views over the island of La Gomera, Casa Rural Serrillal I has a peaceful mountainside setting outside Hermigua. Ubytování Casas Rurales El Serrillal se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lara

8,9

Casa Lara

Ubytování (Apartmány) Casa Lara. Casa Lara se nachází v Hermiguě, 17 km od Valle Gran Rey, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Lara se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Banana House

8,9

Banana House

Ubytování (Prázdninový dům) Banana House. Banana House se nachází ve městě Hermigua v regionu La Gomera a nabízí terasu. Tento prázdninový dům nabízí výhled na moře a hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Banana House se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Lomo Grande

8,9

Finca Lomo Grande

Ubytování (Chata) Finca Lomo Grande. Situated in Hermigua in the Canary Islands region, Finca Lomo Grande has a patio and garden views. With sea views, this accommodation features a balcony. Ubytování Finca Lomo Grande se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Correhuela

8,9

Apartamentos Correhuela

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Correhuela. Apartamentos Correhuela se nachází v obci Hermigua a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Correhuela se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Correhuela 1

8,8

Casa La Correhuela 1

Ubytování (Apartmán) Casa La Correhuela 1. Situated in Hermigua in the La Gomera region, Casa La Correhuela 1 features a garden. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování Casa La Correhuela 1 se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ApartamentosPlaya_Hermigua

8,8

ApartamentosPlaya_Hermigua

Ubytování (Apartmán) ApartamentosPlaya_Hermigua. ApartamentosPlaya_Hermigua se nachází v obci Hermigua. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ApartamentosPlaya_Hermigua se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casas Rurales Las Nuevitas

8,8

Casas Rurales Las Nuevitas

Ubytování (Prázdninový dům) Casas Rurales Las Nuevitas. Featuring a terrace with outdoor furniture, Casas Rurales Las Nuevitas is located in Hermigua in the province of Santa Cruz de Tenerife. Ubytování Casas Rurales Las Nuevitas se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Casa Bibiana 1

8,8

Apartamento Casa Bibiana 1

Ubytování (Apartmán) Apartamento Casa Bibiana 1. Set in Hermigua in the Canary Islands region, Apartamento Casa Bibiana 1 features a patio and garden views. Ubytování Apartamento Casa Bibiana 1 se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casas Rurales Hermigua

8,7

Casas Rurales Hermigua

Ubytování (Venkovský dům) Casas Rurales Hermigua. With Atlantic Ocean views, these renovated country cottages are set in the Hermigua Valley on the island of La Gomera. Ubytování Casas Rurales Hermigua se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aloe

8,7

Villa Aloe

Ubytování (Vila) Villa Aloe. Set in a 1920s building in Hermigua, Villa Aloe features a terrace with stunning views of the sea. This villa offers free WiFi and private parking. Ubytování Villa Aloe se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RECIEN REFORMADO!!! Casa Juan y Fina II terraza y barbacoa

8,7

RECIEN REFORMADO!!! Casa Juan y Fina II terraza y barbacoa

Ubytování (Vila) RECIEN REFORMADO!!! Casa Juan y Fina II terraza y barbacoa. RECIEN REFORMADO!!! Casa Juan y Fina II terraza y barbacoa nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 14 km od pláže Playa de Santiago. Ubytování RECIEN REFORMADO!!! Casa Juan y Fina II terraza y barbacoa se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa el Hoyo

8,6

Casa el Hoyo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa el Hoyo. Casa el Hoyo se nachází ve městě Hermigua v regionu La Gomera a nabízí zahradu. Ubytování má výhled do zahrady a terasu. Ubytování Casa el Hoyo se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Santa Catalina

8,6

Finca Santa Catalina

Ubytování (Venkovský dům) Finca Santa Catalina. These rural villas are located 5 minutes’ walk from the beach in Hermigua on La Gomera. Ubytování Finca Santa Catalina se nachází ve městě Hermigua (Španělsko - La Gomera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)