Hledat

Ubytování

casa rural en pueblo portela de AIRAVELLA Luxusní stan

A Portela da Airavella, Allariz, Ourwnse SIN NUMERO, 32667 Requejo de Valverde, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Luxusní stan) casa rural en pueblo portela de AIRAVELLA. Casa rural en pueblo portela de AIRAVELLA is situated in Requejo de Valverde and offers a terrace. The accommodation is 46 km from Manzaneda. Ubytování casa rural en pueblo portela de AIRAVELLA se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování casa rural en pueblo portela de AIRAVELLA

Ourense is 19 km from the tented camp, while Allariz is 2. 6 km from the property. The nearest airport is Vigo Airport, 71 km from casa rural en pueblo portela de AIRAVELLA. Casa rural en pueblo portela de AIRAVELLA is situated in Requejo de Valverde and offers a terrace. The accommodation is 46 km from Manzaneda.

Vybavení ubytování casa rural en pueblo portela de AIRAVELLA

 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Povlečení
 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Výhled

Jiná ubytování ve městě Allariz

Piso Céntrico en Allariz

9,7

Piso Céntrico en Allariz

Ubytování (Apartmán) Piso Céntrico en Allariz. Piso Céntrico en Allariz se nachází v Allarizu. Ubytování je vzdálené 17 km od Ourense a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Piso Céntrico en Allariz se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTO MANUEL MARIA

9,6

APARTAMENTO MANUEL MARIA

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO MANUEL MARIA. Boasting a terrace, APARTAMENTO MANUEL MARIA provides accommodation in Allariz with free WiFi and river views. Ubytování APARTAMENTO MANUEL MARIA se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Manuela

9,6

Casa Manuela

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Manuela. Casa Manuela is located in Allariz and offers a shared lounge and a terrace. The property features city views and is 26 km from Ourense. Ubytování Casa Manuela se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento CASCO HISTÓRICO

9,5

Apartamento CASCO HISTÓRICO

Ubytování (Apartmán) Apartamento CASCO HISTÓRICO. Set in Allariz, Apartamento CASCO HISTÓRICO offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartamento CASCO HISTÓRICO se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Lobariñas

9,5

Apartamento Lobariñas

Ubytování (Apartmán) Apartamento Lobariñas. Offering free WiFi and city views, Apartamento Lobariñas is an accommodation located in Allariz. Ubytování Apartamento Lobariñas se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Adosado Allariz

9,5

Chalet Adosado Allariz

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Adosado Allariz. Chalet Adosado Allariz se nachází v obci Allariz v Galicii a nabízí balkon a výhled na město. Do Ourense je to 24 km. Ubytování Chalet Adosado Allariz se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTO EMÍLIA PARDO BAZÁN

9,5

APARTAMENTO EMÍLIA PARDO BAZÁN

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO EMÍLIA PARDO BAZÁN. Offering free WiFi and city views, APARTAMENTO EMÍLIA PARDO BAZÁN is an accommodation situated in Allariz. Ubytování APARTAMENTO EMÍLIA PARDO BAZÁN se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Sobreira en casco histórico de Allariz

9,5

Apartamento Sobreira en casco histórico de Allariz

Ubytování (Apartmán) Apartamento Sobreira en casco histórico de Allariz. Apartamento vacacional en Allariz is set in Allariz. Ubytování Apartamento Sobreira en casco histórico de Allariz se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Lareira De Allariz

9,4

A Lareira De Allariz

Ubytování (Prázdninový dům) A Lareira De Allariz. Located in Allariz in the Galicia region, A Lareira De Allariz features a balcony and city views. This holiday home provides a tour desk and free WiFi. Ubytování A Lareira De Allariz se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa O Sobrado (Vivienda Uso Turístico)

9,3

Casa O Sobrado (Vivienda Uso Turístico)

Ubytování (Prázdninový dům) Casa O Sobrado (Vivienda Uso Turístico). Situated in Allariz in the Galicia region, Casa O Sobrado (Vivienda Uso Turístico) has a balcony. The accommodation is 29 km from Ribadavia. Ubytování Casa O Sobrado (Vivienda Uso Turístico) se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso Rosalía de Castro

9,2

Piso Rosalía de Castro

Ubytování (Apartmán) Piso Rosalía de Castro. Piso Rosalía de Castro is located in Allariz. Featuring free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as... Ubytování Piso Rosalía de Castro se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel A Palleira

9,1

Hotel A Palleira

Ubytování (Hotel) Hotel A Palleira. Surrounded by gardens, this restored country house has a seasonal outdoor pool. Ubytování Hotel A Palleira se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel O Portelo Rural

9

Hotel O Portelo Rural

Ubytování (Hotel) Hotel O Portelo Rural. Located in Allariz's old town, Hotel O Portelo Rural is a restored town house with a shared lounge, a library and garden. Ubytování Hotel O Portelo Rural se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

O Pequeno Rincón

9

O Pequeno Rincón

Ubytování (Apartmán) O Pequeno Rincón. O Pequeno Rincón se nachází v Allarizu. 39 km od Melgaço. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování O Pequeno Rincón se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Oca Vila de Allariz

8,9

Hotel Oca Vila de Allariz

Ubytování (Hotel) Hotel Oca Vila de Allariz. Hotel Oca Vila de Allariz is a modern hotel located in the picturesque Galician village of Allariz, 20 km from Ourense. Ubytování Hotel Oca Vila de Allariz se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa María Seara

8,7

Casa María Seara

Ubytování (Apartmán) Casa María Seara. Casa María Seara is set in Allariz and offers a terrace. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Casa María Seara se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie).

Casa Rural Torre Lombarda

8,5

Casa Rural Torre Lombarda

Ubytování (Hotel) Casa Rural Torre Lombarda. Casa Rural Torre Lombarda sídlí v přestavěné budově z 15. století u řeky Arnoia v Allarizu, 20 minut jízdy od Ourense. Ubytování Casa Rural Torre Lombarda se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa García

8,3

Casa García

Ubytování (Venkovský dům) Casa García. Casa García is situated in Allariz. Equipped with with a balcony, a flat-screen TV, a well-fitted kitchenette and a private bathroom with a hair dryer. Ubytování Casa García se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Espectacular Casa con Piscina en Allariz

8

Espectacular Casa con Piscina en Allariz

Ubytování (Prázdninový dům) Espectacular Casa con Piscina en Allariz. Espectacular Casa con Piscina en Allariz se nachází v Allarizu a nabízí sdílený lounge. Ubytování Espectacular Casa con Piscina en Allariz se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Restaurante Alarico

8

Hostal Restaurante Alarico

Ubytování (Penzion) Hostal Restaurante Alarico. Hostal Restaurante Alarico se nachází v malém městečku Allariz, 10 minut chůze od parku Portovello na břehu řeky Arnoia, a nabízí pokoje s bezplatným... Ubytování Hostal Restaurante Alarico se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Rural "Os Telesforos"

7,8

Apartamento Rural "Os Telesforos"

Ubytování (Apartmán) Apartamento Rural "Os Telesforos". Offering free WiFi and mountain views, Apartamento Rural "Os Telesforos" is an accommodation set in Allariz. Ubytování Apartamento Rural "Os Telesforos" se nachází ve městě Allariz (Španělsko - Galicie).