Hledat

Ubytování

Casa rural en pueblo blanco Venkovský dům

Calle Peñuelas Número 11, 29150 Almogía, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa rural en pueblo blanco. Located in Almogía in the Andalucía region, Casa rural en pueblo blanco features a patio. The accommodation is 46 km from Fuengirola. Ubytování Casa rural en pueblo blanco se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa rural en pueblo blanco

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Almogía. The accommodation is 46 km from Fuengirola. Located in Almogía in the Andalucía region, Casa rural en pueblo blanco features a patio. The nearest airport is Malaga Airport, 27 km from the accommodation. The country house provides a terrace. This country house comes with 2 bedrooms, a kitchenette with fridge, a flat-screen TV, a seating area and 1 bathroom with a bath or shower. Málaga is 22 km from Casa rural en pueblo blanco, while Torremolinos is 31 km away.

Vybavení ubytování Casa rural en pueblo blanco

 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Jídelní stůl
 • Čisticí prostředky
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Kuchyňský kout
 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Krb
 • Posezení
 • TV s plochou obrazovkou
 • Videopřehrávač
 • TV
 • Rozkládací pohovka
 • Sušák na prádlo
 • Věšák na oblečení
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Patio
 • Balkon
 • Terasa
 • Soukromý vchod
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Almogía

Casa Sarandy - guest room

9,8

Casa Sarandy - guest room

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Sarandy - guest room. Located in Almogía in the Andalucía region, Casa Sarandy - guest room has a terrace and mountain views. This property offers access to darts and free WiFi. Ubytování Casa Sarandy - guest room se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cortijo Te Verde

9,8

Cortijo Te Verde

Ubytování (Prázdninový dům) Cortijo Te Verde. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Cortijo Te Verde is located in Almogía. Ubytování Cortijo Te Verde se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Loma El Letrao

9,7

Casa Rural Loma El Letrao

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Loma El Letrao. Boasting a garden, an outdoor pool and lake views, Casa Rural Loma El Letrao is situated in Almogía. Ubytování Casa Rural Loma El Letrao se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Mayo

9,6

Casita Mayo

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Mayo. Set in Almogía in the Andalucía region, Casita Mayo features a terrace. This holiday home also has free WiFi. Ubytování Casita Mayo se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casas Rurales La Huerta

9

Casas Rurales La Huerta

Ubytování (Venkovský dům) Casas Rurales La Huerta. Set in Almogía, 18 km from Torremolinos, Casas Rurales La Huerta offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Casas Rurales La Huerta se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento Rural Casa La Era

8,3

Alojamiento Rural Casa La Era

Ubytování (Venkovský dům) Alojamiento Rural Casa La Era. Alojamiento Rural Casa La Era se nachází v Almogíi a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Alojamiento Rural Casa La Era se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Sueño

8

El Sueño

Ubytování (Chata) El Sueño. El Sueño se nachází v Almogíi v Andalusii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování El Sueño se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Pendle heights

Holiday Home Pendle heights

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pendle heights. Located in Almogía in the Andalucía region, Holiday Home Pendle heights has a garden. Ubytování Holiday Home Pendle heights se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie).

Casa Mari

Casa Mari

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mari. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Casa Mari is located in Almogía. Ubytování Casa Mari se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Molino de Bernabé

Molino de Bernabé

Ubytování (Vila) Molino de Bernabé. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Molino de Bernabé is located in Almogía. Ubytování Molino de Bernabé se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Miramar

Casa Miramar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Miramar. Casa Miramar se nachází v Almogíi a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Miramar se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The most beautiful Cortijo Located in Andalucia

The most beautiful Cortijo Located in Andalucia

Ubytování (Prázdninový dům) The most beautiful Cortijo Located in Andalucia. Nejkrásnější Cortijo se nachází v Andalusii v Almogíi. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování The most beautiful Cortijo Located in Andalucia se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Notro Almogia

Casa Notro Almogia

Ubytování (Vila) Casa Notro Almogia. Located in Almogía, Casa Notro Almogia features a private pool. The air-conditioned accommodation is 23 km from Torremolinos. Ubytování Casa Notro Almogia se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa El Corasueño b&b

Casa El Corasueño b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Casa El Corasueño b&b. Situated in Almogía, 44 km from Fuengirola, Casa El Corasueño b&b features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Casa El Corasueño b&b se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie).

Casa Rural Espinarural

Casa Rural Espinarural

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Espinarural. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Rural Espinarural is situated in Almogía. Ubytování Casa Rural Espinarural se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet urbanizacion mirador del torcal

Chalet urbanizacion mirador del torcal

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet urbanizacion mirador del torcal. Located in Almogía in the Andalucía region, Chalet urbanizacion mirador del torcal has a garden. Ubytování Chalet urbanizacion mirador del torcal se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa with 5 bedrooms in Almogia with private pool and WiFi 25 km from the beach

Villa with 5 bedrooms in Almogia with private pool and WiFi 25 km from the beach

Ubytování (Vila) Villa with 5 bedrooms in Almogia with private pool and WiFi 25 km from the beach. Villa Diseminado Diseminados - 3 is situated in Almogía. Ubytování Villa with 5 bedrooms in Almogia with private pool and WiFi 25 km from the beach se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 31 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Simplistic Holiday Home in Almogía with Private Pool

Simplistic Holiday Home in Almogía with Private Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Simplistic Holiday Home in Almogía with Private Pool. Simplistic Holiday Home in Almogía with Private Pool se nachází v Almogíi a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. 25 km od... Ubytování Simplistic Holiday Home in Almogía with Private Pool se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andalusisches Landhaus "Casa Cristina" - [#93701]

Andalusisches Landhaus "Casa Cristina" - [#93701]

Ubytování (Prázdninový dům) Andalusisches Landhaus "Casa Cristina" - [#93701]. Andalusisches Landhaus "Casa Cristina" - [#93701] is situated in Almogía. Ubytování Andalusisches Landhaus "Casa Cristina" - [#93701] se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie).

Lovely Holiday Home with Private Pool in Almogia

Lovely Holiday Home with Private Pool in Almogia

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Holiday Home with Private Pool in Almogia. Set in Almogía, Lovely Holiday Home with Private Pool in Almogia provides accommodation with a private pool. Ubytování Lovely Holiday Home with Private Pool in Almogia se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie).

Room in beautiful Andalusian villa on the hills of Malaga

Room in beautiful Andalusian villa on the hills of Malaga

Ubytování (Privát) Room in beautiful Andalusian villa on the hills of Malaga. Room in beautiful Andalusian villa on the hills of Malaga is situated in Almogía and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Room in beautiful Andalusian villa on the hills of Malaga se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa almandino almogia

Casa almandino almogia

Ubytování (Vila) Casa almandino almogia. Located in Almogía in the Andalucía region, Holiday Home near the beach with garden and swimming pool in Almogía has a garden. Ubytování Casa almandino almogia se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa ardin almogia

Casa ardin almogia

Ubytování (Vila) Casa ardin almogia. Set in Almogía in the Andalucía region, Holiday home with impressive views and a spacious terrace sleeps twelve has a terrace. This villa provides a... Ubytování Casa ardin almogia se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cortijo El Cerro Santi Petri

Cortijo El Cerro Santi Petri

Ubytování (Prázdninový dům) Cortijo El Cerro Santi Petri. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Cortijo El Cerro Santi Petri features accommodation in Almogía with free WiFi and garden... Ubytování Cortijo El Cerro Santi Petri se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa with Private Pool in Almogia Andalusia

Luxury Villa with Private Pool in Almogia Andalusia

Ubytování (Vila) Luxury Villa with Private Pool in Almogia Andalusia. Set in La Joya, Luxury Villa with Private Pool in Almogia Andalusia offers a private pool and free WiFi. Ubytování Luxury Villa with Private Pool in Almogia Andalusia se nachází ve městě Almogía (Španělsko - Andalusie).