Hledat

Ubytování

Casa Rural en La Escalona, Tenerife Sur Venkovský dům

La Parrala, 1, La Escalona, Tenerife Sur, 38614 Vilaflor, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural en La Escalona, Tenerife Sur. Located in Vilaflor in the Canary Islands region, Casa Rural en La Escalona, Tenerife Sur has a terrace. Ubytování Casa Rural en La Escalona, Tenerife Sur se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife).

Popis ubytování Casa Rural en La Escalona, Tenerife Sur

This holiday home comes with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchenette. Located in Vilaflor in the Canary Islands region, Casa Rural en La Escalona, Tenerife Sur has a terrace. The property features garden views and is 9 km from Los Cristianos. Playa de las Americas is 9 km from the holiday home, while Puerto de la Cruz is 35 km away. The nearest airport is Tenerife Sur Airport, 12 km from Casa Rural en La Escalona, Tenerife Sur.

Vybavení ubytování Casa Rural en La Escalona, Tenerife Sur

  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Kuchyňský kout
  • TV s plochou obrazovkou
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Terasa
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Pronájem aut
  • Výhled do zahrady

Jiná ubytování ve městě Vilaflor

Casa El Pino

10

Casa El Pino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Pino. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Casa El Pino is situated in Vilaflor. Ubytování Casa El Pino se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Finca Paraíso. Heated pool

9,9

Casa Rural Finca Paraíso. Heated pool

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Finca Paraíso. Heated pool. Casa Rural Finca Paraíso. Heated pool is situated in Vilaflor and offers an outdoor heated swimming pool. Ubytování Casa Rural Finca Paraíso. Heated pool se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Jardín de las Retamas

9,6

El Jardín de las Retamas

Ubytování (Apartmán) El Jardín de las Retamas. Located in Vilaflor in the Canary Islands region, El Jardín de las Retamas features a balcony and garden views. Ubytování El Jardín de las Retamas se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Inglesa Vilaflor

9,5

La Casa Inglesa Vilaflor

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa Inglesa Vilaflor. La Casa Inglesa Vilaflor se nachází ve Vilafloru a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 15 km od Los Cristianos. Ubytování La Casa Inglesa Vilaflor se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The lemon tree

9,4

The lemon tree

Ubytování (Apartmán) The lemon tree. Situated in Vilaflor in the Canary Islands region, The lemon tree features a garden. Ubytování The lemon tree se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de los abuelos

9,4

Casa de los abuelos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de los abuelos. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Casa de los abuelos is set in Vilaflor. Ubytování Casa de los abuelos se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Altavista

9,3

Casa Altavista

Ubytování (Apartmán) Casa Altavista. Boasting a bar and a terrace, Casa Altavista features accommodation in Vilaflor with free WiFi and mountain views. Ubytování Casa Altavista se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Spa Villalba

9,1

Hotel Spa Villalba

Ubytování (Hotel) Hotel Spa Villalba. Hotel Spa Villalba has a peaceful setting, high in the mountains of Tenerife. Ubytování Hotel Spa Villalba se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL EL TEJAR & SPA

9,1

HOTEL EL TEJAR & SPA

Ubytování (Hotel) HOTEL EL TEJAR & SPA. HOTEL EL TEJAR & SPA se nachází ve Vilafloru a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování HOTEL EL TEJAR & SPA se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casita de campo - Vilaflor

9

La casita de campo - Vilaflor

Ubytování (Prázdninový dům) La casita de campo - Vilaflor. La casita de campo - Vilaflor se nachází ve Vilafloru a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Los Cristianos je to 14 km. Ubytování La casita de campo - Vilaflor se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Mirador

8,9

El Mirador

Ubytování (Apartmán) El Mirador. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, El Mirador is set in Vilaflor. Ubytování El Mirador se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alta Montaña - Solo Adultos

8,4

Hotel Alta Montaña - Solo Adultos

Ubytování (Hotel) Hotel Alta Montaña - Solo Adultos. Hotel Alta Montaña - Solo Adultos se nachází ve Vilafloru a nabízí ubytování pouze pro dospělé, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Alta Montaña - Solo Adultos se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural Vilaflor

8,2

Hotel Rural Vilaflor

Ubytování (Venkovský dům) Hotel Rural Vilaflor. Hotel Rural Vilaflor je situovaný ve 150 let starém tradičním domě v kanárském stylu v obci Vilaflor. Nabízí sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Rural Vilaflor se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Isabel

8,2

Casa Rural Isabel

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Isabel. Casa Rural Isabel se nachází v Escalone, v horách jižního Tenerife. Ubytování Casa Rural Isabel se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel El Sombrerito

8

Hotel El Sombrerito

Ubytování (Hotel) Hotel El Sombrerito. Tento okouzlující hotel se nachází na malebném místě ve městě Vilaflor, pouhých 15 minut jízdy od národního parku Teide. Ubytování Hotel El Sombrerito se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Suncanarias Vilaflor

7,2

Apartamentos Suncanarias Vilaflor

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Suncanarias Vilaflor. Apartamentos Suncanarias Vilaflor se nachází v obci Vilaflor na Tenerife, 24 km od letoviska Playa de las Americas a 34 minut jízdy od sopky El Teide. Ubytování Apartamentos Suncanarias Vilaflor se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel German

6,7

Hotel German

Ubytování (Penzion) Hotel German. Featuring a bar, HOTEL GERMAN is set in Vilaflor. Boasting ticket service, this property also provides guests with a restaurant. Ubytování Hotel German se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suncanarias Casa Tajinaste

Suncanarias Casa Tajinaste

Ubytování (Bed and breakfast) Suncanarias Casa Tajinaste. Suncanarias Casa Tajinaste se nachází ve Vilafloru, 14 km od Los Cristianos, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Suncanarias Casa Tajinaste se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Inglesa Vilaflor

La Casa Inglesa Vilaflor

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa Inglesa Vilaflor. La Casa Inglesa Vilaflor se nachází ve Vilafloru a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 15 km od Los Cristianos. Ubytování La Casa Inglesa Vilaflor se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rural house, quiet environment. Pool. Jacuzzi. Free Wifi

Rural house, quiet environment. Pool. Jacuzzi. Free Wifi

Ubytování (Prázdninový dům) Rural house, quiet environment. Pool. Jacuzzi. Free Wifi. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Rural house, quiet environment. Pool. Jacuzzi. Free Wifi is located in Vilaflor. Ubytování Rural house, quiet environment. Pool. Jacuzzi. Free Wifi se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Leyla

Casa Leyla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Leyla. Situated in Vilaflor in the Canary Islands region, Casa Leyla features a patio and garden views. Ubytování Casa Leyla se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa de Vilaflor

La Casa de Vilaflor

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa de Vilaflor. Featuring accommodation with a terrace, La Casa de Vilaflor is located in Vilaflor. This holiday home also features free WiFi. Ubytování La Casa de Vilaflor se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tía Ines

Casa Tía Ines

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tía Ines. Casa Tía Ines se nachází ve Vilafloru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. 9 km od Los Cristianos. Ubytování Casa Tía Ines se nachází ve městě Vilaflor (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)