Hledat

Ubytování

Casa Rural El Tesillo Prázdninový dům

Aldea Rio Bermuza s/n, 29716 Canillas de Aceituno, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural El Tesillo. Casa Rural El Tesillo is located in Canillas de Aceituno. The holiday home features mountain views and is 18 km from Torre del Mar. Ubytování Casa Rural El Tesillo se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural El Tesillo

Málaga is 48 km from the holiday home, while Nerja is 39 km away. The holiday home features mountain views and is 18 km from Torre del Mar. The holiday home is equipped with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave, a fridge, a washing machine, an oven and a stovetop. Casa Rural El Tesillo is located in Canillas de Aceituno. The nearest airport is Malaga Airport, 40 km from Casa Rural El Tesillo.

Vybavení ubytování Casa Rural El Tesillo

 • Parkování na ulici
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Sprcha
 • Krb
 • Rádio
 • TV
 • Topení
 • Ventilátor
 • Žehlicí potřeby
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Výhled na hory
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Prostor pro kuřáky

Jiná ubytování ve městě Canillas de Aceituno

Casa lucía

10

Casa lucía

Ubytování (Prázdninový dům) Casa lucía. Situated in Canillas de Aceituno, Casa lucía features accommodation with a private pool, a patio and lake views. Ubytování Casa lucía se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Mulo Arriba

9,7

Finca Mulo Arriba

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Mulo Arriba. Finca Mulo Arriba se nachází v Canillas de Aceituno a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování Finca Mulo Arriba se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie).

Villa Azar

9,7

Villa Azar

Ubytování (Vila) Villa Azar. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Villa Azar features accommodation in Canillas de Aceituno with free WiFi and... Ubytování Villa Azar se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa maria

9,7

Casa maria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa maria. Casa maria se nachází v Canillas de Aceituno v Andalusii a nabízí balkon. 48 km od Benalmádeny. Ubytování Casa maria se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Soleada Holiday Home

9,6

Casa Soleada Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Soleada Holiday Home. Featuring accommodation with a private pool, lake view and a patio, Casa Soleada Holiday Home is located in Canillas de Aceituno. Ubytování Casa Soleada Holiday Home se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Dorotea, Canillas De Aceituno

9,4

Casa Dorotea, Canillas De Aceituno

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Dorotea, Canillas De Aceituno. Casa Dorotea, Canillas De Aceituno se nachází v Canillas de Aceituno v Andalusii a nabízí terasu a výhled na hory. 23 km od města Nerja. Ubytování Casa Dorotea, Canillas De Aceituno se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cortijo La Zapatera

9,2

Cortijo La Zapatera

Ubytování (Bed and breakfast) Cortijo La Zapatera. Set in Canillas de Aceituno, 16 km from Torre del Mar, Cortijo La Zapatera offers an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Cortijo La Zapatera se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lobera casas rurales

9,1

Casa Lobera casas rurales

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Lobera casas rurales. Located in Canillas de Aceituno, Casa Lobera casas rurales features free WiFi and units equipped with a kitchen, seating area, terrace and flat-screen TV. Ubytování Casa Lobera casas rurales se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ilusión

8,4

Villa Ilusión

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ilusión. Villa Ilusión se nachází v Canillas de Aceituno a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na jezero. 47 km od Benalmádeny. Ubytování Villa Ilusión se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Arriba

8

Casa de Arriba

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Arriba. Located in Canillas de Aceituno in the Andalucía region, Casa de Arriba has a balcony and lake views. Ubytování Casa de Arriba se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La Gomera

Casa Rural La Gomera

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural La Gomera. Casa Rural La Gomera is situated in Canillas de Aceituno. The property has mountain views and is 18 km from Torre del Mar. Ubytování Casa Rural La Gomera se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage Holiday home in Andalusia with Pool

Vintage Holiday home in Andalusia with Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Vintage Holiday home in Andalusia with Pool. Situated in Canillas de Aceituno, Vintage Holiday home in Andalusia with Pool provides a private pool. The accommodation is 38 km from Torrox Costa. Ubytování Vintage Holiday home in Andalusia with Pool se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie).

Villa Marín

Villa Marín

Ubytování (Vila) Villa Marín. Villa Marín se nachází v Canillas de Aceituno, vedle pohoří Sierra de Tejeda, a nabízí soukromý bazén. Vila nabízí bezplatný internet a velkou terasu. Ubytování Villa Marín se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Dori By Solymar Holiday

Casa Rural Dori By Solymar Holiday

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Dori By Solymar Holiday. Casa Rural Dori se nachází v Canillas de Aceituno v Andalusii. By Solymar Holiday nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Rural Dori By Solymar Holiday se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de la Abuela

Casa de la Abuela

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de la Abuela. Casa de la Abuela se nachází v Canillas de Aceituno. 23 km od města Nerja. Ubytování Casa de la Abuela se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Pequena - the small but fine country house with breathtaking views

Casa Pequena - the small but fine country house with breathtaking views

Ubytování (Vila) Casa Pequena - the small but fine country house with breathtaking views. Casa Pequena - malý, ale krásný venkovský dům s úchvatným výhledem se nachází v Canillas de Aceituno a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem,... Ubytování Casa Pequena - the small but fine country house with breathtaking views se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Montaña

Casa Montaña

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Montaña. Situated in Canillas de Aceituno in the Andalucía region, Casa Montaña features a patio and lake views. Ubytování Casa Montaña se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ladera

Casa Ladera

Ubytování (Vila) Casa Ladera. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Casa Ladera is set in Canillas de Aceituno. Ubytování Casa Ladera se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Cottage in Competa Andalusia with Swimming Pool

Lovely Cottage in Competa Andalusia with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Cottage in Competa Andalusia with Swimming Pool. Located in Río, Lovely Cottage in Competa Andalusia with Swimming Pool provides a private pool and free WiFi. Ubytování Lovely Cottage in Competa Andalusia with Swimming Pool se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie).

Casa anil Canillas de aceituno

Casa anil Canillas de aceituno

Ubytování (Vila) Casa anil Canillas de aceituno. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday villa with panoramic views chill out area and private parking is located in Canillas de... Ubytování Casa anil Canillas de aceituno se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Holiday Home with Private Pool in Alcaucin

Beautiful Holiday Home with Private Pool in Alcaucin

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful Holiday Home with Private Pool in Alcaucin. Located in Canillas de Aceituno, Beautiful Holiday Home with Private Pool in Alcaucin provides accommodation with a private pool. Ubytování Beautiful Holiday Home with Private Pool in Alcaucin se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Pilares

Casa de Pilares

Ubytování (Vila) Casa de Pilares. Featuring a garden, an outdoor pool and lake views, Casa de Pilares is located in Canillas de Aceituno. Ubytování Casa de Pilares se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Aleph met privé zwembad op paradijselijke plek

El Aleph met privé zwembad op paradijselijke plek

Ubytování (Vila) El Aleph met privé zwembad op paradijselijke plek. El Aleph met privé zwembad op paradijselijke plek se nachází v Canillas de Aceituno a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování El Aleph met privé zwembad op paradijselijke plek se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Clara

Casa Clara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Clara. Casa Clara se nachází v Canillas de Aceituno a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na hory a terasou. 47 km od Benalmádeny. Ubytování Casa Clara se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca El Carmen

Finca El Carmen

Ubytování (Vila) Finca El Carmen. Finca El Carmen se nachází v Canillas de Aceituno a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Finca El Carmen se nachází ve městě Canillas de Aceituno (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)