Hledat

Ubytování

Casa Miguel Aparthotel

put Veleg kamika 6, 21465 Sveta Nedelja, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Casa Miguel. Situated in Sveta Nedelja, 39 km from Hvar, Casa Miguel features a garden and free WiFi. Ubytování Casa Miguel se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Popis ubytování Casa Miguel

A patio with garden views is offered in every unit. A terrace is available for guests at the aparthotel to use. Each unit is fitted with air conditioning, private bathroom and a kitchen including a microwave, fridge and a stovetop. Situated in Sveta Nedelja, 39 km from Hvar, Casa Miguel features a garden and free WiFi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Miguel

  • Terasa
  • Zahrada
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
  • Parkování na ulici
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Sveta Nedelja

Apartments Tri sestrice

9,8

Apartments Tri sestrice

Ubytování (Apartmány) Apartments Tri sestrice. Apartmány Tri sestrice se nachází v obci Sveta Nedelja, 39 km od Hvaru. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Tri sestrice se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Berti

9,7

Apartments Berti

Ubytování (Apartmány) Apartments Berti. Apartments Berti se nachází ve městě Sveta Nedelja, jen 190 metrů od přístavu, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, krásný výhled na moře a... Ubytování Apartments Berti se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Marina

9,6

House Marina

Ubytování (Apartmán) House Marina. Apartment Marina poskytuje ubytování s vlastním stravováním a nachází se ve městě Sveta Nedelja. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování House Marina se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Kordić

9,6

Apartment Kordić

Ubytování (Apartmány) Apartment Kordić. Apartment Kordić se nachází ve městě Sveta Nedelja a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartment Kordić se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Tigrich Apartments

9,6

Tigrich Apartments

Ubytování (Apartmány) Tigrich Apartments. Ubytování Tigrich Apartments se nachází v obci Sveta Nedelja, 39 km od Hvaru, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a vířivku. Ubytování Tigrich Apartments se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartmani Anja

9,5

Apartmani Anja

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anja. Apartmani Anja se nachází v obci Sveta Nedelja, 43 km od Splitu a 39 km od Makarske. K dispozici je zdarma dostupné Wi-Fi a gril. Ubytování Apartmani Anja se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marija

9,4

Apartmani Marija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marija. Apartmány Marija se nachází v obci Sveta Nedelja, 39 km od Hvaru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Marija se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach house Korina

9,4

Beach house Korina

Ubytování (Apartmán) Beach house Korina. Beach house Korina se nachází v obci Sveta Nedelja. Tento apartmán nabízí Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Beach house Korina se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Elvira

9,3

Apartments Elvira

Ubytování (Apartmány) Apartments Elvira. Apartments Elvira se nachází v obci Sveta Nedelja, 39 km od Hvaru. Nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Apartmán má sluneční terasu. Ubytování Apartments Elvira se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

B&B Pansion Jure Matijević

9,1

B&B Pansion Jure Matijević

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pansion Jure Matijević. B & B Pansion Jure Matijevic se nachází na jižním pobřeží ostrova Hvar v Jagodně a nabízí dětské hřiště a výhled na moře. Na místě můžete navštívit bar. Ubytování B&B Pansion Jure Matijević se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Villa Ypsilon

9

Apartments Villa Ypsilon

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Ypsilon. Apartments Villa Ypsilon se nachází v obci Sveta Nedelja, 39 km od Hvaru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Ypsilon se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Cecilija

9

Apartmani Cecilija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Cecilija. Apartmani Cecilija se nachází v obci Sveta Nedelja, 40 km od Hvaru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají také posezení a jídelní kout. Ubytování Apartmani Cecilija se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vila Vino

8,7

Apartments Vila Vino

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Vino. Apartmány Vila Vino se nachází ve městě Sveta Nedelja, 39 km od Hvaru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Vila Vino se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartmani Zaninović

8,2

Apartmani Zaninović

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zaninović. Situated in Sveta Nedelja, 37 km from Hvar, Apartmani Zaninović features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartmani Zaninović se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Dragomil

6,3

Apartments Dragomil

Ubytování (Apartmány) Apartments Dragomil. Apartments Dragomil se nachází v obci Sveta Nedelja, 39 km od Hvaru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají terasu s výhledem na moře. Ubytování Apartments Dragomil se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. Situated in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Jag

Apartments Jag

Ubytování (Apartmány) Apartments Jag. Apartmány Jag se nacházejí ve městě Sveta Nedelja a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV a kuchyní. Ubytování Apartments Jag se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. Set in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. Located in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

apartman Stina

apartman Stina

Ubytování (Apartmán) apartman Stina. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, apartman Stina is situated in Sveta Nedelja. Ubytování apartman Stina se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Nedilja WaterFront - 5 Bedroom Villa - Sauna and Spa Room - Gym - Jacuzzi

Villa Nedilja WaterFront - 5 Bedroom Villa - Sauna and Spa Room - Gym - Jacuzzi

Ubytování (Vila) Villa Nedilja WaterFront - 5 Bedroom Villa - Sauna and Spa Room - Gym - Jacuzzi. Villa Nedilja WaterFront - 5 Bedroom Villa - Sauna and Spa Room - Gym - Jacuzzi is situated in Sveta Nedelja. This villa has a garden. Ubytování Villa Nedilja WaterFront - 5 Bedroom Villa - Sauna and Spa Room - Gym - Jacuzzi se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 286 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional Apartment

Traditional Apartment

Ubytování (Apartmán) Traditional Apartment. Traditional Apartment se nachází v obci Sveta Nedelja a nabízí výhled na moře, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Traditional Apartment se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. Located in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Dijana

Apartments Dijana

Ubytování (Apartmány) Apartments Dijana. Situated in Sveta Nedelja, Apartments Dijana offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartments Dijana se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Robinsons lodge

Robinsons lodge

Ubytování (Chata) Robinsons lodge. Robinsons lodge se nachází na pobřeží v obci Sveta Nedelja, 38 km od Hvaru, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Robinsons lodge se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vrankovi?

Apartments Vrankovi?

Ubytování (Apartmány) Apartments Vrankovi?. Set in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, Apartments Vrankovi? offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Vrankovi? se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Kristo

Apartments Kristo

Ubytování (Apartmán) Apartments Kristo. Located in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, Apartments Kristo features a garden. Ubytování Apartments Kristo se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nila

Apartmani Nila

Ubytování (Penzion) Apartmani Nila. Facing the beachfront in Sveta Nedelja, Apartmani Nila has a restaurant and a garden. Ubytování Apartmani Nila se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartments Lili

apartments Lili

Ubytování (Apartmány) apartments Lili. Situated in Sveta Nedelja, 37 km from Hvar, apartments Lili features a garden and free WiFi. A terrace is available for guests to use at the apartment. Ubytování apartments Lili se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmani kerum

apartmani kerum

Ubytování (Apartmán) apartmani kerum. Apartmani kerum is set in Sveta Nedelja and offers a garden. The accommodation features free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování apartmani kerum se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Sveta Nedjelja with Sea View I

Apartment Sveta Nedjelja with Sea View I

Ubytování (Apartmán) Apartment Sveta Nedjelja with Sea View I. Apartment Sveta Nedjelja with Sea View I se nachází ve městě Sveta Nedelja a nabízí Wi-Fi zdarma. Apartmán má kuchyň s chladničkou, varnou desku a kávovar. Ubytování Apartment Sveta Nedjelja with Sea View I se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Stunning home in Sveta Nedjelja w/ WiFi and 1 Bedrooms

Stunning home in Sveta Nedjelja w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Stunning home in Sveta Nedjelja w/ WiFi and 1 Bedrooms. Located in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, Stunning home in Sveta Nedjelja w/ WiFi and 1 Bedrooms is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Stunning home in Sveta Nedjelja w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. Set in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja. Set in Sveta Nedelja in the Hvar Island region, Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Sveta Nedjelja se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Var

Apartments Var

Ubytování (Apartmány) Apartments Var. Situated in Sveta Nedelja, 39 km from Hvar, Apartments Var features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Var se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov).