Hledat

Ubytování

Casa Josefita Apartmány

La Estación, 33583 Villamayor, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Josefita. Casa Josefita se nachází v obci Villamayor, 45 km od města Llanes, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Josefita se nachází ve městě Villamayor (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Casa Josefita

Apartmán stojí 35 km od Gijónu a 44 km od Ovieda. Všechny apartmány mají obývací pokoj, posezení s pohovkou, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem a vlastní koupelnu se sprchou. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Na letiště Asturias je to 63 km. Casa Josefita se nachází v obci Villamayor, 45 km od města Llanes, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice a kávovar.

Jiná ubytování ve městě Villamayor

Hotel Palacete Real

9,4

Hotel Palacete Real

Ubytování (Hotel) Hotel Palacete Real. Hotel Palacete Real se nachází ve městě Villamayor a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Palacete Real se nachází ve městě Villamayor (Španělsko - Asturie).

Casa La Nozalera en Villamayor (Piloña) Asturias

Casa La Nozalera en Villamayor (Piloña) Asturias

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Nozalera en Villamayor (Piloña) Asturias. Casa La Nozalera en se nachází v obci Villamayor. Villamayor (Piloña) Asturias nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa La Nozalera en Villamayor (Piloña) Asturias se nachází ve městě Villamayor (Španělsko - Asturie).

Apartment with one bedroom in Villamayor with WiFi

Apartment with one bedroom in Villamayor with WiFi

Ubytování (Apartmán) Apartment with one bedroom in Villamayor with WiFi. Apartment Carua - 2 is set in Villamayor. The accommodation is 33 km from Ribadesella. Ubytování Apartment with one bedroom in Villamayor with WiFi se nachází ve městě Villamayor (Španělsko - Asturie).

Apartment with 2 bedrooms in Villamayor with wonderful mountain view furnished terrace and WiFi

Apartment with 2 bedrooms in Villamayor with wonderful mountain view furnished terrace and WiFi

Ubytování (Apartmán) Apartment with 2 bedrooms in Villamayor with wonderful mountain view furnished terrace and WiFi. Located in Villamayor in the Asturias region, Apartment with 2 bedrooms in Villamayor with wonderful mountain view furnished terrace and WiFi features a... Ubytování Apartment with 2 bedrooms in Villamayor with wonderful mountain view furnished terrace and WiFi se nachází ve městě Villamayor (Španělsko - Asturie).