Hledat

Ubytování

Casa Josefina Prázdninový dům

7 Calle Ramón y Cajal, 46367 Yátova, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Josefina. Casa Josefina se nachází v obci Yátova a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Ubytování Casa Josefina se nachází ve městě Yátova (Španělsko - Valencijské společenství).

Popis ubytování Casa Josefina

Prázdninový dům má 6 ložnic, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na město. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Casa Josefina se nachází v obci Yátova a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Prázdninový dům má terasu. Na letiště Valencia je to 41 km. Casa Josefina stojí 46 km od Valencie a 43 km od Paterny.

Jiná ubytování ve městě Yátova

Casa La Paransa - Casa Rural con Piscina - Relajarse y Desconectar

8,9

Casa La Paransa - Casa Rural con Piscina - Relajarse y Desconectar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Paransa - Casa Rural con Piscina - Relajarse y Desconectar. Casa La Paransa - Casa Rural con Piscina - Relajarse y Desconectar se nachází ve městě Yátova ve Valencii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casa La Paransa - Casa Rural con Piscina - Relajarse y Desconectar se nachází ve městě Yátova (Španělsko - Valencijské společenství).