Hledat

Ubytování

Casa Itálica en Santiponce Prázdninový dům

26 Avenida Andalucía, 41970 Santiponce, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Itálica en Santiponce. Tento prázdninový dům se nachází v Santiponce a nabízí klimatizované ubytování s terasou. K dispozici je balkon a terasa. Ubytování Casa Itálica en Santiponce se nachází ve městě Santiponce (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Itálica en Santiponce

K dispozici je balkon a terasa. Casa Itálica en Santiponce stojí 16 km od sevillského letiště. Casa Itálica en Santiponce má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 2 koupelny s bidetem. Tento prázdninový dům se nachází v Santiponce a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Prázdninový dům stojí 2,2 km od lanovky Italica. Pro větší pohodlí jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Santiponce

Apartamento Las Musas

9,7

Apartamento Las Musas

Ubytování (Apartmán) Apartamento Las Musas. Set in Santiponce, 1.1 km from Italica, Apartamento Las Musas offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartamento Las Musas se nachází ve městě Santiponce (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Los Mosaicos

9,3

Apartamento Los Mosaicos

Ubytování (Apartmán) Apartamento Los Mosaicos. Apartamento Los Mosaicos se nachází v Santiponce a nabízí klimatizované ubytování s terasou. K dispozici je balkon a terasa. Ubytování Apartamento Los Mosaicos se nachází ve městě Santiponce (Španělsko - Andalusie).

Italica Hostel

8,9

Italica Hostel

Ubytování (Hostel) Italica Hostel. Italica Hostel se nachází v Santiponce a nabízí terasu. K dispozici je sdílená kuchyň, služba concierge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Italica Hostel se nachází ve městě Santiponce (Španělsko - Andalusie).

Casa junto a Itálica

8,6

Casa junto a Itálica

Ubytování (Prázdninový dům) Casa junto a Itálica. Set in Santiponce, 1.6 km from Italica, Casa junto a Itálica offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Casa junto a Itálica se nachází ve městě Santiponce (Španělsko - Andalusie).

Hotel Anfiteatro Romano

7,4

Hotel Anfiteatro Romano

Ubytování (Hotel) Hotel Anfiteatro Romano. Located in Andalusia's Santiponce, this hotel has classical design and an elegant dining room. Ubytování Hotel Anfiteatro Romano se nachází ve městě Santiponce (Španělsko - Andalusie).