Hledat

Ubytování

CASA IDEAL PARA DESCANSO Y TRANQUILIDAD Prázdninový dům

Paseo Salvador Dalí, 30628 Fortuna, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) CASA IDEAL PARA DESCANSO Y TRANQUILIDAD. Nachází se v Fortuna, CASA IDEAL PARA DESCANSO Y TRANQUILIDAD má vlastní bazén. 35 km od Elche. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA IDEAL PARA DESCANSO Y TRANQUILIDAD se nachází ve městě Fortuna (Španělsko - Murcie).

Popis ubytování CASA IDEAL PARA DESCANSO Y TRANQUILIDAD

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na mezinárodní letiště Region de Murcia je to 39 km. Prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a sporákem. 35 km od Elche. Prázdninový dům má terasu. Personál recepce hovoří katalánsky, anglicky, španělsky a francouzsky a ochotně vám poskytne praktické informace o okolí. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo relaxovat v zahradě. CASA IDEAL PARA DESCANSO Y stojí 19 km od Murcie a 39 km od Torrevieja. Nachází se v Fortuna, CASA IDEAL PARA DESCANSO Y TRANQUILIDAD má vlastní bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Fortuna

Casa Rural El Cano

9,4

Casa Rural El Cano

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural El Cano. Casa Rural El Cano se nachází v Fortuna a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Casa Rural El Cano se nachází ve městě Fortuna (Španělsko - Murcie).

Casa Hermosa

9,2

Casa Hermosa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Hermosa. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Casa Hermosa is situated in Fortuna. Ubytování Casa Hermosa se nachází ve městě Fortuna (Španělsko - Murcie).

Casas Rurales El Viejo Establo

8,4

Casas Rurales El Viejo Establo

Ubytování (Venkovský dům) Casas Rurales El Viejo Establo. Casas Rurales El Viejo Establo is set between La Gineta and Fortuna. Ubytování Casas Rurales El Viejo Establo se nachází ve městě Fortuna (Španělsko - Murcie).

Complejo Hostelero Los Periquitos

8,4

Complejo Hostelero Los Periquitos

Ubytování (Hotel) Complejo Hostelero Los Periquitos. Complejo Hostelero Rambla Salada se nachází v obci Fortuna, známé svými termálními prameny. Ubytování Complejo Hostelero Los Periquitos se nachází ve městě Fortuna (Španělsko - Murcie).

Complejo Hostelero La Fuente

8,1

Complejo Hostelero La Fuente

Ubytování (Hotel) Complejo Hostelero La Fuente. Complejo Hostelero La Fuente is located at the natural springs of Los Baños de Fortuna, 30 minutes’ drive from Murcia. Ubytování Complejo Hostelero La Fuente se nachází ve městě Fortuna (Španělsko - Murcie).

Villa with serene mountain views. Spacious garden with 10x5m pool.

Villa with serene mountain views. Spacious garden with 10x5m pool.

Ubytování (Prázdninový dům) Villa with serene mountain views. Spacious garden with 10x5m pool.. Vila se zahradou, venkovním bazénem, výhledem do zahrady a klidným výhledem na hory. Prostorná zahrada s 10x5m bazénem. Nachází se v Fortuna. Ubytování Villa with serene mountain views. Spacious garden with 10x5m pool. se nachází ve městě Fortuna (Španělsko - Murcie).

Casa Erin- Inland Spain

Casa Erin- Inland Spain

Ubytování (Vila) Casa Erin- Inland Spain. Casa Erin se může pochlubit zahradou, sezónním venkovním bazénem a výhledem na bazén. Inland Spain se nachází v Fortuna. Ubytování Casa Erin- Inland Spain se nachází ve městě Fortuna (Španělsko - Murcie).

HOSPEDERIA LA GARAPACHA

HOSPEDERIA LA GARAPACHA

Ubytování (Penzion – hostinec) HOSPEDERIA LA GARAPACHA. HOSPEDERIA LA GARAPACHA has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Fortuna. Ubytování HOSPEDERIA LA GARAPACHA se nachází ve městě Fortuna (Španělsko - Murcie).