Hledat

Ubytování

Casa Hondon Prázdninový dům

Calle Huerto, 03688 Hondón de las Nieves, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Hondon. Casa Hondon se nachází v obci Hondón de las Nieves ve Valencii a nabízí zahradu. 40 km od Torrevieja. Ubytování Casa Hondon se nachází ve městě Hondón de las Nieves (Španělsko - Valencijské společenství).

Popis ubytování Casa Hondon

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. 40 km od Torrevieja. Casa Hondon se nachází v obci Hondón de las Nieves ve Valencii a nabízí zahradu. Letiště Alicante leží 26 km daleko. Prázdninový dům se nachází v přízemí a má 3 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou, sporákem a varnou deskou. Prázdninový dům stojí 32 km od Alicante a 43 km od Murcie.

Jiná ubytování ve městě Hondón de las Nieves

Hondon-Villa

6,8

Hondon-Villa

Ubytování (Vila) Hondon-Villa. Hondon-Villa is set in Hondón de las Nieves and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Hondon-Villa se nachází ve městě Hondón de las Nieves (Španělsko - Valencijské společenství).

Finca La Montanosa

Finca La Montanosa

Ubytování (Hotel) Finca La Montanosa. Finca La Montanosa in Hondón de las Nieves provides accommodation with a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Finca La Montanosa se nachází ve městě Hondón de las Nieves (Španělsko - Valencijské společenství).