Hledat

Ubytování

Casa Guergue Prázdninový dům

Calle Lomo de Masca, 38489 Masca, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Guergue. Casa Guergue se nachází v Masce a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Poskytuje výhled na hory a leží 31 km od Los Cristianos. Ubytování Casa Guergue se nachází ve městě Masca (Španělsko - Tenerife).

Popis ubytování Casa Guergue

Prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na letiště Tenerife Sur je to 38 km. Casa Guergue se nachází v Masce a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Prázdninový dům je vzdálený 30 km od města Puerto de la Cruz a 29 km od letoviska Playa de las Americas. Poskytuje výhled na hory a leží 31 km od Los Cristianos. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Masca

Masca - Casa Rural Morrocatana - Tenerife

9,7

Masca - Casa Rural Morrocatana - Tenerife

Ubytování (Horské chaty) Masca - Casa Rural Morrocatana - Tenerife. Masca - Casa Rural Morrocatana - Tenerife se nachází ve vesničce Masca, 37 km od Los Cristianos, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Masca - Casa Rural Morrocatana - Tenerife se nachází ve městě Masca (Španělsko - Tenerife).

Masca - Estudio casas morrocatana

9,7

Masca - Estudio casas morrocatana

Ubytování (Apartmán) Masca - Estudio casas morrocatana. Set in Masca in the Canary Islands region, Masca - Estudio casas morrocatana features a patio and garden views. Ubytování Masca - Estudio casas morrocatana se nachází ve městě Masca (Španělsko - Tenerife).

Casa Berna

9,7

Casa Berna

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Berna. Located in Masca in the Tenerife region, Casa Berna has a garden. This holiday home provides a terrace. Ubytování Casa Berna se nachází ve městě Masca (Španělsko - Tenerife).

Sweet Home Masca

9,7

Sweet Home Masca

Ubytování (Venkovský dům) Sweet Home Masca. Offering free WiFi and sea views, Sweet Home Masca is an accommodation set in Masca. The property features garden views and is 42 km from Los Cristianos. Ubytování Sweet Home Masca se nachází ve městě Masca (Španělsko - Tenerife).

Traditional Canary Cottage in Masca

Traditional Canary Cottage in Masca

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Canary Cottage in Masca. Traditional Canary Cottage in Masca se nachází v obci Masca na ostrově Tenerife a nabízí patio a výhled do zahrady. 31 km od Los Cristianos. Ubytování Traditional Canary Cottage in Masca se nachází ve městě Masca (Španělsko - Tenerife).