Hledat

Ubytování

Ubytování město Masca

Ve městě Masca (Španělsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Masca

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Masca

Masca - Casa Rural Morrocatana - Tenerife

9,7

Masca - Casa Rural Morrocatana - Tenerife

Ubytování (Horské chaty) Masca - Casa Rural Morrocatana - Tenerife. Masca - Casa Rural Morrocatana - Tenerife se nachází ve vesničce Masca, 37 km od Los Cristianos, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Masca - Casa Rural Morrocatana - Tenerife se nachází ve městě Masca (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Masca - Estudio casas morrocatana

9,7

Masca - Estudio casas morrocatana

Ubytování (Apartmán) Masca - Estudio casas morrocatana. Set in Masca in the Canary Islands region, Masca - Estudio casas morrocatana features a patio and garden views. Ubytování Masca - Estudio casas morrocatana se nachází ve městě Masca (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Home Masca

9,7

Sweet Home Masca

Ubytování (Venkovský dům) Sweet Home Masca. Offering free WiFi and sea views, Sweet Home Masca is an accommodation set in Masca. The property features garden views and is 42 km from Los Cristianos. Ubytování Sweet Home Masca se nachází ve městě Masca (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Berna

9,7

Casa Berna

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Berna. Located in Masca in the Tenerife region, Casa Berna has a garden. This holiday home provides a terrace. Ubytování Casa Berna se nachází ve městě Masca (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Masca

Město Masca se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Masca.