Hledat

Ubytování

Casa Grande de El Burgo Hotel

Mesones, 1, 29420 El Burgo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Casa Grande de El Burgo. Tento hotel sídlí v elegantním panském domě z 18. století v klidném přírodním prostředí ve městě El Burgo v Andalusii. Ubytování Casa Grande de El Burgo se nachází ve městě El Burgo (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Grande de El Burgo

Odpočiňte si a přečtěte si v obývacím pokoji s krbem nebo na typické andaluské terase. Hotel La Casa Grande del Burgo je objekt, ve kterém byla zachována původní výzdoba a architektonický styl včetně šikmých dřevěných stropů. Tento hotel sídlí v elegantním panském domě z 18. Město El Burgo se nachází v blízkosti Ruta de los Pueblos Blancos, známé trasy, která vás zavede kolem krásných andaluských bílých měst regionu. Hotelové pokoje jsou tradičně zařízené, ale mohou se pochlubit veškerým moderním komfortem včetně připojení k internetu. století v klidném přírodním prostředí ve městě El Burgo v Andalusii. V ubytování Casa Grande de El Burgo máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě El Burgo

Casa El Postre

9,5

Casa El Postre

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Postre. Casa El Postre is situated in El Burgo. The accommodation is 69 km from Málaga. Marbella is 56 km from the holiday home, while Torremolinos is 72 km away. Ubytování Casa El Postre se nachází ve městě El Burgo (Španělsko - Andalusie).

La Villa

8,6

La Villa

Ubytování (Prázdninový dům) La Villa. Set in El Burgo in the Andalucía region, La Villa has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 28 km from Ronda. Ubytování La Villa se nachází ve městě El Burgo (Španělsko - Andalusie).

Caracuel de Badía

8,5

Caracuel de Badía

Ubytování (Prázdninový dům) Caracuel de Badía. Located in El Burgo, Caracuel de Badía provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Caracuel de Badía se nachází ve městě El Burgo (Španělsko - Andalusie).

Casa Rural El Sendero

8

Casa Rural El Sendero

Ubytování (Apartmány) Casa Rural El Sendero. Situated in El Burgo, 28 km from Ronda, Casa Rural El Sendero features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Casa Rural El Sendero se nachází ve městě El Burgo (Španělsko - Andalusie).