Hledat

Ubytování

Casa grande cerca de la playa- ideal para familias Prázdninový dům

Mallou 128, 15293 Carnota, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa grande cerca de la playa- ideal para familias. Casa grande cerca de la playa- ideal para familias se nachází asi 4,4 km od pláže Boca do Rio a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Casa grande cerca de la playa- ideal para familias se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa grande cerca de la playa- ideal para familias

Na letiště Santiago de Compostela je to 85 km. Prázdninový dům má 3 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Casa grande cerca de la playa- ideal para familias se nachází asi 4,4 km od pláže Boca do Rio a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Carnota

OLardoMar

9,8

OLardoMar

Ubytování (Venkovský dům) OLardoMar. Located in Carnota, OLardoMar provides free WiFi and garden views, 1.7 km from Boca do Rio Beach. Ubytování OLardoMar se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Algar Carnotasuites

9,5

Algar Carnotasuites

Ubytování (Apartmány) Algar Carnotasuites. Algar Carnotasuites se nachází v Carnotě, 47 km od A Lanzada, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také vířivka. Ubytování Algar Carnotasuites se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

O Fogar do Carpinteiro

9,5

O Fogar do Carpinteiro

Ubytování (Prázdninový dům) O Fogar do Carpinteiro. Located in Carnota in the Galicia region, O Fogar do Carpinteiro has a balcony and garden views. Ubytování O Fogar do Carpinteiro se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Nidos de carnota

9,4

Nidos de carnota

Ubytování (Hotel) Nidos de carnota. Located in Carnota, 3.8 km from Boca do Rio Beach, Nidos de carnota provides air-conditioned rooms and a bar. Ubytování Nidos de carnota se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Pensión O Prouso

9,4

Pensión O Prouso

Ubytování (Penzion) Pensión O Prouso. Featuring sea views from all rooms, Pensión O Prouso overlooks a beach 15 minutes’ walk away. Ubytování Pensión O Prouso se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Suleiro Caldebarcos

9,1

Suleiro Caldebarcos

Ubytování (Prázdninový dům) Suleiro Caldebarcos. Suleiro Caldebarcos nabízí ubytování se zahradou a výhledem na moře, asi 2,2 km od pláže Boca do Rio. Ubytování Suleiro Caldebarcos se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Apartamento con vistas al mar, playa de Carnota!

9,1

Apartamento con vistas al mar, playa de Carnota!

Ubytování (Apartmán) Apartamento con vistas al mar, playa de Carnota!. Apartamento con vistas al mar, playa de Carnota! se nachází v Carnotě a nabízí terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento con vistas al mar, playa de Carnota! se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Casa de Xusto

9,1

Casa de Xusto

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Xusto. Casa de Xusto se nachází v Carnotě. Výhled směřuje na hory. Ubytování Casa de Xusto se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Apartamento O Sinal

9

Apartamento O Sinal

Ubytování (Apartmán) Apartamento O Sinal. Apartamento O Sinal se nachází v Carnotě. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 50 km od Cambadosu. Ubytování Apartamento O Sinal se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Casa Outeiro

9

Casa Outeiro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Outeiro. Casa Outeiro se nachází v obci Carnota v Galicii a nabízí zahradu. 48 km od A Lanzada. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Casa Outeiro se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Casa Monica

8,7

Casa Monica

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Monica. Casa Monica se nachází v obci Carnota v Galicii a nabízí terasu a výhled do zahrady. 48 km od A Lanzada. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Monica se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

La Casita Alere en Playa Carnota con patio y barbacoa

8,4

La Casita Alere en Playa Carnota con patio y barbacoa

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita Alere en Playa Carnota con patio y barbacoa. La Casita se nachází v Carnotě v Galicii Alere en Playa Carnota con patio y barbacoa má zahradu. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 48 km od A Lanzada. Ubytování La Casita Alere en Playa Carnota con patio y barbacoa se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

House Caxón

8,3

House Caxón

Ubytování (Prázdninový dům) House Caxón. House Caxón se nachází v Carnotě. Tento prázdninový dům má výhled do zahrady a je vzdálen 50 km od Cambadosu. Ubytování House Caxón se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Un fogar entre a pedra e o mar

7,7

Un fogar entre a pedra e o mar

Ubytování (Prázdninový dům) Un fogar entre a pedra e o mar. Un fogar entre poskytuje bezplatné Wi-Fi. a pedra e o mar se nachází na pláži v Carnotě. Ubytování Un fogar entre a pedra e o mar se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Casa Maceiras

Casa Maceiras

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maceiras. Casa Maceiras se nachází v Carnotě. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Maceiras se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Chalet Vilar

Chalet Vilar

Ubytování (Vila) Chalet Vilar. Featuring a spa bath, Chalet Vilar is set in Carnota. Located 2.3 km from Boca do Rio Beach, the property provides a garden and free private parking. Ubytování Chalet Vilar se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Apartment in Larino, A Coruna 101884

Apartment in Larino, A Coruna 101884

Ubytování (Apartmán) Apartment in Larino, A Coruna 101884. Apartment in Larino, A Coruna 101884 is set in Carnota, 48 km from Santiago de Compostela. Sanxenxo is 48 km away. All units feature a TV. Ubytování Apartment in Larino, A Coruna 101884 se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Casa Recareo

Casa Recareo

Ubytování (Apartmán) Casa Recareo. Boasting garden views, Casa Recareo features accommodation with a patio and a coffee machine, around 6 km from Boca do Rio Beach. Ubytování Casa Recareo se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Bungalow n°6 en el Camino del Faro

Bungalow n°6 en el Camino del Faro

Ubytování (Apartmán) Bungalow n°6 en el Camino del Faro. Featuring free WiFi, Bungalow n°6 en el Camino del Faro is situated on the beachfront in Carnota. This property offers access to a terrace. Ubytování Bungalow n°6 en el Camino del Faro se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Apartment in Larino, A Coruna 101885

Apartment in Larino, A Coruna 101885

Ubytování (Apartmán) Apartment in Larino, A Coruna 101885. Apartment in Larino, A Coruna 101885 offers accommodation in Carnota. Santiago de Compostela is 48 km from the property. The accommodation has a TV. Ubytování Apartment in Larino, A Coruna 101885 se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Precioso apartamento a estrenar con vistas al mar.

Precioso apartamento a estrenar con vistas al mar.

Ubytování (Apartmán) Precioso apartamento a estrenar con vistas al mar.. Precioso apartamento a estrenar con vistas al mar se nachází v obci Carnota v Galicii. Má zahradu. Ubytování Precioso apartamento a estrenar con vistas al mar. se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Casa Amadora

Casa Amadora

Ubytování (Apartmán) Casa Amadora. Casa Amadora se nachází v obci Carnota v Galicii a nabízí terasu a výhled na moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Amadora se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Casa Belén

Casa Belén

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Belén. Casa Belén se nachází v obci Carnota v Galicii a nabízí zahradu. Ubytování je vzdálené 46 km od A Lanzada. Ubytování Casa Belén se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Casita Caldebarcos

Casita Caldebarcos

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Caldebarcos. Casita Caldebarcos se nachází asi 2,5 km od pláže Boca do Rio a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casita Caldebarcos se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).

Apartment in Larino, A Coruna 101883

Apartment in Larino, A Coruna 101883

Ubytování (Apartmán) Apartment in Larino, A Coruna 101883. Apartment in Larino, A Coruna 101883 offers accommodation in Carnota. Santiago de Compostela is 48 km away. All units feature a TV. Ubytování Apartment in Larino, A Coruna 101883 se nachází ve městě Carnota (Španělsko - Galicie).