Hledat

Ubytování

Casa Goros II Apartmán

19 Rúa Camiño de Ovedo 3º, 15800 Melide, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa Goros II. Casa Goros II se nachází v Melide. 44 km od Betanzosu. Apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Casa Goros II se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa Goros II

Casa Goros II se nachází v Melide. Apartmán je vzdálený 43 km od Santiaga de Compostela a 39 km od Luga. Letiště Santiago de Compostela je vzdáleno 33 km. Apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. 44 km od Betanzosu.

Jiná ubytování ve městě Melide

Casa Adro

9,9

Casa Adro

Ubytování (Penzion) Casa Adro. Set in Melide, Casa Adro has a shared lounge, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Casa Adro se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Apartamento Rosaleda

9,6

Apartamento Rosaleda

Ubytování (Apartmán) Apartamento Rosaleda. Apartamento Rosaleda is situated in Melide. The property features city views and is 46 km from Portomarin. Ubytování Apartamento Rosaleda se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

A Casa do Lado

9,6

A Casa do Lado

Ubytování (Penzion) A Casa do Lado. A Casa do Lado se nachází v Melide a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je sdílená kuchyň, sdílený lounge a služba organizace výletů. Ubytování A Casa do Lado se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Hotel Lux Melide

9,4

Hotel Lux Melide

Ubytování (Hotel) Hotel Lux Melide. Hotel Lux Melide nabízí ubytování v Melide. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Hotel Lux Melide se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

CASA PITAXAN

9,3

CASA PITAXAN

Ubytování (Prázdninový dům) CASA PITAXAN. CASA PITAXAN se nachází v Melide. Do Sarrie je to 50 km. Ubytování CASA PITAXAN se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Albergue O Candil

9,2

Albergue O Candil

Ubytování (Hostel) Albergue O Candil. Albergue O Candil se nachází v Melide v budově z roku 1926 a nabízí zahradu a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a sluneční terasu. Ubytování Albergue O Candil se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Apartamentos enteros O Lagar

9,2

Apartamentos enteros O Lagar

Ubytování (Apartmány) Apartamentos enteros O Lagar. Located in Melide, 46 km from Portomarin, Apartamentos enteros O Lagar provides a bar and free WiFi. Ubytování Apartamentos enteros O Lagar se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Casa Rural Camino Real

9,2

Casa Rural Camino Real

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Camino Real. Casa Rural Camino Real se nachází v Melide, 41 km od Luga, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Rural Camino Real se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Casa de los Somoza

9,1

Casa de los Somoza

Ubytování (Venkovský dům) Casa de los Somoza. Situated in Melide, Casa de los Somoza features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a shared lounge. Ubytování Casa de los Somoza se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Pension San Anton

9

Pension San Anton

Ubytování (Penzion) Pension San Anton. Situated in Melide, Pension San Anton has a seasonal outdoor swimming pool, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Pension San Anton se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

A boa vista

9

A boa vista

Ubytování (Apartmán) A boa vista. A boa vista se nachází v Melide a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 44 km od Betanzosu. Ubytování A boa vista se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

PENSIÓN FERRADURA

8,9

PENSIÓN FERRADURA

Ubytování (Penzion) PENSIÓN FERRADURA. PENSIÓN FERRADURA nabízí ubytování v Melide. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování PENSIÓN FERRADURA se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Albergue Melide

8,9

Albergue Melide

Ubytování (Hostel) Albergue Melide. Albergue Melide se nachází v Melide a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Albergue Melide se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Arraigos

8,9

Arraigos

Ubytování (Hostel) Arraigos. Arraigos is located in Melide. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout the... Ubytování Arraigos se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Pension Esquina

8,8

Pension Esquina

Ubytování (Penzion) Pension Esquina. Boasting a bar and free WiFi throughout the property, Pension Esquina is set in Melide. At the guest house, rooms are equipped with a wardrobe. Ubytování Pension Esquina se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Casa Carlán

8,8

Casa Carlán

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Carlán. Located in Melide in the Galicia region, Casa Carlán has a patio. Ubytování Casa Carlán se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Albergue o Apalpador

8,8

Albergue o Apalpador

Ubytování (Hostel) Albergue o Apalpador. Located in Melide, Albergue o Apalpador offers free WiFi. The accommodation provides a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytování Albergue o Apalpador se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Hotel Carlos 96

8,7

Hotel Carlos 96

Ubytování (Hotel) Hotel Carlos 96. Hotel Carlos 96 has a bar, garden and terrace in Melide. Ubytování Hotel Carlos 96 se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Pensión Pereiro

8,7

Pensión Pereiro

Ubytování (Penzion) Pensión Pereiro. Located in Melide, Pensión Pereiro features a terrace. Ubytování Pensión Pereiro se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

PENSIÓN BERENGUELA

8,7

PENSIÓN BERENGUELA

Ubytování (Penzion) PENSIÓN BERENGUELA. PENSIÓN BERENGUELA se nachází v Melide a nabízí bar a terasu. Klimatizované pokoje mají výhled na město, šatní skříň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování PENSIÓN BERENGUELA se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Buen Camino Melide

8,5

Buen Camino Melide

Ubytování (Apartmány) Buen Camino Melide. Buen Camino Melide se nachází v Melide. Všechny apartmány mají terasu, plně vybavenou kuchyň s lednicí, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a... Ubytování Buen Camino Melide se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Pension Orois

8,2

Pension Orois

Ubytování (Penzion) Pension Orois. Featuring a bar and a terrace, Pension Orois is located in Melide. Ubytování Pension Orois se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

El Molino

7,9

El Molino

Ubytování (Penzion) El Molino. El Molino se nachází na poutní cestě Camino de Santiago v galicijském městě Melide. Tento penzion nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a bar. Ubytování El Molino se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Hotel Restaurante Xaneiro

7,7

Hotel Restaurante Xaneiro

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurante Xaneiro. Situated in the small town of Melide, a 5-minute drive from Serra do Carreon Mountains, Hotel Restaurante Xaneiro features rooms with heating and free... Ubytování Hotel Restaurante Xaneiro se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Los dos alemanes

7,5

Los dos alemanes

Ubytování (Penzion) Los dos alemanes. Los Dos Alemanes se nachází na poutní cestě Santiago de Compostela a nabízí vlastní restauraci. Nachází se 5 km od Melinde a nabízí cyklistický park. Ubytování Los dos alemanes se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Apartamento Alcazar

7,3

Apartamento Alcazar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Alcazar. Apartamento Alcazar is set in Melide. The apartment features city views and is 46 km from Portomarin. Ubytování Apartamento Alcazar se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Pension Restaurante Sony

7

Pension Restaurante Sony

Ubytování (Penzion) Pension Restaurante Sony. Set in Melide, Pension Restaurante Sony features a restaurant, bar and free WiFi throughout the property. Ubytování Pension Restaurante Sony se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Pensión Praza das Coles

Pensión Praza das Coles

Ubytování (Penzion) Pensión Praza das Coles. Pensión Praza das Coles se nachází v Melide a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a pokoje s klimatizací. Ubytování Pensión Praza das Coles se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Casa Goros Suite

Casa Goros Suite

Ubytování (Apartmán) Casa Goros Suite. Casa Goros Suite se nachází v Melide v Galicii a nabízí terasu. 44 km od Betanzosu. Tento apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Casa Goros Suite se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

Casa Goros I

Casa Goros I

Ubytování (Apartmán) Casa Goros I. Casa Goros I is set in Melide. 44 km od Betanzosu. Tento apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Casa Goros I se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

apartamento melide

apartamento melide

Ubytování (Apartmán) apartamento melide. Set in Melide in the Galicia region, apartamento melide features a patio. The accommodation is 34 km from Portomarin. Ubytování apartamento melide se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).