Hledat

Ubytování

CASA GORKA Cala Saona Prázdninový dům

Venda des Cap de Barbaria 6588 Cala Saona, 07860 Cala Saona, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) CASA GORKA Cala Saona. CASA GORKA Cala Saona se nachází v Cala Saona, 100 metrů od pláže Cala Saona, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování CASA GORKA Cala Saona se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Popis ubytování CASA GORKA Cala Saona

Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. CASA GORKA Cala Saona se nachází v Cala Saona, 100 metrů od pláže Cala Saona, a nabízí ubytování s klimatizací. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady.

Jiná ubytování ve městě Formentera de Segura

Villa Marta Formentera

9,8

Villa Marta Formentera

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marta Formentera. Villa Marta Formentera se nachází v Sant Ferran de Ses Roques, 2,3 km od pláže Migjorn a 2,6 km od pláže Es Pujols. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villa Marta Formentera se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Casa frente al lago

9,7

Casa frente al lago

Ubytování (Prázdninový dům) Casa frente al lago. Casa frente al lago se nachází v La Savina, 1,5 km od pláže Es Cavall d'En Borras, 2,4 km od pláže Sa Roqueta a 3,6 km od pláže Illetes. Ubytování Casa frente al lago se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Ca Ses Celleres

9,7

Ca Ses Celleres

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Ses Celleres. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Ca Ses Celleres can be found in La Mola, close to La Mola Market and 3. Ubytování Ca Ses Celleres se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Es Magraner

9,6

Es Magraner

Ubytování (Prázdninový dům) Es Magraner. Situated in Cala Saona in the Balearic Islands region, Es Magraner features a terrace and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Es Magraner se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Can Tauet de ses Roques

9,6

Can Tauet de ses Roques

Ubytování (Prázdninový dům) Can Tauet de ses Roques. Can Tauet de ses Roques is located in Playa Migjorn and offers a terrace. Situated 1. Ubytování Can Tauet de ses Roques se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Apartamentos Laura Playa de Migjorn

9,4

Apartamentos Laura Playa de Migjorn

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Laura Playa de Migjorn. Apartamentos Laura Playa de Migjorn se nachází 100 metrů od pláže Migjorn a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Laura Playa de Migjorn se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

CAN TONI DEN MESTRE

9,4

CAN TONI DEN MESTRE

Ubytování (Prázdninový dům) CAN TONI DEN MESTRE. CAN TONI DEN MESTRE nabízí ubytování v Cala Saona, 5 km od pláže Cala Saona. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, koupelnu a satelitní TV. Ubytování CAN TONI DEN MESTRE se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Ca na Mari Nieves

9,3

Ca na Mari Nieves

Ubytování (Apartmán) Ca na Mari Nieves. Ca na Mari Nieves se nachází v letovisku Playa Migjorn, 1,2 km od pláže Migjorn. Ubytování Ca na Mari Nieves se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Apartamentos Carabela

9,3

Apartamentos Carabela

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Carabela. Apartamentos Carabela se nachází v letovisku Playa Migjorn, 100 metrů od pláže Migjorn a 1,9 km od pláže Ses Platgetes, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Apartamentos Carabela se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº 12

9,3

Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº 12

Ubytování (Apartmán) Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº 12. Apartamentos CostaMar 1; Apartamento no 12 se nachází v Es Pujols, nedaleko pláže Es Pujols a 1,1 km od kaňonů Platja de ses. Ubytování Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº 12 se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Es Lliri Blanc

9,2

Es Lliri Blanc

Ubytování (Prázdninový dům) Es Lliri Blanc. Es Lliri Blanc is located in Cala Saona and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Es Lliri Blanc se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Tranquilidad y naturaleza a 800m Playa Migjorn

9,2

Tranquilidad y naturaleza a 800m Playa Migjorn

Ubytování (Prázdninový dům) Tranquilidad y naturaleza a 800m Playa Migjorn. Tranquilidad y naturaleza a 800m Playa Migjorn se nachází v letovisku Playa Migjorn, 750 metrů od pláže Migjorn, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Tranquilidad y naturaleza a 800m Playa Migjorn se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Can Xicu Castello

9,2

Can Xicu Castello

Ubytování (Prázdninové domy) Can Xicu Castello. Can Xicu Castello se nachází v Sant Ferran de Ses Roques, 1,6 km od pláže Ses Platgetes a 2 km od pláže Migjorn. Ubytování Can Xicu Castello se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Casa La Vuelta

9,2

Casa La Vuelta

Ubytování (Hotel) Casa La Vuelta. Casa La Vuelta features a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Formentera del Segura. Ubytování Casa La Vuelta se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa Rosella

9

Casa Rosella

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rosella. Casa Rosella is situated in Sant Ferran de Ses Roques and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Rosella se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Ca na Lidia d’en Carlos

9

Ca na Lidia d’en Carlos

Ubytování (Prázdninový dům) Ca na Lidia d’en Carlos. Ca na nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Lidia d'en Carlos se nachází v La Mola. Ubytování Ca na Lidia d’en Carlos se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

CAN TONI

9

CAN TONI

Ubytování (Apartmán) CAN TONI. Situated in Sant Francesc Xavier and only 2.2 km from Migjorn Beach, CAN TONI features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování CAN TONI se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Viviendas Es Carritx

8,9

Viviendas Es Carritx

Ubytování (Apartmán) Viviendas Es Carritx. Viviendas Es Carritx se nachází v La Mola, 100 metrů od pláže Es Arenals a 150 metrů od pláže Es Cupinar. Ubytování Viviendas Es Carritx se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Fidalsa Blue Chill BBQ & Pool

8,8

Fidalsa Blue Chill BBQ & Pool

Ubytování (Vila) Fidalsa Blue Chill BBQ & Pool. Fidalsa Blue Chill BBQ & Pool se nachází ve městě Formentera del Segura ve Valencii a nabízí zahradu. Ubytování Fidalsa Blue Chill BBQ & Pool se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Valencijské společenství).

4 Bed Ground Floor Apartment with rooftop Pool

8,7

4 Bed Ground Floor Apartment with rooftop Pool

Ubytování (Apartmán) 4 Bed Ground Floor Apartment with rooftop Pool. 4 Bed Ground Floor Apartment with roof Pool se nachází v obci Formentera del Segura a nabízí venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování 4 Bed Ground Floor Apartment with rooftop Pool se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Valencijské společenství).

VIVIENDAS ES CARNATGE

8,7

VIVIENDAS ES CARNATGE

Ubytování (Prázdninové domy) VIVIENDAS ES CARNATGE. Nachází se v letovisku Playa Migjorn na ostrově Formentera, u pláží Ses Platgetes a Migjorn. Ubytování VIVIENDAS ES CARNATGE se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Aptos rurales Sa Barda - Viñedos y tranquilidad

8,5

Aptos rurales Sa Barda - Viñedos y tranquilidad

Ubytování (Prázdninové domy) Aptos rurales Sa Barda - Viñedos y tranquilidad. Aptos rurales Sa Barda - Viñedos y tranidad se nachází ve městě Sant Francesc Xavier, 2 km od pláže Migjorn, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Aptos rurales Sa Barda - Viñedos y tranquilidad se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Siamo Annabella

8,5

Siamo Annabella

Ubytování (Prázdninový dům) Siamo Annabella. Siamo Annabella se nachází ve městě Sant Francesc Xavier, 2,9 km od pláže Cala Saona a 6 km od majáku Cap de Barbaria. 2,8 km od pláže Migjorn. Ubytování Siamo Annabella se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Casa Carpe Diem

8,4

Casa Carpe Diem

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Carpe Diem. Casa Carpe Diem se nachází v Es Arenals, pouhých 150 metrů od pláže Es Arenals, a nabízí ubytování u pláže, sdílený lounge, zahradu, gril a bezplatné... Ubytování Casa Carpe Diem se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Apartamento Formentera

8,4

Apartamento Formentera

Ubytování (Apartmán) Apartamento Formentera. Situated in Formentera del Segura in the Valencia Community region, Apartamento Formentera features a patio. Ubytování Apartamento Formentera se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamentos Espalmador

8,4

Apartamentos Espalmador

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Espalmador. Apartamentos Espalmador se nachází v Es Pujols a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Apartamentos Espalmador se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

CAN MARIANO BARBER

8,4

CAN MARIANO BARBER

Ubytování (Prázdninový dům) CAN MARIANO BARBER. CAN MARIANO BARBER nabízí ubytování v La Mola, 400 metrů od trhu La Mola. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CAN MARIANO BARBER se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Hotel Los Palacios

7,9

Hotel Los Palacios

Ubytování (Hotel) Hotel Los Palacios. Hotel Los Palacios provides rooms in Formentera del Segura. Ubytování Hotel Los Palacios se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Valencijské společenství).