Hledat

Ubytování

Formentera

Na ostrově Formentera (Španělsko) máme celkem 399 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Formentera

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Formentera

cansantidesmonestir

10

cansantidesmonestir

Ubytování (Prázdninový dům) cansantidesmonestir. Cansantidesmonestir se nachází v La Mola, 2,1 km od majáku La Mola a 2,4 km od trhu La Mola. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování cansantidesmonestir se nachází ve městě La Mola (Španělsko - Formentera).

Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº11

9,8

Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº11

Ubytování (Apartmán) Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº11. Apartamentos CostaMar 1; Apartamento no11 se nachází v Es Pujols, 250 metrů od pláže Es Pujols a 1,1 km od kaňonů Platja de ses. Ubytování Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº11 se nachází ve městě Es Pujols (Španělsko - Formentera).

Villa Marta Formentera

9,8

Villa Marta Formentera

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marta Formentera. Villa Marta Formentera se nachází v Sant Ferran de Ses Roques, 2,3 km od pláže Migjorn a 2,6 km od pláže Es Pujols. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villa Marta Formentera se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Casa S Estany

9,8

Casa S Estany

Ubytování (Prázdninový dům) Casa S Estany. Casa S Estany se nachází v La Savina, v blízkosti pláže Estany des Peix a 1,1 km od pláže Es Cavall d'En Borras. Ubytování Casa S Estany se nachází ve městě La Savina (Španělsko - Formentera).

Cana Antonia

9,8

Cana Antonia

Ubytování (Prázdninový dům) Cana Antonia. Cana Antonia se nachází ve městě Sant Francesc Xavier, pouhé 2 km od pláže Estany des Peix, a nabízí zahradu, terasu a turistické informace. Ubytování Cana Antonia se nachází ve městě Sant Francesc Xavier (Španělsko - Formentera).

Casa frente al lago

9,7

Casa frente al lago

Ubytování (Prázdninový dům) Casa frente al lago. Casa frente al lago se nachází v La Savina, 1,5 km od pláže Es Cavall d'En Borras, 2,4 km od pláže Sa Roqueta a 3,6 km od pláže Illetes. Ubytování Casa frente al lago se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Casa Rural Can Blaiet

9,7

Casa Rural Can Blaiet

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Can Blaiet. Set in La Mola, within 4 km of La Mola Lighthouse and 1. Ubytování Casa Rural Can Blaiet se nachází ve městě La Mola (Španělsko - Formentera).

Ca Ses Celleres

9,7

Ca Ses Celleres

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Ses Celleres. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Ca Ses Celleres can be found in La Mola, close to La Mola Market and 3. Ubytování Ca Ses Celleres se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

can jaume portas

9,7

can jaume portas

Ubytování (Apartmán) can jaume portas. jaume portas se nachází v Sant Francesc Xavier v regionu Formentera a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování can jaume portas se nachází ve městě Sant Francesc Xavier (Španělsko - Formentera).

Es Magraner

9,6

Es Magraner

Ubytování (Prázdninový dům) Es Magraner. Situated in Cala Saona in the Balearic Islands region, Es Magraner features a terrace and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Es Magraner se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Can Mateu 1924

9,6

Can Mateu 1924

Ubytování (Prázdninový dům) Can Mateu 1924. Prázdninový dům Can Mateu 1924 se nachází ve městě Sant Francesc Xavier a nabízí bezplatné Wi-Fi. 6 km od majáku Cap de Barbaria. Ubytování Can Mateu 1924 se nachází ve městě Sant Francesc Xavier (Španělsko - Formentera).

Can Gallet 3

9,6

Can Gallet 3

Ubytování (Prázdninový dům) Can Gallet 3. Can Gallet 3 se nachází ve městě Sant Francesc Xavier, jen 2,4 km od pláže Cala Saona. Nabízí restauraci, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Can Gallet 3 se nachází ve městě Sant Francesc Xavier (Španělsko - Formentera).

Can Tauet de ses Roques

9,6

Can Tauet de ses Roques

Ubytování (Prázdninový dům) Can Tauet de ses Roques. Can Tauet de ses Roques is located in Playa Migjorn and offers a terrace. Situated 1. Ubytování Can Tauet de ses Roques se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Bungalows Casa Amarilla

9,5

Bungalows Casa Amarilla

Ubytování (Apartmán) Bungalows Casa Amarilla. Bungalows Casa Amarilla is set in Playa Migjorn and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Bungalows Casa Amarilla se nachází ve městě Playa Migjorn (Španělsko - Formentera).

VILLA Can Guillem d'es Puig

9,5

VILLA Can Guillem d'es Puig

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA Can Guillem d'es Puig. VILLA Can Guillem d'es Puig se nachází v Sant Francesc Xavier, 2,4 km od pláže Cala Saona a 10 km od majáku Cap de Barbaria. Ubytování VILLA Can Guillem d'es Puig se nachází ve městě Sant Francesc Xavier (Španělsko - Formentera).

Apartamentos Laura Playa de Migjorn

9,4

Apartamentos Laura Playa de Migjorn

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Laura Playa de Migjorn. Apartamentos Laura Playa de Migjorn se nachází 100 metrů od pláže Migjorn a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Laura Playa de Migjorn se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Hotel Tahiti

9,4

Hotel Tahiti

Ubytování (Hotel) Hotel Tahiti. Hotel Tahiti se nachází v Es Pujols, 50 metrů od pláže Es Pujols. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Hotel Tahiti se nachází ve městě Es Pujols (Španělsko - Formentera).

Apartamento Es Calo (Edificio Cavall de Llevant)

9,4

Apartamento Es Calo (Edificio Cavall de Llevant)

Ubytování (Apartmány) Apartamento Es Calo (Edificio Cavall de Llevant). Apartamento Es Calo je ubytování s možností vlastního stravování v Es Calo. Wi-Fi je dostupné zdarma. K moři je to 95 metrů. Ubytování Apartamento Es Calo (Edificio Cavall de Llevant) se nachází ve městě Es Calo (Španělsko - Formentera).

Talaya Formentera

9,4

Talaya Formentera

Ubytování (Apartmány) Talaya Formentera. Ubytování Talaya Formentera se nachází jen 20 metrů od pláže Migjorn a je obklopeno zahradami. Ubytování Talaya Formentera se nachází ve městě Playa Migjorn (Španělsko - Formentera).

CAN TONI DEN MESTRE

9,4

CAN TONI DEN MESTRE

Ubytování (Prázdninový dům) CAN TONI DEN MESTRE. CAN TONI DEN MESTRE nabízí ubytování v Cala Saona, 5 km od pláže Cala Saona. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, koupelnu a satelitní TV. Ubytování CAN TONI DEN MESTRE se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Bungalows Paraíso de los Pinos

9,4

Bungalows Paraíso de los Pinos

Ubytování (Hotel) Bungalows Paraíso de los Pinos. Set in Sant Francesc Xavier, 10 km from Cap de Barbaria Lighthouse, Bungalows Paraíso de los Pinos offers accommodation with a restaurant, free private... Ubytování Bungalows Paraíso de los Pinos se nachází ve městě Sant Francesc Xavier (Španělsko - Formentera).

Ca na Mari Nieves

9,3

Ca na Mari Nieves

Ubytování (Apartmán) Ca na Mari Nieves. Ca na Mari Nieves se nachází v letovisku Playa Migjorn, 1,2 km od pláže Migjorn. Ubytování Ca na Mari Nieves se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Apartamentos Carabela

9,3

Apartamentos Carabela

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Carabela. Apartamentos Carabela se nachází v letovisku Playa Migjorn, 100 metrů od pláže Migjorn a 1,9 km od pláže Ses Platgetes, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Apartamentos Carabela se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Villa Clementina

9,3

Villa Clementina

Ubytování (Apartmány) Villa Clementina. Set in Punta Prima, Villa Clementina-Formentera Vacaciones boasts an outdoor saltwater pool and a large solarium. Ubytování Villa Clementina se nachází ve městě Es Pujols (Španělsko - Formentera).

Can Toni Platera

9,3

Can Toni Platera

Ubytování (Prázdninový dům) Can Toni Platera. Can Toni Platera se nachází ve městě Sant Francesc Xavier a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Can Toni Platera se nachází ve městě Sant Francesc Xavier (Španělsko - Formentera).

Ubytování na ostrově Formentera - Španělsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 399 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Formentera.

Ostrov Formentera může být skvělým místem pro strávení dovolené.