Hledat

Ubytování

Casa Gilbuena Prázdninový dům

Calle Los Bolos, 67. Gilbuena., 05619 Gilbuena, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gilbuena. Casa Gilbuena se nachází v Gilbueně v Kastilii a Leonu a nabízí balkon a výhled na hory. 40 km od města Hervás. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Gilbuena se nachází ve městě Neila de San Miguel (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování Casa Gilbuena

Prázdninový dům má 4 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. 40 km od města Hervás. Prázdninový dům stojí 18 km od Béjaru a 42 km od Candeledy. Casa Gilbuena se nachází v Gilbueně v Kastilii a Leonu a nabízí balkon a výhled na hory.

Jiná ubytování ve městě Neila de San Miguel

El Capricho de Ana

9,7

El Capricho de Ana

Ubytování (Prázdninový dům) El Capricho de Ana. El Capricho de Ana is set in Neila de San Miguel and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 15 km from Béjar. Ubytování El Capricho de Ana se nachází ve městě Neila de San Miguel (Španělsko - Kastilie a León).

La Covatilla

7,9

La Covatilla

Ubytování (Apartmány) La Covatilla. Apartamentos La Covatilla is situated in Neila de San Miguel, 40 km from La Alberca. Hervás is 25 km from the property. Ubytování La Covatilla se nachází ve městě Neila de San Miguel (Španělsko - Kastilie a León).

Neilarural

Neilarural

Ubytování (Venkovský dům) Neilarural. Set in Neila de San Miguel’s old town, Neilarural is surrounded by extensive oak and chestnut tree forests. Ubytování Neilarural se nachází ve městě Neila de San Miguel (Španělsko - Kastilie a León).