Hledat

Ubytování

Casa Galegos Prázdninový dům

9 Lugar Galegos, 27438 Pantón, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Galegos. Casa Galegos se nachází v Pantonu. Do Sarrie je to 32 km. Ubytování Casa Galegos se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa Galegos

Na letiště Santiago de Compostela je to 74 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Do Sarrie je to 32 km. Prázdninový dům stojí 30 km od Ourense a 12 km od Monforte de Lemos. Casa Galegos se nachází v Pantonu. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 2 koupelny se sprchou.

Jiná ubytování ve městě Pantón

APARTAMENTO DO JOSÉ

9,9

APARTAMENTO DO JOSÉ

Ubytování (Prázdninový dům) APARTAMENTO DO JOSÉ. APARTAMENTO DO JOSÉ se nachází v Pantonu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování APARTAMENTO DO JOSÉ se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).

Fogar do Pumar

9,8

Fogar do Pumar

Ubytování (Apartmán) Fogar do Pumar. Situated in Pantón, Fogar do Pumar features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 12 km from Monforte de Lemos. Ubytování Fogar do Pumar se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).

Ecolagar O Barqueiro

9,5

Ecolagar O Barqueiro

Ubytování (Vily) Ecolagar O Barqueiro. Ecolagar O Barqueiro se nachází v Pantonu, 35 km od Sarrie, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ecolagar O Barqueiro se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).

CASA DO JOSÉ en el corazón de la Ribeira Sacra

9,5

CASA DO JOSÉ en el corazón de la Ribeira Sacra

Ubytování (Vila) CASA DO JOSÉ en el corazón de la Ribeira Sacra. Located in Pantón, CASA DO JOSÉ en el corazón de la Ribeira Sacra provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování CASA DO JOSÉ en el corazón de la Ribeira Sacra se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).

Casa Campacinas

9,4

Casa Campacinas

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Campacinas. Casa Campacinas is located in O Carballo. Each unit is equipped with a patio, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a fireplace, a seating area, a... Ubytování Casa Campacinas se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).

El Escondite Inglés

9

El Escondite Inglés

Ubytování (Prázdninový dům) El Escondite Inglés. El Escondite Inglés se nachází v Pantonu a nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Do Sarrie je to 38 km. Ubytování El Escondite Inglés se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).

Rectoral de Castillon

9

Rectoral de Castillon

Ubytování (Hotel) Rectoral de Castillon. Set in the natural surroundings of the Ribeira Sacra, this former 17th-century rectory provides a charming setting for your stay in rural Galicia. Ubytování Rectoral de Castillon se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).

O Canto da Terra

8,9

O Canto da Terra

Ubytování (Venkovský dům) O Canto da Terra. O Canto da Terra is located in Pantón's Follés district and within the Ribeira Sacra region. Ubytování O Canto da Terra se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).

Casa dos Muros

8,7

Casa dos Muros

Ubytování (Venkovský dům) Casa dos Muros. Casa dos Muros has 2 outdoor pools, large gardens and a gazebo, with views of the beautiful Galician countryside. Ubytování Casa dos Muros se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).

Eco finca Apartamento La Torre de Tanquián

8,5

Eco finca Apartamento La Torre de Tanquián

Ubytování (Apartmán) Eco finca Apartamento La Torre de Tanquián. Eco finca Apartamento La Torre de Tanquián is located in Pantón and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Eco finca Apartamento La Torre de Tanquián se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).

Aira Sacra Souto

Aira Sacra Souto

Ubytování (Prázdninový dům) Aira Sacra Souto. Set in Pantón in the Galicia region, Aira Sacra Souto has a patio and pool views. Ubytování Aira Sacra Souto se nachází ve městě Pantón (Španělsko - Galicie).