Hledat

Ubytování

Casa Freixe Apartamentos Rurales Apartmány

S/N, 33776 Santa Eulalia de Oscos, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Freixe Apartamentos Rurales. Casa Freixe Apartamentos Rurales se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Freixe Apartamentos Rurales se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Casa Freixe Apartamentos Rurales

K dispozici je také lednice, toustovač a kávovar. Apartmán je vzdálený 28 km od Ribadea a 36 km od Fozu. Na letiště Asturias je to 86 km. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, krb, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a vlastní koupelnu s vanou. Casa Freixe Apartamentos Rurales se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Santa Eulalia de Oscos

Apartamento La Corrada

9,7

Apartamento La Corrada

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Corrada. Apartamento La Corrada se nachází v Santa Eulalia de Oscos a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Ubytování Apartamento La Corrada se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Casa da Sapeira

9,7

Casa da Sapeira

Ubytování (Prázdninový dům) Casa da Sapeira. Boasting a restaurant and a bar, Casa da Sapeira features accommodation in Santa Eulalia de Oscos with free WiFi and mountain views. Ubytování Casa da Sapeira se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Rurales Casa Riveras

9,7

Apartamentos Rurales Casa Riveras

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Rurales Casa Riveras. Situated in Santa Eulalia de Oscos, Apartamentos Rurales Casa Riveras offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and TV, as well as a garden... Ubytování Apartamentos Rurales Casa Riveras se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

A Casoa II

9,6

A Casoa II

Ubytování (Apartmán) A Casoa II. A Casoa II se nachází v Santa Eulalia de Oscos v Asturii a nabízí terasu a výhled do zahrady. 43 km od Ribadea. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování A Casoa II se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Apartamento El Valle de Oscos

9,6

Apartamento El Valle de Oscos

Ubytování (Apartmány) Apartamento El Valle de Oscos. Nachází se v Barcii, v Sta. Apartmán Eulalia de Oscos se nachází uprostřed přírody a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu s grilem. Ubytování Apartamento El Valle de Oscos se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Rurales Veredas

9,5

Apartamentos Rurales Veredas

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Rurales Veredas. Featuring free WiFi, Apartamentos Rurales Veredas is located in Santa Eulalia de Oscos. It includes a garden with a terrace and barbecue facilities. Ubytování Apartamentos Rurales Veredas se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Rurales Tía Vicenta

9,5

Apartamentos Rurales Tía Vicenta

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Rurales Tía Vicenta. Apartamentos Rurales Tía Vicenta se nachází v Santa Eulalia de Oscos, 32 km od Taramundi, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Rurales Tía Vicenta se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Hotel peñacabrera 2

9,4

Hotel peñacabrera 2

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel peñacabrera 2. Hotel peña cabrera is located in Santa Eulalia and offers a bar and a garden. This bed and breakfast also features free WiFi. Ubytování Hotel peñacabrera 2 se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Balcón de Oscos

9,4

Balcón de Oscos

Ubytování (Apartmány) Balcón de Oscos. Balcón de Oscos se nachází v Santa Eulalia de Oscos a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Balcón de Oscos se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

La Posada de Oscos

9,3

La Posada de Oscos

Ubytování (Apartmán) La Posada de Oscos. La Posada de Oscos se nachází v Santa Eulalia de Oscos a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 32 km od Taramundi. Ubytování La Posada de Oscos se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Rurales Casa Cachon

9,2

Apartamentos Rurales Casa Cachon

Ubytování (Venkovský dům) Apartamentos Rurales Casa Cachon. Apartamentos Rurales Casa Cachon se nachází v Santa Eulalia de Cueras a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamentos Rurales Casa Cachon se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Casa Viduedo

9,2

Casa Viduedo

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Viduedo. Casa Viduedo se nachází v Santa Eulalia de Oscos, 25 km od Taramundi, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Viduedo se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Hotel peñacabrera 3

9

Hotel peñacabrera 3

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel peñacabrera 3. Hotel peñacabrera 3 is situated in Santa Eulalia and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Hotel peñacabrera 3 se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

A Casoa

8,9

A Casoa

Ubytování (Venkovský dům) A Casoa. A Casoa se nachází v Santa Eulalia de Oscos, 28 km od Taramundi, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování A Casoa se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Hotel peñacabrera 1

8,9

Hotel peñacabrera 1

Ubytování (Hotel) Hotel peñacabrera 1. Located in Santa Eulalia, Hotel peñacabrera 1 provides a bar, garden and terrace. Ubytování Hotel peñacabrera 1 se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).

Casa Rural As Bodegas - Boal

7,3

Casa Rural As Bodegas - Boal

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural As Bodegas - Boal. Located in Boal in the Asturias region, Casa Rural As Bodegas - Boal features a patio and garden views. Ubytování Casa Rural As Bodegas - Boal se nachází ve městě Santa Eulalia de Oscos (Španělsko - Asturie).