Hledat

Ubytování

Casa Foro Apartmán

Calle Olmos, 6 primero, 12124 Villahermosa del Río, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa Foro. Casa Foro se nachází v obci Villahermosa del Río a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Ubytování Casa Foro se nachází ve městě Villahermosa del Río (Španělsko - Valencijské společenství).

Popis ubytování Casa Foro

V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Casa Foro se nachází v obci Villahermosa del Río a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Město Oropesa del Mar je vzdálené 49 km. Apartmán je vzdálený 41 km od Castellón de la Plana a 45 km od Benicàssimu. Apartmán má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na město. Casa Foro stojí 41 km od letiště Castellón a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Villahermosa del Río

Buhardilla rústica muy acogedora

9,7

Buhardilla rústica muy acogedora

Ubytování (Apartmán) Buhardilla rústica muy acogedora. Buhardilla rústica muy acogedora se nachází v obci Villahermosa del Río a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické... Ubytování Buhardilla rústica muy acogedora se nachází ve městě Villahermosa del Río (Španělsko - Valencijské společenství).

Cabañas de San Bartolomé

9,7

Cabañas de San Bartolomé

Ubytování (Venkovský dům) Cabañas de San Bartolomé. Cabañas de San Bartolomé nabízí horské bungalovy v San Bartolomé de Villahermosa del Río. Komplex má sezónní venkovní bazén, dětské hřiště a gril. Ubytování Cabañas de San Bartolomé se nachází ve městě Villahermosa del Río (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamento Plano Royo 2º

9,3

Apartamento Plano Royo 2º

Ubytování (Apartmán) Apartamento Plano Royo 2º. Apartamento Plano Royo 2o se nachází v obci Villahermosa del Río. 49 km od Oropesy del Mar. Ubytování Apartamento Plano Royo 2º se nachází ve městě Villahermosa del Río (Španělsko - Valencijské společenství).

Masía La Posada Del Río Carbo

9,3

Masía La Posada Del Río Carbo

Ubytování (Venkovský dům) Masía La Posada Del Río Carbo. Set in a charming, 18th-century house Masía La Posada Del Río Carbo is 5 km outside of Villahermosa del Río. Ubytování Masía La Posada Del Río Carbo se nachází ve městě Villahermosa del Río (Španělsko - Valencijské společenství).

Cabañas Mas de Borràs

7,7

Cabañas Mas de Borràs

Ubytování (Kemp) Cabañas Mas de Borràs. Featuring a shared outdoor pool and spa facilities, Cabañas Mas de Borràs is located within the Penyagolosa Nature Reserve. Ubytování Cabañas Mas de Borràs se nachází ve městě Villahermosa del Río (Španělsko - Valencijské společenství).

Mas De Borràs

7,4

Mas De Borràs

Ubytování (Penzion) Mas De Borràs. Situated in a mountainous area 5.5 km from Villahermosa Del Rio, at 1000 metres above sea level, Mes de Borràs offers a garden and a shared lounge with a... Ubytování Mas De Borràs se nachází ve městě Villahermosa del Río (Španělsko - Valencijské společenství).