Hledat

Ubytování

Casa Forestal Penzion

Unica, s/n, 22395 Morillo de Tou, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Casa Forestal. Casa Forestal se nachází na atraktivním pozemku se sezónním bazénem, restaurací a působivým výhledem na jezero Mediano a Pyreneje. Ubytování Casa Forestal se nachází ve městě Morillo de Tou (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa Forestal

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Tento hostel se nachází v půvabném městečku Morillo de Tou. Restaurace se nachází 50 metrů od hlavní budovy a podává tradiční španělskou kuchyni. K dispozici je také fotbalové hřiště a basketbalové hřiště. Casa Forestal se nachází na atraktivním pozemku se sezónním bazénem, restaurací a působivým výhledem na jezero Mediano a Pyreneje. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Okolí Morillo de Tou je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku a jízdu na koni. Do lyžařských středisek Cerler a Valle Vio dojedete autem za 1,5 hodiny. Forestal poskytuje ubytování v jednoduše zařízených vytápěných pokojích s dlážděnou podlahou. V letních měsících je k dispozici také bar a terasa. Casa Forestal má také společenskou místnost a prádelnu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Morillo de Tou

Centro de Vacaciones Morillo de Tou

8,3

Centro de Vacaciones Morillo de Tou

Ubytování (Kemp) Centro de Vacaciones Morillo de Tou. Tento rezort se skládá z celé pyrenejské vesnice na břehu krásné přehrady Mediano. Ubytování Centro de Vacaciones Morillo de Tou se nachází ve městě Morillo de Tou (Španělsko - Aragonie).

Casa Cambra

8,2

Casa Cambra

Ubytování (Venkovský dům) Casa Cambra. Tato zrekonstruovaná budova z 18. století se nachází v prázdninovém letovisku Morillo de Tou v Aragonských Pyrenejích na břehu přehrady Mediano. Ubytování Casa Cambra se nachází ve městě Morillo de Tou (Španělsko - Aragonie).