Hledat

Ubytování

Casa Fermata Apartment and Studio Apartmány

Cortijo Las Golondrinas, 18699 Jete, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Fermata Apartment and Studio. Casa Fermata Apartment and Studio se nachází v Jete, 8 km od Almuñécaru, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Fermata Apartment and Studio se nachází ve městě Jete (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Fermata Apartment and Studio

Casa Fermata Apartment and Studio stojí 43 km od Granady a 20 km od Nerja. V ubytování Casa Fermata Apartment and Studio máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Všechny apartmány mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyň s lednicí, sporákem, varnou deskou a toustovačem. Apartmán má sluneční terasu. Standardem je také patio s výhledem do zahrady. Casa Fermata Apartment and Studio se nachází v Jete, 8 km od Almuñécaru, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Federico Garcia Lorca Granada-Jaen je to 45 km. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Jete

Cortijo Fabrice del Valle Verde

Cortijo Fabrice del Valle Verde

Ubytování (Prázdninový dům) Cortijo Fabrice del Valle Verde. Cortijo Fabrice del Valle Verde se nachází v Jete a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. 9 km od Almuñécaru. Ubytování Cortijo Fabrice del Valle Verde se nachází ve městě Jete (Španělsko - Andalusie).

Holiday Home Mi Niña - AMU522

Holiday Home Mi Niña - AMU522

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mi Niña - AMU522. Set in Jete, Holiday Home Mi Niña - AMU522 offers accommodation with a private pool and private parking. Ubytování Holiday Home Mi Niña - AMU522 se nachází ve městě Jete (Španělsko - Andalusie).

Casa Cristina

Casa Cristina

Ubytování (Vila) Casa Cristina. Casa Cristina se nachází v Jete a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. 8 km od Almuñécaru. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Cristina se nachází ve městě Jete (Španělsko - Andalusie).